13

nie no to jest jakiś żart xD zabijasz kogoś bestialsko i zamiast zawisnąć lub chociaz zgnić w pierdlu jesteś uznawany za niepoczytalnego


16

ah to plucie platformy xD w 2027r. na 10000% kolejny raz dadzą jako postulat, którego nie będą realizować


0

@ACMaldini3
Dla mnie nawet forma subów to już odlot, ale rozumiem, że są osoby które mają potrzebę wspierania "gejmerów"

0

@Popitek12 ja przestałem kupować napoje w butelkach

8

@ACMaldini3 dokładnie, złotówki bym nie dał komus kto siedzi przy komputerze i przeczyta mój komentarz bo zapłaciłem.
Dodatkowo te wszystkie przegrywy płacące za OF.

2

@gumaz
Też nie robiłem dużego wesela.
Kolacja z urzędnikiem w plenerze dla najbliższej rodziny na 25 osób.
Za zaoszczędzoną kasę woleliśmy sobie podróżować i mieć więcej niz wspomnienie jednej nocy xd.

1

No i uj bombki strzelił, m.in Fedex


0

o, ale żeby Kuba Klawiter cisnął po obecnym rządzie to tego się nie spodziewałem :D


3

dobra kurwa, nie męczcie buły tylko dajcie im tego karnego.
Czemu ma być jak zawsze w 90 minucie

0

faul, karny dla realu!!

0

@gumaz xdddddddddd

0

Sreal juz z karnym???

1

@Comentateiro opinia? psiecko w takiej sytuacji szybko do kojca


1

@Pawlak1992
Nie mam ulubionej, od kilkunastu lat głosuje zawsze na partie spoza układu.
Najmniej lubiana to jest platforma, lecz to są błędy młodości i głosowania w 2007r. na PO.
Z tego się wyrasta.

5

pamiętam jak się pluli o triki neymara xD chore


15

W dzisiejszym meczu realu zamiast zacząć grać od środka powinni od razu postawić na 11 metrze i dać mbappe karnego

7

znacie kogoś kto potrafi to racjonalnie wytłumaczyć dlaczego to nie jest karny?
Oprócz tego, że nie miał koszulki realu.
ja naprawdę nie potrafię zrozumieć jak przy VAR to nie jest karny
Może przez fakt bycia kibicem Barcy jestem nieobiektywny, ale po prostu rozpierdala mi to głowę


1

@Karol145 no tak tak xD dobra bez odbioru

3

@Karol145 patrz, Polska prowadzi wojnę hybrydową a są osoby i politycy co to negowali i utrudniali pracę straży granicznej, nieprawdaż :D?
Nawet te osoby są teraz w rządzie, pożyteczni idioci pracujący na rzecz rossji.

66

ja pierdole, przecież mbappe w 10 takich sytuacjach ma 11 karnych


1

@Laminedependencia
A również pozdrawiam, z sandałem kierowniku :D

1

@RafiVeB
Do esencji się zgadzamy, że propaganda jest zła i trzeba blokować, natomiast autor @Karol145 wygłupił się pierwszym wpisem bo zamiast napisać o propagandzie, wydźwięk jego posta był taki, że to coś niesamowitego, że jakiś youtuber jedzie do rosji.

3

@Karol145
i jeżeli rzeczywiście takie słowa padły to jeszcze bardziej tego scieku mi sie nie chce oglądać, ja nie przepadam ogólnie za wiernikowską, bardzo męczący ma sposób prezentowania materiałów


0

@Karol145
Napisałem, jakiekolwiek wspieranie reżimu rosyjskiego, propagadny jest godne potępienia i tępienia.
Natomiast obejrz sobie inne kanały np. własnie jaktodaleko, lub nawet zobacz same komentarze, jak to podróżnik chwali matke rosije lub białoruś.

0

@Karol145
Okej, nikt tutaj nie popiera propagandy i wspierania rosji, ale nie jest nic oryginalnego tam pojechanie.

0

@Karol145
A materiały jaktodaleko oglądałem, i był również krytykowany, ze mówi dobrze o Białorusi i Rosji.
Ale stanę teraz w obronie kanału jaktodaleko. Mówił tak zapewne dlatego, żeby wyjechał cały z tej rosji a nie wleciał do łagru.

0

@Karol145
Chłopie, wstawiasz post nie piszący o propagandzie, tylko zdziwinie, ze ktoś zrobił materiał, że jest w rosji, wrzucić Ci interpretacje GPT Twojego posta jak sam nie potrafisz?
Potem zmieniasz retorykę, że nie pasuje Ci propaganda bo widzisz że napisałeś idiotyzm.

Nie odnosiłem się do materiału bo go nie widziałem tylko do tego, że to nie jest nic odkrywczego, dziwnego, oryginalnego że ktoś tam pojechał, bo jest to legalne całkiem łatwe (wystarczy wystać x godzin na granicy i oddać sprzęty elektroniczne)

1

@Karol145
Mnie nic nie boli, po prostu powiedziałem, że to nie jest nic oryginalnego, że ktoś jedzie do rosji.
Bardziej ryzykowne byłoby już do Korei Północnej, i naucz się czytać, że materiału nie oglądałem bo mnie to po prostu nie interesuje.

1

@Karol145
No właśnie, ktoś Ci logicznie odpowiedział i głupoty się obronić nie da nie?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?