5

po takich protestach na miejscu Straży Granicznej bym pracował jeszcze wolniej xD
Oni tam kontrolują czy czegoś nie szmuglują, czy przekraczają legalnie a ci będą jeszcze morde drzeć.


0

Obejrzałem materiał Śpiewaka i nie sądziłem że bede się kiedyś z nim zgadzał.
Pięknie pokazał absurdy reportażu Polsatu


1

@Kozinho. przedwczoraj mogłem ubrać swoje za ciasne gacie i zrobić 100km na szosie, dodatkowo podenerwować kierowców i dostać spryskiwaczem w mordę, idealnie.

3

co za kretyn


0

@Kgorecki2500 gazowane właśnie iwyłącznie.
Jak chcesz niegazowane to otwórz i odstaw na kilka godzin otwarte.

4

Piękny opis i znam ten ból xD


2

I kto mu coś zrobi :D
Jedynie można zgłosić nielegalne parkowanie a i tutaj może być ciezko z mandatem


2

Niesamowite jest ostatnie 50 lat w demografi Nigerii


4

@BorzyKrzys jemu gdyby przyszedł Tusk do chaty i anektował jakis pokój to by i tak znalazł milion powodów na jego obronę xdd

2

Niesamowite jak ten haracz cicho przechodzi.
Podatki to chociaż idą na wspólne potrzeby społeczeństwa, a tutaj przymusowo narzuca się redystrybucje.
I to jeszcze rozporządzeniem by nawrocki nie zawetował.
Gdzie te Wałęsy i KODziarze z prostesami konstytucją?


0

jedyny mercedes na jakiego mnie stać

/photo/1

0

@maroon
Guru? (15 znaków)

3

Wszystkim pracującym w ten weekend, wytrwałości.

4

@Kozinho.
Ale ma obecnie najlepsze know-how.
Kraj który ma potencjał na tworzenie pocisków balistycznych, już nie mówiąc o dronach i systemach antydronowych.
A my kupujemy 96 Apache'y.

3

@Kozinho. I tak samo by postąpiła pewnie reszta Europy.
Po co Francuzi mają angażować się za wiochę na Podlasiu.
Dlatego tylko własna siłą, własne zdolności i sojusz Ukraina Szwecja

0

@tbas
Ale zawsze mogą destabilizować sytuacje u nas.
Np. Wojną hybrydową, zagubiony dronami, atakiem na LNG, i wtedy ciekawe co zrobi Polska.

0

@Kozinho. A czy powinniśmy pomagać Litwinom lub Estonii jak zajmą u nich jakąś wioskę?

6

@Kozinho. Ale to osłabia generalnie całe NATO w Europie.
Daje sygnał Putinowi.

0

@agaFCB
Współczuję, jaki zawód?

5

Pamiętam legendarny program 2 lata temu gdzie Bartosiak mówił o stawianiu na własne możliwości, nie patrzeniu na artykuł 5 bo amerykanie odchodzą.
Tymczasem Dyner usilnie to negowała xdd.



0

@Irmscher10
Nie obchodzi mnie to, jest to kolejny podatek na obywatela.

13

Jak tam, cieszycie się zapłacimy wiecej za telefon, telewizor, generalnie RTV na rzecz artystów? :)


0

@LukaszFan i resztki jedzenia zostawiasz?

0

@mmaciass ja nie daje zasyfiałych naczyń, zawsze opłukuje jak mam coś zaschnięte, a tryb zawsze ECO elegancko domywa

0

@arasz1819 ceny paliwa mi trochę koło dupy latają bo ja mam magiczną czerwoną kartę floty :D

3

polecam jeszcze dzisiaj do 24 na stację pojechać jak nie chcecie przepłacać kilkunastu groszy na litrze :D


0

ostatnio doznałem szoku u znajomego, że zmywarka sama się otworzyła po cyklu i ma jakiś zbiornik gdzie z ostatniego mycia zachowuje wodę na następny program.
Jestem zacofany bo moja zmywarka już leciwa jest :c

/photo/1

1

@Bykunn ah szaka :D

1

"dual use" :D


9

piękny wielki Duńczyk, props dla Pana Zandberga


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?