21

Gdyby jeszcze Xavi potrafił nauczyć ich grać w ataku zespołowo a nie od dawali strzały z kiepskich pozycji zamiast podawać to szybciej byśmy mecze rozstrzygali.
Za ten mecz duży plus dla trenera i drużyny.

6

Ale ten Lucho zadufany jest w sobie. Po za jednym sezonem w Barcelonie nie pokazał nic w żadnym innym zespole aby się tak cenić.

1

@bartekvisca zawsze był cienki, z Hiszpanią też nic nie pokazał, teraz graja lepiej.

4

W 2 meczach padło 11 goli, Lewy, Haaland,Mbappe,Vinicius bez bramki kto by tak obstawił.

0

Yamal trochę za bardzo komplikuje sobie sytuację, parę razy mógł podać po linii to uparcie schodzi do środka jakby szukał strzału i trochę grał pod siebie.

1

Guardiola asekuracyjnie dziś, ciekawe czy znowu nie przekombinował.

0

Raphinia 34,6 szkoda że w meczu tak nie biega tylko na treningu.

0

Niestety Xavi jeśli chodzi o zmiany to totalny nieuk. Jak wróci Pedri i Franki to znowu będą w każdym meczy grali choć ich brak jest wcale nie zauważalny. Szczególnie Pedri czy Gavi jak komplet był w pomocy to na skrzydło, wystawić musi bo sie udusi :-)

1

@MesQueUnClub96 współczuję Werderowi na pewno będą chcieli zdobyć tytuł u siebie.

0

,,nie ma wątpliwości, że idealnie wpasowałby się w system Barcelony" - opis jak przy każdym kandydacie ale życie weryfikuje każdego :)

0

@TheNekro94 Wczoraj szedł jak burza , można było się spodziewać żę dziś zgarnie .

0

Skoro Felixs dostał minus za zmarnowaną setkę to Lewy też powinien za poprzeczkę (bo to powinien być gol) a nie na plus.

0

Lewy ty się nie smuć bo Ciebie już od 30 minut tu nie powinno być na boisku.

0

@Encore Bo to kiepski trener i bardzo zaślepiony.

4

A Lewego będzie trzymał do 90 minuty, mimo że kompletnie nie widoczny w drugiej połowie !

0

Trzeba szybko coś strzelić bo inaczej nie przestaną leżeć po każdym dotknięciu. Mecz zaczyna się robić mocno szarpany.

0

Hahaha sędzia mu zwrócił uwagę i już przestało boleć !

0

@Visca_barca naprawdę w to wierzysz ?

1

Niech zdejmie tego Fermina i wzmocni atak bo tylko wszystko psuje !

1

Przecież to teraz powinien być atak za atakiem, tymczasem klepiemy sobie piłkę do boku do tyłu !

2

Teraz może to być trudniejszy mecz bo się zamurują i już tyle miejsca z tyłu nie będzie.

0

To jak Raphinia dziś znowu gra swój mecz pod siebie :)

1

Tylko po co, gra z nim nie wygląda lepiej.

1

Xavi to miękiszon ale może wszystkich miło zaskoczy .

3

Niech nie zapomną klęknąć:-)

1

U nas to i tak będzie drugi Lewy, odcięty od podań, snujący się na boisku bez sensownie. W dobrze naoliwionej maszynie Guardioli często nie widoczny to co będzie u nas :-)

1

Walczą o niego jakby był jakimś guru a póki co to trenerski nowicjusz.

20

Czyli jak co dzień na każdym stadionie w dowolnym kraju.

0

Ale my się pieścimy z każdym jak z jajkiem, zamiast wrzucić na głęboka wodę i nich gra wtedy się zobaczy co wart. A tu okres przygotowawczy 1- 2 lata !

4

Tak oglądam ten Ninja Warrior i jedno się nie zmienia przez te sezony, im dłuższy wywiad albo jakaś szopka przed występem tym krótszy występ i szybka kąpiel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?