dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ty widząc to przez 75 minut nie reagowałeś!
0
@ziomal88 a przeczytałeś do końca ? Mamy 3 pomocników na poziomie a ten beton musi ich upychać w składzie zamiast mieć opcje wpuścić świeżego zawodnika w drugiej połowie do drugiej linii.
0
Xavi betonie taktyczny, ogarnij się z tymi zmianami! Całą druga połowę gramy wielkie nic, ślepy jest ten trener !
1
Oczywiście Pedriego musiał upchnąć na skrzydle zamiast zostawić do rotacji kogoś z naszej trójki nietykalnych pomocników !
0
@kamiVeB Za pozostałe przerwy, pierwszy raz oglądasz mecz ?
0
Czego płaczecie o te 5 minut, chyba zapomnieliście że ze 3 minuty to Gaya udawał że mu łeb urwało na początku meczu !
3
Błąd zawodnika ale cieszy podwójnie że to tego buca Carvajala XD
1
@Wilku05 na prawdę jesteś tak głupi, myślisz że ludzie na nich głosowali przez te konkrety.
7
Tylko teraz niech nie upycha na siłę Pedriego na skrzydle tylko do rotacji z Frankim i Gundoganem bo zajeździ ich .
0
Totalny brak planu w tym klubie na przyszłość, czysta improwizacja że jakoś to będzie!
4
S.Roberto to lubi XD
A jak zostanie to jeszcze zdąży kupić Olmo i ze dwóch innych Torres ów.
4
Na szczęście ktoś sie w Barcelonie w porę opamiętał.
0
A ile on jest wart 100 tyś XD Więcej się leczy niż gra a klubowi za darmo szkoda oddać .
16
I pomyśleć że obaj dostali swoje szanse przez wysyp kontuzji.
0
@icon3520 spytaj naszego genialnego trenera. Ale pewnie boi się zdjąć Lewego bo ten się może obrazić XD
12
Czy ten beton da szanse jeszcze Roque i Fortowi czy będzie ich trzymał na ławce do wakacji i mówił że są ważni ?
1
De Jong, Cancelo, Lewy kartka od zawieszenia a ten ściąga Felixsa, logika lewel hard XD
2
Raphinia nie ma mózgu, jaki to cienias któremu czasami coś wyjdzie !
1
Chyba szybciej Getafe wyrówna niż my strzelimy drugą ! Oby znów się ta skuteczność nie zemściła !
0
Szlak człowieka trafia jak oni grają tak pod swoim polem karnym , czasami na styk te podania !
1
Laporcie pozostają tylko górnolotne hasła i tak przez dłuższy czas jeśli nie pozyska bardzo bogatego sponsora.
2
Była wina jest karą! 4,5 roku to nie 9 lat i tak mu się upiekło , zwłaszcza że rok już odsiedział.
7
Ale wazeliną jedzie , kółko wzajemnej adoracji byli piłkarze, trenerzy itp. Szkoda ze to rozumowanie nie przekłada się na wyniki.
0
Barcelona tradycyjnie po wyjściu na prowadzenie włączyła tryb ,, przetrwanie " który nie za bardzo działa.
2
Sprzedać cześć udziału jakim Arabom albo innym inwestorom bo nigdy z tego bagna nie wyjdziemy. Teraz bez bogatego właściciela ciężko być na topie , chyba że wystarcza walka o top 4 i 1/4 LM . Historia historią ale do sukcesów z ery Messiego nie da się tak powrócić na samej szkółce i darmowych transferach.
1
Ale porada ,,masz przewidywać " zamiast wytrenować pewne schematy ;-)
19
Tuchel jeden z bardziej przereklamowanych trenerów. Oby Laporta nie był taki głupi i go nie rozważał ale patrząc na jego decyzję obawiam się że jednak jest !
0
Co jest z tymi meczami w Bundeslidze , każdy mecz przerywany jakiś protest ?
6
Jeśli on naprawdę wierzy w te statystyki a nie ogląda mecze to nie dziwię się że nie ma żadnej poprawy , skoro jest tak fantastycznie .
2
Ale to PSG jest cienkie , nie potrafią nawet gry prowadzić na połowie rywala, liczą tylko na kontrę!