draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Keep Calm Żukowska
2
@Laminedependencia no właśnie, na stacji benzynowej masz cały dzień i nie patrzysz na godzine, a tutaj trza najlepiej w nocy stać i ladować się
1
@Laminedependencia
Ja to interpretowałem tak, że dla poszczegolnych przedziałów czasowych masz różną stawkę zł/1kWh
1
nawet nie wiedziałem, że na chargerach tesli są stawki godzinowe xD
14
już nie odpisał autorowi artykułu xDDD
1
@Starrk tutaj raczej nikt nie neguje tego, że kiedyś znikną bo prostota elektryków jest o wiele lepsza, natomiast proces tego przejścia jest sztucznie narzucony by elektryki brać.
2
@escarabajo
a nie wystraszymy cudzieziemców tym??
5
ta znikną same xD ciekawe gdyby nie dopłaty, zmuszanie flot do posiadania części elektryków to jakby ta sprzedaż rzeczywiście wyglądała
4
@BorzyKrzys
Tak szczerze mówiąc, czekam na kwik w Polsce jak już będzie pokój i wszystkie kraje zachodu i w tym nawet Ukraina będą normalizować stosunki z rossją, a Polska w imię romantyzmu dalej będzie wszystko co russkie wyzywać.
1
@Comentateiro wydało sie, uchwyciły Cię kamery
15
ah, pamietam jak się cieszyłem gdy przychodził.
Te filmiki z Santosu, Ai se tu pego xD
1
@Comentateiro w sumie ta xDD
5
oni już policzyli te głosy??
3
@macio_944 często mi się jego posty wyświetlają mimo, że go nie obserwuje.
Ale jeżeli obiektywnie nie potrafisz stwierdzić na podstawie jego działalności, że to śmietnik niczym tvp pisowskie to nie mamy o czym dyskutować :D
0
legenda lombardu
1
@Kgorecki2500
kurczak słodko kwaśny.
Sos na bazie pomarańczy, limonki, ciemnego sosu sojowego, miodu etc.
Bomba.
2
pytanie do znawców tenisa, inni zawodnicy też tak wszędzie latają z psychologami czy tylko Iga?
5
@macio_944
no ta xD
konto tego jakuba to poziom papjeża xDD brawo za promowanie patologi
4
niesamowitę, to jak ktoś jest zastrzelony to się wykrwawia
21
o tutaj 100% zgody
0
jeżeli to prawda to śmiesznie xD
czekać tylko aż taka Tesla i inne elektryki wprowadzą subskrypcje za szybką ładowarkę
0
@BorzyKrzys wy macie lepiej te portale obcykane ode mnie a dużo przeglądam twittera
8
w końcu, tęsknimy za Pedri-Gavi
0
@regatta52 no i te zamknięte lasy xDD
6
Hehe dzień dobry :D
2
@Safrani genialny aktor, uwielbiam go, szczególnie za chłopcy z ferajny
24
@NeroTFP1 Cóż szkodzi obiecać xD
a i tak fanatycy będą bronić platformy
2
I to nic nie zmieni, że wyladuje w psychiatryku, powinien być osądzony jako morderca
2
@draxidox
tak mam to w dupie, nie jestem lekarzem, dla mnie może nawet mieć najgorsze schorzenie psychiczne.
Nie interesuje mnie to, zabił bezbronną osobę
13
nie no to jest jakiś żart xD zabijasz kogoś bestialsko i zamiast zawisnąć lub chociaz zgnić w pierdlu jesteś uznawany za niepoczytalnego