Ma racje, Rafinhia ma taletn moim zdaniem na Barce. Wychowanek który jak gra to udowadnia że ma wolę walki. Potrzebuje regularności a nie takie coś co obecnie go spotyka. Jak by grał w każdym meczu udowodnił by to że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie.
Rakitic nie gra źle moim zdaniem, jest doświadczonym i ogarniętym zawodnikiem z pomysłem na grę. Bardziej mnie martwi forma Suareza. Powoli trzeba szukać nie rezerwowego a napastnika tylko do podstawowej 11. Lewa obrona nie ma rezerwowego a Vermaelen nic się nie zmienił.. wiecznie kontuzjowany..
Paco za 23 mln a De Jong za 60mln.. Ale Biznes.. Młody Paco z taką formą jest wart co najmniej 45mln. W dzisiejszych czasach trudno kogoś tak tanio kupić. Borusia sprzeda go pewnie za 70mln po sezonie..
"W obecnym kontrakcie Argentyńczyka zawarta jest klauzula, która umożliwia mu odejście z Barçy za darmo w 2020 roku" Brawo dla tego Pana co z nim kontrakt przedłużał.. Ronaldo Real za 100 mln sprzedał.
I tu Rooney ma rację to najlepsza Barca w Historii. Szkoda że Guardiola nie został takim Fergusonem Barcy. Wtedy z przyjemnością patrzyło się na tą magię na boisku.
Pewnie tak, wychowanek PSG raczej niechętnie opuścił by klub w którym się dobrze zarabia .. Szkoda że Barca jest wykorzystywana do negocjacji o lepszą uwowę..
W końcu się przełamią chłopaki. Obrona Barcy w tym sezonie zaspana. Podobnie jak w Realu. Trzeba szukać kogoś w miejsce Pique i pozbyć się w końcu Belga..
Nie doczekamy się czasów w których ponownie jak za czasów Guardioli zobaczymy całą pierwszą jedenestkę złożoną z wychowanków. Wiem że to był tylko jeden mecz, ale był.
Vermallen stary odejdzie za rok, Pique też coraz starszy. Ciężko może być znaleźć drugiego takiego Minę. Młody, silny, wysoki i potrafi strzelać gole. Idealny zastępca Pique.
Będą żałować sprzedaży Miny. Młody, wysoki, potrafiący strzelać bramki obrońca. Idealny w miejsce Pique który młodszy nie będzie. Lepiej wypożyczyć a sprzedać Paco jak potrzebują kasy.
0
Warto inwestować w takich zawodników.
4
To jego oststni sezon w Barcy..
1
Czuje że tak jak Veratti wynegocjuje lepszy kontrakt.
4
To zemsta Barcelony na Szejku za to co zrobili z Neymarem. A kase którą mieli by wydać na transfer wpakowali w pensje zawodnika.
1
Ma racje, Rafinhia ma taletn moim zdaniem na Barce. Wychowanek który jak gra to udowadnia że ma wolę walki. Potrzebuje regularności a nie takie coś co obecnie go spotyka. Jak by grał w każdym meczu udowodnił by to że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie.
45
Z takim zaangażowaniem powinien dostawać więcej szans na grę.
2
Dembele jak Czarna Pantera. Szybki z pomysłem na atak i wykończeniem :)
2
Dlaczego Dembele nie gra od początku razem z Semedo..
0
Dzieci w wieku edukacujnym mają darmowe śniadania. Po co im wędka w szkole ?
1
Ograny w klubie za młodu, świetny transfer. Suarez już ma swoje lata i trzeba kogoś powoli szukać.
0
Rakitic nie gra źle moim zdaniem, jest doświadczonym i ogarniętym zawodnikiem z pomysłem na grę. Bardziej mnie martwi forma Suareza. Powoli trzeba szukać nie rezerwowego a napastnika tylko do podstawowej 11.
Lewa obrona nie ma rezerwowego a Vermaelen nic się nie zmienił.. wiecznie kontuzjowany..
2
Takich zarobków nie ma nigdzie jak w PSG.. A Barca jest idealna do podciągania pensji przy negocjowaniu nowej umowy.
0
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem że Messi może odejść za darmo a Real na swojej gwieździe zarobił 100mln. Czego nie da się tu zrozumieć ? ?
5
Paco za 23 mln a De Jong za 60mln.. Ale Biznes.. Młody Paco z taką formą jest wart co najmniej 45mln. W dzisiejszych czasach trudno kogoś tak tanio kupić. Borusia sprzeda go pewnie za 70mln po sezonie..
0
"W obecnym kontrakcie Argentyńczyka zawarta jest klauzula, która umożliwia mu odejście z Barçy za darmo w 2020 roku" Brawo dla tego Pana co z nim kontrakt przedłużał.. Ronaldo Real za 100 mln sprzedał.
0
I tu Rooney ma rację to najlepsza Barca w Historii. Szkoda że Guardiola nie został takim Fergusonem Barcy. Wtedy z przyjemnością patrzyło się na tą magię na boisku.
0
Pewnie tak, wychowanek PSG raczej niechętnie opuścił by klub w którym się dobrze zarabia .. Szkoda że Barca jest wykorzystywana do negocjacji o lepszą uwowę..
4
W końcu się przełamią chłopaki. Obrona Barcy w tym sezonie zaspana. Podobnie jak w Realu. Trzeba szukać kogoś w miejsce Pique i pozbyć się w końcu Belga..
0
Wstyd i tyle.. Z takimi wynikami Barca nic nie zdobędzie ..
0
Rabiot za darmo a de Jong za 30. Pogba raczej nie odejdzie.
0
Ja zlałem eleveny i zalogowałem się na STS. Wszystkie mecze ligowe za free. Co prawda jakość jest jednak beznadziejna w porównaniu z Elevenami..
0
Nie doczekamy się czasów w których ponownie jak za czasów Guardioli zobaczymy całą pierwszą jedenestkę złożoną z wychowanków. Wiem że to był tylko jeden mecz, ale był.
1
Barca uparła się na Pogbę a Real już w międzyczasie załatwia transfer Thiago z Bayernu na 50 mln.
0
Vermallen stary odejdzie za rok, Pique też coraz starszy. Ciężko może być znaleźć drugiego takiego Minę. Młody, silny, wysoki i potrafi strzelać gole. Idealny zastępca Pique.
0
Jak na razie prezentuje się świetnie nawet w Interze dobrze grał. Na pewno lepszy od Gomesa którego Barca tak trzyma na siłę.
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/723879/fc-barcelona-placi-najlepiej-porownanie-pensji-klubow-z-najlepszych-lig-europy
Są kluby które potrafią bardziej oszczędnie operować zarobioną gotówką a mają mocny skład. Po co taka rozrzutność ?
2
Będą żałować sprzedaży Miny. Młody, wysoki, potrafiący strzelać bramki obrońca. Idealny w miejsce Pique który młodszy nie będzie. Lepiej wypożyczyć a sprzedać Paco jak potrzebują kasy.
1
Cavani by się przydał, był by takim Larssonem :) Pogba nie boi się strzelać z dystansu. Dwa dobre transfery :)
0
W Romie miał zarabiać 2.5mln i już był jedną nogą w Romie. A tu Barca daje 5mln na start..
2
Nie świadczy to dobrze o klubie i Prezydencie. Jak by nie niespodziewana kasa za Neymara to by była tragedia..