0

@taris idź do sklepu gdzie sprzedają rakiety, to tobie doradzą. Ja kupiłem używkę na początek i było ok.

0

Krótko ich tam generał trzyma

4

Byłem wczoraj u szwagra pomóc w zbiorze truskawek. Słuchajcie jaki im artysta z Ukrainy się trafił. Na sam początek idzie do sklepu kupuje piwo i pyta się chłopaków czy może wypić browarka żeby szefowa nie widziała, szwagier się pyta gdzie robisz ten pokazał palcem, szwagier myślał że u sąsiada robi i się śmieją z typa. Ale minę miał szwagier jak wraca do domu, a ten za nim w podwórko. Dziewczyny które robią z nim, boją i zamykają się typ przed nimi paraduje z pindolem. Wczoraj zajeżdżam, a ten zająca małego złapał
I mówi ze będzie chodowal. Mówię żeby jego wypuścił, bo nie przeżyje, a ten swoje. Dawno takiego artysty u szwagra nie widziałem. Wyliczy ze zarobi na szlugi i piwo i jest ok. Szwagier mówi ze to jego ostatnie chwile, więcej na światło i papier wyda.

2

@Ojciec5tkidzieci śmiałem się z osób w szkole którzy takie głupoty oglądają

1

@kamiVeB Xavi Iniesta Deco

0

@Szalik oj ja kiedyś chciałem kolekcje moich ulubionych grajków zacząłem od iniesty potem miał być Xavi, Leo i na Andresie się skończyło

0

@tristan87 spokojnie mama da xd

0

@Ferran ja tez na meczyk, ale koszulka ze sklepu. Musi pachnieć Camp Nou

0

Powiem wam że jakby Lewy wylądował w Barcelonie to bym
Wziął koszulkę z jego nazwiskiem.
A wy jak?

0


To co gramy?

0

@AllBundy już widzę powołania takich grajków jak Balde Ilias Akomach

0

Ten Halland to kot zaraz Hatrika strzeli

0

@Emhyr Sergi Roberto jeszcze

2

Oj ciężko będzie wygryźć Lewemu wielkiego Luuka

0

Real to miał farta ze nie zagrał wspaniały Luuk

0

@OsamaDembele ognisko zrobiłem z ziomkiem

0

@OsamaDembele mały kac, ale nie jest źle :)

1

Ciekawe jak tam koeman? Coś mówił ze będzie oglądał mecze Xaviego z uśmiechem na twarzy

2

@Gavinho narazie nikt nie będzie tęsknił

0

@POLNEYMAR Argentynie. Polska jak zajmie drugie miejsce będzie git

0

@qubson12345 węgiel jest tylko robią nas w konia sprzedawcy.

1

@Przemek2323 mało wiesz jeszcze. Pewnie w atak na Ukrainę nie wierzyłeś? Putin to chory łeb

0

@Przemek2323 widzę ze ty jeszcze dobrze nie wiesz kto to Putin ten gość jest do wszystkiego zdolny i wcale bym się nie zdziwił jakby to była jego sprawka

0

Pojechalbym po złocisty napój, ale auto mi zasypało :) hm przez tą pogodę sięgnę po coś mocniejszego.

0

@GeraltzKatalonii Meksyk teraz może słabo a na mundial mogą zrobić formę

0

też wam wyskakują reklamy na stronie gorących mamusiek?

0

Przedstawi mi ktoś procentowe szanse kogo możemy wylosować z danego koszyka?

1

@Rust_Cohle ja się pytam gdzie Prawo ulicy?

0

@marekBarca o zobaczę taktyk

0

@FC1899Barca panie ten grajek gdyby nie kontuzja kolana to zjadł by ich w statystkach. Najlepsza 9 w historii piłki. Chyba ze Van Basten był lepszy nie wiem ciężko mi powiedzieć nie moje pokolenie. Jego kontuzja tez wykończyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?