4

Verratti sam się wkopał w bagno, miał okazję odejść do Barcy wcześniej, wybrak pieniądze szejka a teraz ma problem. Araby śpią na kasie i mają wszystko co chcą, a jak czegoś nie mogą dostać to to likwidują. W dupie mają co teraz chce Verratti, podpisał umowę na 5 lat i 5 lat będzie grzał ławe.

0

Paco ma talent i umiejętności, strzela mimo małej ilości minut na boisku. Gomes, może w tym sezonie będzie lepiej bo w poprzednim grał niepewnie, do tyłu bez pomysłu. Oby się teraz objawił jego potencjał.

1

Musi dostawać więcej minut, jest bardzo dobrym zawodnikiem.

0

Nie powinno się go sprzedawać, ma ogromny potencjał. Barca już popełniła błąd sprzedając Thiago, mam nadzieję że drugiego takiego błędu już nie popełni.

1

Co rok 100mln i nowy Crack, jestem na TAK. Drogo kupisz drogo sprzedaż, tak jak REAL to robi. Do tego mamy utalentowanych wychowanków na których można stawiać.

6

I tak pójdzie do Juve a nam zostanie jak zawsze blan B..

1

Standardowa zagrywka by wywalczyć dobry kontrakt na przedłużenie umowy

0

Jak przyjdzie niech ściągnie Laporte :)

0

Niech zwolni miejsce młodszym, np. Laporte :) Juve kolekcjonuje takich doświadczonych zawodników, niech go kupią :)

0

Niech ściągnie Laporte :)

0

Nie wiem czy wychowankowie nie są lepsi. Denis, Rafinhia, Sergio Roberto.

0

Mi się podobają wszystkie :) Nowy sponsor całkem fajnie się prezentuje.

23

Skończyli by pierdzielić gupoty los w rekach tych i siamtych.. Barca przegrała tytuł na własne życzeniae, a Real jest Mistrzem od 3 miesięcy... Trzeba wzmocnić skład i zatrudnić trenera z jajami i myśleć o następnym sezonie. Luis Enrique dał dupy, jak można ogłaszać rezygnację w połowie sezonu... Mało profesjonalne...

1

Świetny rezerwowy, tyle że lepiej kupić kogoś do pierwszego składu a z pierwszego składu robić rezerwowych.

0

W tym wypadku zarząd, to przyszłość Barcy. Trener zdecyduje kto ma odejść i kogo mu brakuje

2

Jak Arda Turan odejdzie to nie ma nikogo kto zastąpi kontuzjowanego, wymęczonego Messiego albo Neymara, real nie ma rezerwowych ma dwa pierwsze składy dla tego wytrzymał maraton i wygra LaLige i jak widać doszedł do finału LM której mam nadzieje nie wygra :) Coutinho może śmiało zastąpić również Inieste

0

Tylko Barca daje dupy z takimi Babolami, Real jest w takiej formie że rozjedzie te kluby jak walec.. Więc nie wierzę już w cuda.

3

Będzie jak z Thiago, a teraz by się przydał w miejsce Iniesty..

0

Takie same szanse jak to że Barca się potkie razem z Realem co się zdarzało..

0

Walka by była przy takim samym stosunku meczy i punktów. Przedupili z Cieniasami gdy Real się potykał no i tak już jest jak jest. Na własne życzenie..

0

PSG nie puści Verrattiego, Liverpool nie puści Coutinho i można liczyć na niespodziankę. Czyli przepłacony noname. Trzeba liczyć na przebudzenie Gomesa, bo Onieste oddadzą za darmo, Masherano i Turama oraz Rudeo więc kasy na kogoś lepszego nie będzie..

1

No właśnie o tym pisze, nikt się z kasą tu nie liczy. Nie pamiętam By jakikolwiek wielki klub pozwalał sobie na tyle darmowych odejść i robił takie promocje

0

Czyli 4 krotnie mniej niż inne wielkie zespoły. To oni kupią kogo chcą a my tą reszte co zostanie. Tak się buduje zespół..

1

I nic nowego, kolejny odchodzi za darmko, kto następny.. Masherano, Rudy, Arda..

0

Czyli czytaj artykuł Barca przegrała kolejną walkę o młodego zdolnego obrońce..

8

Nasz zarząd jest do dupy jeśli chodzi o transfery. Każdy klub sprzątnie Barcy zawodnika..

0

Dani właśnie zdobył bramkę, Barca oddała go za darmo nie mając nikogo na jego pozycję. Strzał w kolano, widać to było w Tym straconym sezonie jak ważna jest ta pozycja bocznych obrońców

0

Te astronomiczne pensje to przesada..... Jeden Crack na rok i stawianie na młodzież, wychowanków. Z Czasem mamy zbudowany zespół marzeń.. A tak Co sezon eksperymenty i nic.. Real potrafi robić zakupy i jakoś też muszą utrzymać tyle gwiazd.

0

Już się wszyscy ponapalali a w Lecie Barca Kubi po kosztach 2 Gomesa :) I zapomni o klasowym bocznym obrońcy... Co oni robią z tą kasą. Takie wpływy z reklam, sponsoringu... Gdzie ta kasa? Inne kluby mają nawet na transfery 300mln. Barca w tym sezonie zaoszczędzi bo nie wypłaci premi za zdobycie ligi i LM. Mogą sprzedać już wysłużonych wiekiem zawodników. Real sprzątnie nam każdego sprzed nosa bo Barca nie umie się z nikim dogadać..

0

Napisałem Verratti za rok, Barca do nike inkasuje co rak ze 150mln, + Rakuten i inni. Do tego sprzedaż kilku zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?