dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdiKingu96 żeby biali dostali Manite przez ten czas
0
@FC1899Barca cały ten śmieszny wirus
Plandemia xd
0
@Toretto ogarnijcie chłopakowi jakąś
Escort girl
0
@Xwowrak fajnie się bawi kobitka. A media robią sensacje
2
Jeśli wykruszy się skład jak Barcelona
Nadal będziemy śpiewać to tak jak na stadionach
0
@Volk było powiedzieć chcesz loda
1
@krzysiek-fcb-17 również poproszę
0
Mecz tylko pokazują na Polsat sport?
1
@Pawel13sz Mati niech pojedzie do Tajlandii zrelaksuje się odpocznie, a nie głupoty wygaduje
31
@kiper09 jak był Koeman to byli 1,5 roku bez trenera
0
@A_Gomesinho_21 gdzie Gavi?
0
Śledzi ktoś lot Lewego?
Ma ktoś namiar?
1
@against_modern_football ta i grzał ławę i trzecioligowiec wbił 4 bramki
0
@kamiVeB kurna widzę ze trzeba bilety bukować xd
0
@Klaudix autobusy pociągi
Ja pociągiem podróżowałem do centrum
0
@preemo widać jak się interesujesz klubem
8
Nie rozumiem jak nie można chcieć Polaka w ukochanym klubie. Nie wiem czy tak szybko się nadarzy taka okazja. Kiedyś marzyłem żeby Polak grał w lidze mistrzów regularnie strzelał gole, jarałem się golami Krzynówka z Realem, Kuby, a co to Lewy osiągnął to kosmos trzeci strzelec LM
0
@lufator jak znajomi to wiadomo ze na fb
0
@BlaseR9 Haha komentarz z footrola
0
Zrobiłem posta ze jadę na mecz Barcy tylko czekam na kalendarz ligi mistrzów, odezwały się cztery osoby ze chcą jechać ze mną. O lidze mistrzów chyba mogę zapomnieć xd Trzeba na ligę rezerwować miejsce
0
Dobra ma ktoś te samoloty na radarze?
Eh nie wytrzymie zaraz
2
Co to za samolot leci Do Barcelony ?Ależ się podniecam Polakiem w Barcelonie. Dawno tak nie śledziłem transferu :)
0
@Janiama mam tak samo jak ty
Ale staro się nie czuję 37 lat na karku xd
0
@AmigoBlancos 1998 Zidane
2002 Fenomeno
2006 Canavaro
2010 Iniesta
1
@Deviler jakbym tyle zarabiał tez bym się spóźniał :)
1
@Kondziubarca ręce opadają
0
@DLFCB kurna panie narobił bym
W gacie jakbym coś takiego zobaczył
0
@Comentateiro pluj na maczugę potem ją połykaj
0
@tomek8756 a jak jest z kupnem jako obcokrajowiec?
0
@GeneralXavi panie ja pierwszej nie przyjąłem, gdzie czwarta?