Verratti sam się wkopał w bagno, miał okazję odejść do Barcy wcześniej, wybrak pieniądze szejka a teraz ma problem. Araby śpią na kasie i mają wszystko co chcą, a jak czegoś nie mogą dostać to to likwidują. W dupie mają co teraz chce Verratti, podpisał umowę na 5 lat i 5 lat będzie grzał ławe.
Paco ma talent i umiejętności, strzela mimo małej ilości minut na boisku. Gomes, może w tym sezonie będzie lepiej bo w poprzednim grał niepewnie, do tyłu bez pomysłu. Oby się teraz objawił jego potencjał.
Nie powinno się go sprzedawać, ma ogromny potencjał. Barca już popełniła błąd sprzedając Thiago, mam nadzieję że drugiego takiego błędu już nie popełni.
Co rok 100mln i nowy Crack, jestem na TAK. Drogo kupisz drogo sprzedaż, tak jak REAL to robi. Do tego mamy utalentowanych wychowanków na których można stawiać.
Skończyli by pierdzielić gupoty los w rekach tych i siamtych.. Barca przegrała tytuł na własne życzeniae, a Real jest Mistrzem od 3 miesięcy... Trzeba wzmocnić skład i zatrudnić trenera z jajami i myśleć o następnym sezonie. Luis Enrique dał dupy, jak można ogłaszać rezygnację w połowie sezonu... Mało profesjonalne...
Jak Arda Turan odejdzie to nie ma nikogo kto zastąpi kontuzjowanego, wymęczonego Messiego albo Neymara, real nie ma rezerwowych ma dwa pierwsze składy dla tego wytrzymał maraton i wygra LaLige i jak widać doszedł do finału LM której mam nadzieje nie wygra :) Coutinho może śmiało zastąpić również Inieste
PSG nie puści Verrattiego, Liverpool nie puści Coutinho i można liczyć na niespodziankę. Czyli przepłacony noname. Trzeba liczyć na przebudzenie Gomesa, bo Onieste oddadzą za darmo, Masherano i Turama oraz Rudeo więc kasy na kogoś lepszego nie będzie..
No właśnie o tym pisze, nikt się z kasą tu nie liczy. Nie pamiętam By jakikolwiek wielki klub pozwalał sobie na tyle darmowych odejść i robił takie promocje
Dani właśnie zdobył bramkę, Barca oddała go za darmo nie mając nikogo na jego pozycję. Strzał w kolano, widać to było w Tym straconym sezonie jak ważna jest ta pozycja bocznych obrońców
Te astronomiczne pensje to przesada..... Jeden Crack na rok i stawianie na młodzież, wychowanków. Z Czasem mamy zbudowany zespół marzeń.. A tak Co sezon eksperymenty i nic.. Real potrafi robić zakupy i jakoś też muszą utrzymać tyle gwiazd.
Już się wszyscy ponapalali a w Lecie Barca Kubi po kosztach 2 Gomesa :) I zapomni o klasowym bocznym obrońcy... Co oni robią z tą kasą. Takie wpływy z reklam, sponsoringu... Gdzie ta kasa? Inne kluby mają nawet na transfery 300mln. Barca w tym sezonie zaoszczędzi bo nie wypłaci premi za zdobycie ligi i LM. Mogą sprzedać już wysłużonych wiekiem zawodników. Real sprzątnie nam każdego sprzed nosa bo Barca nie umie się z nikim dogadać..
4
Verratti sam się wkopał w bagno, miał okazję odejść do Barcy wcześniej, wybrak pieniądze szejka a teraz ma problem. Araby śpią na kasie i mają wszystko co chcą, a jak czegoś nie mogą dostać to to likwidują. W dupie mają co teraz chce Verratti, podpisał umowę na 5 lat i 5 lat będzie grzał ławe.
0
Paco ma talent i umiejętności, strzela mimo małej ilości minut na boisku. Gomes, może w tym sezonie będzie lepiej bo w poprzednim grał niepewnie, do tyłu bez pomysłu. Oby się teraz objawił jego potencjał.
1
Musi dostawać więcej minut, jest bardzo dobrym zawodnikiem.
0
Nie powinno się go sprzedawać, ma ogromny potencjał. Barca już popełniła błąd sprzedając Thiago, mam nadzieję że drugiego takiego błędu już nie popełni.
1
Co rok 100mln i nowy Crack, jestem na TAK. Drogo kupisz drogo sprzedaż, tak jak REAL to robi. Do tego mamy utalentowanych wychowanków na których można stawiać.
6
I tak pójdzie do Juve a nam zostanie jak zawsze blan B..
1
Standardowa zagrywka by wywalczyć dobry kontrakt na przedłużenie umowy
0
Jak przyjdzie niech ściągnie Laporte :)
0
Niech zwolni miejsce młodszym, np. Laporte :) Juve kolekcjonuje takich doświadczonych zawodników, niech go kupią :)
0
Niech ściągnie Laporte :)
0
Nie wiem czy wychowankowie nie są lepsi. Denis, Rafinhia, Sergio Roberto.
0
Mi się podobają wszystkie :) Nowy sponsor całkem fajnie się prezentuje.
23
Skończyli by pierdzielić gupoty los w rekach tych i siamtych.. Barca przegrała tytuł na własne życzeniae, a Real jest Mistrzem od 3 miesięcy... Trzeba wzmocnić skład i zatrudnić trenera z jajami i myśleć o następnym sezonie. Luis Enrique dał dupy, jak można ogłaszać rezygnację w połowie sezonu... Mało profesjonalne...
1
Świetny rezerwowy, tyle że lepiej kupić kogoś do pierwszego składu a z pierwszego składu robić rezerwowych.
0
W tym wypadku zarząd, to przyszłość Barcy. Trener zdecyduje kto ma odejść i kogo mu brakuje
2
Jak Arda Turan odejdzie to nie ma nikogo kto zastąpi kontuzjowanego, wymęczonego Messiego albo Neymara, real nie ma rezerwowych ma dwa pierwsze składy dla tego wytrzymał maraton i wygra LaLige i jak widać doszedł do finału LM której mam nadzieje nie wygra :) Coutinho może śmiało zastąpić również Inieste
0
Tylko Barca daje dupy z takimi Babolami, Real jest w takiej formie że rozjedzie te kluby jak walec.. Więc nie wierzę już w cuda.
3
Będzie jak z Thiago, a teraz by się przydał w miejsce Iniesty..
0
Takie same szanse jak to że Barca się potkie razem z Realem co się zdarzało..
0
Walka by była przy takim samym stosunku meczy i punktów. Przedupili z Cieniasami gdy Real się potykał no i tak już jest jak jest. Na własne życzenie..
0
PSG nie puści Verrattiego, Liverpool nie puści Coutinho i można liczyć na niespodziankę. Czyli przepłacony noname. Trzeba liczyć na przebudzenie Gomesa, bo Onieste oddadzą za darmo, Masherano i Turama oraz Rudeo więc kasy na kogoś lepszego nie będzie..
1
No właśnie o tym pisze, nikt się z kasą tu nie liczy. Nie pamiętam By jakikolwiek wielki klub pozwalał sobie na tyle darmowych odejść i robił takie promocje
0
Czyli 4 krotnie mniej niż inne wielkie zespoły. To oni kupią kogo chcą a my tą reszte co zostanie. Tak się buduje zespół..
1
I nic nowego, kolejny odchodzi za darmko, kto następny.. Masherano, Rudy, Arda..
0
Czyli czytaj artykuł Barca przegrała kolejną walkę o młodego zdolnego obrońce..
8
Nasz zarząd jest do dupy jeśli chodzi o transfery. Każdy klub sprzątnie Barcy zawodnika..
0
Dani właśnie zdobył bramkę, Barca oddała go za darmo nie mając nikogo na jego pozycję. Strzał w kolano, widać to było w Tym straconym sezonie jak ważna jest ta pozycja bocznych obrońców
0
Te astronomiczne pensje to przesada..... Jeden Crack na rok i stawianie na młodzież, wychowanków. Z Czasem mamy zbudowany zespół marzeń.. A tak Co sezon eksperymenty i nic.. Real potrafi robić zakupy i jakoś też muszą utrzymać tyle gwiazd.
0
Już się wszyscy ponapalali a w Lecie Barca Kubi po kosztach 2 Gomesa :) I zapomni o klasowym bocznym obrońcy... Co oni robią z tą kasą. Takie wpływy z reklam, sponsoringu... Gdzie ta kasa? Inne kluby mają nawet na transfery 300mln. Barca w tym sezonie zaoszczędzi bo nie wypłaci premi za zdobycie ligi i LM. Mogą sprzedać już wysłużonych wiekiem zawodników. Real sprzątnie nam każdego sprzed nosa bo Barca nie umie się z nikim dogadać..
0
Napisałem Verratti za rok, Barca do nike inkasuje co rak ze 150mln, + Rakuten i inni. Do tego sprzedaż kilku zawodników