dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Gdyby jeszcze Xavi potrafił nauczyć ich grać w ataku zespołowo a nie od dawali strzały z kiepskich pozycji zamiast podawać to szybciej byśmy mecze rozstrzygali.
Za ten mecz duży plus dla trenera i drużyny.
6
Ale ten Lucho zadufany jest w sobie. Po za jednym sezonem w Barcelonie nie pokazał nic w żadnym innym zespole aby się tak cenić.
1
@bartekvisca zawsze był cienki, z Hiszpanią też nic nie pokazał, teraz graja lepiej.
4
W 2 meczach padło 11 goli, Lewy, Haaland,Mbappe,Vinicius bez bramki kto by tak obstawił.
0
Yamal trochę za bardzo komplikuje sobie sytuację, parę razy mógł podać po linii to uparcie schodzi do środka jakby szukał strzału i trochę grał pod siebie.
1
Guardiola asekuracyjnie dziś, ciekawe czy znowu nie przekombinował.
0
Raphinia 34,6 szkoda że w meczu tak nie biega tylko na treningu.
0
Niestety Xavi jeśli chodzi o zmiany to totalny nieuk. Jak wróci Pedri i Franki to znowu będą w każdym meczy grali choć ich brak jest wcale nie zauważalny. Szczególnie Pedri czy Gavi jak komplet był w pomocy to na skrzydło, wystawić musi bo sie udusi :-)
1
@MesQueUnClub96 współczuję Werderowi na pewno będą chcieli zdobyć tytuł u siebie.
0
,,nie ma wątpliwości, że idealnie wpasowałby się w system Barcelony" - opis jak przy każdym kandydacie ale życie weryfikuje każdego :)
0
@TheNekro94 Wczoraj szedł jak burza , można było się spodziewać żę dziś zgarnie .
0
Skoro Felixs dostał minus za zmarnowaną setkę to Lewy też powinien za poprzeczkę (bo to powinien być gol) a nie na plus.
0
Lewy ty się nie smuć bo Ciebie już od 30 minut tu nie powinno być na boisku.
0
@Encore Bo to kiepski trener i bardzo zaślepiony.
4
A Lewego będzie trzymał do 90 minuty, mimo że kompletnie nie widoczny w drugiej połowie !
0
Trzeba szybko coś strzelić bo inaczej nie przestaną leżeć po każdym dotknięciu. Mecz zaczyna się robić mocno szarpany.
0
Hahaha sędzia mu zwrócił uwagę i już przestało boleć !
0
@Visca_barca naprawdę w to wierzysz ?
1
Niech zdejmie tego Fermina i wzmocni atak bo tylko wszystko psuje !
1
Przecież to teraz powinien być atak za atakiem, tymczasem klepiemy sobie piłkę do boku do tyłu !
2
Teraz może to być trudniejszy mecz bo się zamurują i już tyle miejsca z tyłu nie będzie.
0
To jak Raphinia dziś znowu gra swój mecz pod siebie :)
1
Tylko po co, gra z nim nie wygląda lepiej.
1
Xavi to miękiszon ale może wszystkich miło zaskoczy .
3
Niech nie zapomną klęknąć:-)
1
U nas to i tak będzie drugi Lewy, odcięty od podań, snujący się na boisku bez sensownie. W dobrze naoliwionej maszynie Guardioli często nie widoczny to co będzie u nas :-)
1
Walczą o niego jakby był jakimś guru a póki co to trenerski nowicjusz.
20
Czyli jak co dzień na każdym stadionie w dowolnym kraju.
0
Ale my się pieścimy z każdym jak z jajkiem, zamiast wrzucić na głęboka wodę i nich gra wtedy się zobaczy co wart. A tu okres przygotowawczy 1- 2 lata !
4
Tak oglądam ten Ninja Warrior i jedno się nie zmienia przez te sezony, im dłuższy wywiad albo jakaś szopka przed występem tym krótszy występ i szybka kąpiel.