1

zdaniem niektórych tutaj, całkowicie normalna jazda xDD
dowód na to, że Policja i SM nie działa.
Gdyby każda taka jazda kończyła się 1500zł i 8pkt to człowiek 10 razy by się zastanowił


4

@draxidox kolejna z powodami do świętowania :D


5

wleciał w niego dron xDDD piękna przyczyna śmierci


4

niesamowite że takie osoby publiczne zabierają głos w tematach, których absolutnie się osmieszają xDD


4

Eh dwa butelkomaty w biedronce w okolicy w awarii.
Spółdzielnia podniosła opłatę za wywóz śmieci, uśmiecham się.

1

Ale Real jest beznadziejny xddd

0

Where zmianyyyy

6

Szczęsny tutaj na 100% karny xDDD

0

Żewłakow się dławi na tym mikrofonie?
Słyszycie to xD?

0

Ale.my dzisiaj niszczymy w odbiorze xDD

4

@July_6_BcN jem niom

2

Żewłakow juz kurwa placze ze Real nie strzelił

2

Arbeloa ma doświadczenie w dostawaniu wpierdolu od Barcy.

0

Czas na zdupy
penalti a favor del real madrid

2

Zajebiaxie kurwa!!!!!!! Kocham byc kibicem barcy

2

Niesamowite co Flick potrafi z gruzów ulepić za piłkarzy. :D

0

penalti a favor del real madrid

1

Ale zajebał xD mało bramki nie rozkurwił

1

To który pierwszy zaliczy wylew u nas w obronie. :D

1

@turhiay oczywiście ze vinicjusz

0

Nie mogę patrzeć na jego twarz

2

Jazda z prześcieradłami

0

to co w której minucie usłyszymy:
penalti a favor del real madrid

3

@Arden oczywiście :D mam wrażenie, że często jak jesteśmy w lepszej sytuacji to gramy srakę i real ma farta oczywiście

0

@Kgorecki2500 to jest chyba pomnik ruSSków w Warszafce

1

babcia kasia jest dosłownie na każdym marszu xDD


1

@FcPortoFan1999 tylko podczas meczów z realem :D

1

@Kgorecki2500
łatwo się mówi, zobaczy człowiek wjeżdżającego Rudigera bez kartki w pedriego

1

jak dostanę dzisiaj bana za wyzwiska w kierunku rudigera lub vinicjusza to mam nadzieję, że na max 2 tygodnie.

1

Real bez Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?