0

Ale tak carvajal to gamoń

0

@Sulimo jaki ci rudy coś obieca
Wiec że to kłamstwo

20

Dumny z lewego
Koszulka z jego nazwiskiem podczas meczu
RL9

1

@Eklerek siostra Neymara

0

Drzewlakow aż kipi że złości

2

@Bykunn Rosję to on po plecach też klepał
Gdzie jemu rzucą kasę i w kielicha naleją, tam leci

2

@CLS63AMG o Radziu ten nieudacznik co z PiSu jego wyrzucili xd

0

@michal2007 na rowerze jeździłeś po szlakach?

0

Ja myślę że Xavi chciał skreślić Lewego
Te wybory powinny być po sezonie! A nie gdzie kluczowe chwilę dla sezonu

0

Udało wam się kupić bilet na mecz z Albania?

0

@Marcelinho132 wydano mniej bo Xavi wprowadził młodych zawodników i ściągnęli kilku
Co jak co zrobił robotę w klubie

0

Ciekawe kogo koalicja wybierze na premiera?
Kogo wy widzicie?

1

@esem91 mi oni piłkę obrzydzają

4

Ale wstyd 124 urodziny klubu a oni wygrywają przy pomocy sędziego
15 lig miszczow śmieszny ten klub
Eh przez takie decyzje sędziowskie
Gorzej nie lubię tego klubu

0

Drukarze drukarze

1

@Fog_W_1899 zawsze tak było i będzie

0

@gumaz ale jak nią zarządza to wstyd
Zabiera ludziom parkingi
Pieniądze są wydawane na głupoty
Warszawiakom to ciężko ogarnąć, ponieważ spora część osób to przyjezdnych
I są kupieni, parkami, kładkami rozwalającyni się!
Ludzie w Krakowie przejrzeli
Wątpię żeby WAWA poszła po rozum do głowy

1

@gumaz głosować na Rafała to wstyd xd co oni wyprawiają w wawie to się w pale nie mieści

7

No penalty no party :)

0

Śmierdzi karniakiem dla realu

1

@La Pulgaa ile za bilet na mecz?
Też chce się wybrać drugi raz
Ale te ceny to kosmos

0

Gdzie kartka dla boksera?

0

O zakończył asensio wślizg z Osasuna

1

A co ten bokser z tą chorągiewka
Nie mógł przy niej tańczyć jak ten dzieciak z Brazylii

0

A ten już symuluje
Maskara

2

Oj pachołku pachołku
Jaki ty ciemny jesteś
Gdyby nie ci sędziowie już bys miał 10 punktów straty

0

A jak te Białe żołnierzyki podkładają się to ok. Pamiętam vazqueza jak wleciał w cubarsiego.
A Mbappe i ten prowokator systematycznie w kogoś wpada.

0

@Em_DzeJ to samo miałem napisać

4

Jestem szczęśliwy
Jexać Madryt tych symulantów i prowaktorów
Pogodzę się z banem

0

Nurkował już ktoś w realu?
Niestety meczu nie mogę oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?