draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
po takich protestach na miejscu Straży Granicznej bym pracował jeszcze wolniej xD
Oni tam kontrolują czy czegoś nie szmuglują, czy przekraczają legalnie a ci będą jeszcze morde drzeć.
0
Obejrzałem materiał Śpiewaka i nie sądziłem że bede się kiedyś z nim zgadzał.
Pięknie pokazał absurdy reportażu Polsatu
1
@Kozinho. przedwczoraj mogłem ubrać swoje za ciasne gacie i zrobić 100km na szosie, dodatkowo podenerwować kierowców i dostać spryskiwaczem w mordę, idealnie.
3
co za kretyn
0
@Kgorecki2500 gazowane właśnie iwyłącznie.
Jak chcesz niegazowane to otwórz i odstaw na kilka godzin otwarte.
4
Piękny opis i znam ten ból xD
2
I kto mu coś zrobi :D
Jedynie można zgłosić nielegalne parkowanie a i tutaj może być ciezko z mandatem
2
Niesamowite jest ostatnie 50 lat w demografi Nigerii
4
@BorzyKrzys jemu gdyby przyszedł Tusk do chaty i anektował jakis pokój to by i tak znalazł milion powodów na jego obronę xdd
2
Niesamowite jak ten haracz cicho przechodzi.
Podatki to chociaż idą na wspólne potrzeby społeczeństwa, a tutaj przymusowo narzuca się redystrybucje.
I to jeszcze rozporządzeniem by nawrocki nie zawetował.
Gdzie te Wałęsy i KODziarze z prostesami konstytucją?
0
jedyny mercedes na jakiego mnie stać
0
@maroon
Guru? (15 znaków)
3
Wszystkim pracującym w ten weekend, wytrwałości.
4
@Kozinho.
Ale ma obecnie najlepsze know-how.
Kraj który ma potencjał na tworzenie pocisków balistycznych, już nie mówiąc o dronach i systemach antydronowych.
A my kupujemy 96 Apache'y.
3
@Kozinho. I tak samo by postąpiła pewnie reszta Europy.
Po co Francuzi mają angażować się za wiochę na Podlasiu.
Dlatego tylko własna siłą, własne zdolności i sojusz Ukraina Szwecja
0
@tbas
Ale zawsze mogą destabilizować sytuacje u nas.
Np. Wojną hybrydową, zagubiony dronami, atakiem na LNG, i wtedy ciekawe co zrobi Polska.
0
@Kozinho. A czy powinniśmy pomagać Litwinom lub Estonii jak zajmą u nich jakąś wioskę?
6
@Kozinho. Ale to osłabia generalnie całe NATO w Europie.
Daje sygnał Putinowi.
0
@agaFCB
Współczuję, jaki zawód?
5
Pamiętam legendarny program 2 lata temu gdzie Bartosiak mówił o stawianiu na własne możliwości, nie patrzeniu na artykuł 5 bo amerykanie odchodzą.
Tymczasem Dyner usilnie to negowała xdd.
0
@Irmscher10
Nie obchodzi mnie to, jest to kolejny podatek na obywatela.
13
Jak tam, cieszycie się zapłacimy wiecej za telefon, telewizor, generalnie RTV na rzecz artystów? :)
0
@LukaszFan i resztki jedzenia zostawiasz?
0
@mmaciass ja nie daje zasyfiałych naczyń, zawsze opłukuje jak mam coś zaschnięte, a tryb zawsze ECO elegancko domywa
0
@arasz1819 ceny paliwa mi trochę koło dupy latają bo ja mam magiczną czerwoną kartę floty :D
3
polecam jeszcze dzisiaj do 24 na stację pojechać jak nie chcecie przepłacać kilkunastu groszy na litrze :D
0
ostatnio doznałem szoku u znajomego, że zmywarka sama się otworzyła po cyklu i ma jakiś zbiornik gdzie z ostatniego mycia zachowuje wodę na następny program.
Jestem zacofany bo moja zmywarka już leciwa jest :c
1
@Bykunn ah szaka :D
1
"dual use" :D
9
piękny wielki Duńczyk, props dla Pana Zandberga