1

@norbi77 inne dekady, ale prawdę mówiąc miałbym problem z wybraniem który lepszy.

5

Kurtuła to najlepszy bramkarz ostatniej dekady.

1

PSV w ostatnich 5 meczach strzeliło 20 bramek, jeśli oni nie wywiozą choćby punktu z Pireusu to będę w szoku.

1

@mordini123 ulala, ciężko.

1

@Stinger_ Avia tytuł, a nie Ty mi o ćwierćfinale mówisz:)

1

@626 odpadła z Pogonią, za dużo bajek czytali.
@Stinger_ tylko Avia!:)

0

@Stinger_ Rodrygo to ewidentnie powołanie po zanjomości.

0

@Stinger_ czyli koleś z Realu, który głównie wchodzi na 15-20 minut nie dziwi Cię na tej liście, ale najlepszy gracz, ok z Brazylii, ale najlepszy gracz lidera tamtejszej ligi i finalista Copa Libertadores Cię dziwi, tak? Dobrze rozumiem?

0

@Giwera dokładnie!

9

Domenico Berardi z golem dla Sassuolo.
Piękny widok, legenda drużyny, zawodnik jednego klubu (był wypożyczony do Juve, ale nie zagrał w 1 drużynie).

Takich ludzi już nie ma. Tyle asyst goli, z jednej strony super - jeden klub, z drugiej - trochę zmarnowana kariera.

2

@blakkudium super! Zasłużył Roque. Lider ligi, finał Copa Libertadores, a nasza legenda najlepszy strzelec zespołu. Super!

1

Azjatycka liga mistrzów.

Już w drugiej minucie spotkania katarski Al Duhail z Piątkiem w składzie wychodzi na prowadzenie z Al Ahli Dubai ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Trenerem gości jest Paulo Sousa.

Jechać Krzychu z siwym bajerantem!! Za Polskę!!

0

@Frimpong wiele krajów świętuje ten dzień radośnie, my na smutno.

1

@NeroTFP1 trójka wychodzi zaraz. Może to to @fart

1

@MesQueUnClub_87 co do Cybulskiego warto wspomnieć wymianę zdań między Di Caprio, a Scorsese:

"W ramach przygotowań do roli w "Infiltracji" Martin Scorsese poprosił Leonardo DiCaprio, by obejrzał "Popiół i diament" Andrzeja Wajdy. Reżyser chciał, aby rola Zbigniewa Cybulskiego była wzorem dla jego aktora. Ekranowy Billy Costigan tak mówił o wrażeniu, jakie na nim wywarła:

Podkreśliłeś, jak ważne jest dla ciebie, abym zobaczył ten występ i zastanowił się nad ideą bohatera zmagającego się z moralnym dylematem polegającym na ustaleniu, jak zachować się właściwie – powiedział DiCaprio w rozmowie z Martinem Scorsesem. Główny bohater odczuwa ciągły niepokój i wewnętrzne napięcie. Pamiętam, że film ten miał na mnie ogromny wpływ, kiedy pracowałem nad "Infiltracją" i rolą Billy'ego Costigana.

Z kolei Scorsese tak podsumował postacie grane przez Zbigniewa Cybulskiego i Leonardo DiCaprio:

Od samego początku jest na straconej pozycji. Jest w tym coś bardzo pięknego, bo ostatecznie odkrywa, że życie jest warte tych kilku chwil."

0

@michal26 Nsame też kiepsko zaczął… a teraz gdyby nie kontuzja to Legia byłaby liderem i miała już finał LKE:)

4

@fart w przerwie „Legia w pełni kontroluje to nędznej jakości widowisko w Łodzi.”

I tak sobie pomyślałem… „to klasycznie, Widzew w drugiej połowie z bramką”. Nie myliłem się niestety @fart

2

Antony do dubletu dorzuca asystę. Mbappe bój się!

Z kolei w Brazylii Depay z bramką. Holenderska maszyna.

0

@Faro elegancko. Właśnie miałem pytać:)

2

Antony z dubletem. Maszyna.

7

Goat z golem. Potężny Antony.

8

@Krzyniu można kogoś nie lubić, można nie widzieć w nim potencjału… ale gość robi dwie asysty a Ty piszesz że „nie ma podania”.

1

A o 20 hit!!

Legendy Barcelony zagrają przeciwko sobie w Brazylii!
Corinthians z Depayem podejmą u siebie Gremio z Arthurem Melo. Aż żal że u gości nie zagra duński Nazario.
Łezka w oku.

2

@Jakchcesz może być ciężko:D Ale jestem za;)
@PatrychoO ja tez bym nie był na nie, ale chyba nie na pierwszego napastnika. Bo Auba latami udowadniał że umie, Rash latami w „topowej” drużynie, w najsilniejszej lidze, a Vlaho? No myślę że zdecydowanie półka niżej.

1

Piękna sprawa… byłem pewien Auby, byłem pewien Rasha, tu akurat żałowałem że okienko za późno.
Może idźmy w tę stronę… nie mamy kasy to bierzmy „odpady”, który u nas dostają drugie życie.

2

@kubix05 Egzakli. To po angielsku jakby co:)

1

W tureckim hicie w meczu Besiktas - Fenerbahce z golem legenda Realu - Asensio. Besiktas prowadził już 2:0, dostał czerwoną kartkę i jeszcze w pierwszej połowie było 2:2. Ciężary.

0

@heniusss nie:)

1

@heniusss może wspolnymi siłami ogarniemy:D

1

@heniusss nie… ale ile ja myślałem co to za kreskówka. Nie Pat, ale ktoś z bajek na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?