draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zdaniem niektórych tutaj, całkowicie normalna jazda xDD
dowód na to, że Policja i SM nie działa.
Gdyby każda taka jazda kończyła się 1500zł i 8pkt to człowiek 10 razy by się zastanowił
4
@draxidox kolejna z powodami do świętowania :D
5
wleciał w niego dron xDDD piękna przyczyna śmierci
4
niesamowite że takie osoby publiczne zabierają głos w tematach, których absolutnie się osmieszają xDD
4
Eh dwa butelkomaty w biedronce w okolicy w awarii.
Spółdzielnia podniosła opłatę za wywóz śmieci, uśmiecham się.
1
Ale Real jest beznadziejny xddd
0
Where zmianyyyy
6
Szczęsny tutaj na 100% karny xDDD
0
Żewłakow się dławi na tym mikrofonie?
Słyszycie to xD?
0
Ale.my dzisiaj niszczymy w odbiorze xDD
4
@July_6_BcN jem niom
2
Żewłakow juz kurwa placze ze Real nie strzelił
2
Arbeloa ma doświadczenie w dostawaniu wpierdolu od Barcy.
0
Czas na zdupy
penalti a favor del real madrid
2
Zajebiaxie kurwa!!!!!!! Kocham byc kibicem barcy
2
Niesamowite co Flick potrafi z gruzów ulepić za piłkarzy. :D
0
penalti a favor del real madrid
1
Ale zajebał xD mało bramki nie rozkurwił
1
To który pierwszy zaliczy wylew u nas w obronie. :D
1
@turhiay oczywiście ze vinicjusz
0
Nie mogę patrzeć na jego twarz
2
Jazda z prześcieradłami
0
to co w której minucie usłyszymy:
penalti a favor del real madrid
3
@Arden oczywiście :D mam wrażenie, że często jak jesteśmy w lepszej sytuacji to gramy srakę i real ma farta oczywiście
0
@Kgorecki2500 to jest chyba pomnik ruSSków w Warszafce
1
babcia kasia jest dosłownie na każdym marszu xDD
1
@FcPortoFan1999 tylko podczas meczów z realem :D
1
@Kgorecki2500
łatwo się mówi, zobaczy człowiek wjeżdżającego Rudigera bez kartki w pedriego
1
jak dostanę dzisiaj bana za wyzwiska w kierunku rudigera lub vinicjusza to mam nadzieję, że na max 2 tygodnie.
1
Real bez Mbappe