1

@AdiKingu96 żeby biali dostali Manite przez ten czas

0

@FC1899Barca cały ten śmieszny wirus
Plandemia xd

0

@Toretto ogarnijcie chłopakowi jakąś
Escort girl

0

@Xwowrak fajnie się bawi kobitka. A media robią sensacje

2

Jeśli wykruszy się skład jak Barcelona
Nadal będziemy śpiewać to tak jak na stadionach

0

@Volk było powiedzieć chcesz loda

1

@krzysiek-fcb-17 również poproszę

0

Mecz tylko pokazują na Polsat sport?

1

@Pawel13sz Mati niech pojedzie do Tajlandii zrelaksuje się odpocznie, a nie głupoty wygaduje

31

@kiper09 jak był Koeman to byli 1,5 roku bez trenera

0

@A_Gomesinho_21 gdzie Gavi?

0

Śledzi ktoś lot Lewego?
Ma ktoś namiar?

1

@against_modern_football ta i grzał ławę i trzecioligowiec wbił 4 bramki

0

@kamiVeB kurna widzę ze trzeba bilety bukować xd

0

@Klaudix autobusy pociągi
Ja pociągiem podróżowałem do centrum

0

@preemo widać jak się interesujesz klubem

8

Nie rozumiem jak nie można chcieć Polaka w ukochanym klubie. Nie wiem czy tak szybko się nadarzy taka okazja. Kiedyś marzyłem żeby Polak grał w lidze mistrzów regularnie strzelał gole, jarałem się golami Krzynówka z Realem, Kuby, a co to Lewy osiągnął to kosmos trzeci strzelec LM

0

@lufator jak znajomi to wiadomo ze na fb

0

@BlaseR9 Haha komentarz z footrola

0

Zrobiłem posta ze jadę na mecz Barcy tylko czekam na kalendarz ligi mistrzów, odezwały się cztery osoby ze chcą jechać ze mną. O lidze mistrzów chyba mogę zapomnieć xd Trzeba na ligę rezerwować miejsce

0

Dobra ma ktoś te samoloty na radarze?
Eh nie wytrzymie zaraz

2

Co to za samolot leci Do Barcelony ?Ależ się podniecam Polakiem w Barcelonie. Dawno tak nie śledziłem transferu :)

0

@Janiama mam tak samo jak ty
Ale staro się nie czuję 37 lat na karku xd

0

@AmigoBlancos 1998 Zidane
2002 Fenomeno
2006 Canavaro
2010 Iniesta

1

@Deviler jakbym tyle zarabiał tez bym się spóźniał :)

1

@Kondziubarca ręce opadają

0

@DLFCB kurna panie narobił bym
W gacie jakbym coś takiego zobaczył

0

@Comentateiro pluj na maczugę potem ją połykaj

0

@tomek8756 a jak jest z kupnem jako obcokrajowiec?

0

@GeneralXavi panie ja pierwszej nie przyjąłem, gdzie czwarta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?