escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 inne dekady, ale prawdę mówiąc miałbym problem z wybraniem który lepszy.
5
Kurtuła to najlepszy bramkarz ostatniej dekady.
1
PSV w ostatnich 5 meczach strzeliło 20 bramek, jeśli oni nie wywiozą choćby punktu z Pireusu to będę w szoku.
1
@mordini123 ulala, ciężko.
1
@Stinger_ Avia tytuł, a nie Ty mi o ćwierćfinale mówisz:)
1
@626 odpadła z Pogonią, za dużo bajek czytali.
@Stinger_ tylko Avia!:)
0
@Stinger_ Rodrygo to ewidentnie powołanie po zanjomości.
0
@Stinger_ czyli koleś z Realu, który głównie wchodzi na 15-20 minut nie dziwi Cię na tej liście, ale najlepszy gracz, ok z Brazylii, ale najlepszy gracz lidera tamtejszej ligi i finalista Copa Libertadores Cię dziwi, tak? Dobrze rozumiem?
0
@Giwera dokładnie!
9
Domenico Berardi z golem dla Sassuolo.
Piękny widok, legenda drużyny, zawodnik jednego klubu (był wypożyczony do Juve, ale nie zagrał w 1 drużynie).
Takich ludzi już nie ma. Tyle asyst goli, z jednej strony super - jeden klub, z drugiej - trochę zmarnowana kariera.
2
@blakkudium super! Zasłużył Roque. Lider ligi, finał Copa Libertadores, a nasza legenda najlepszy strzelec zespołu. Super!
1
Azjatycka liga mistrzów.
Już w drugiej minucie spotkania katarski Al Duhail z Piątkiem w składzie wychodzi na prowadzenie z Al Ahli Dubai ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Trenerem gości jest Paulo Sousa.
Jechać Krzychu z siwym bajerantem!! Za Polskę!!
0
@Frimpong wiele krajów świętuje ten dzień radośnie, my na smutno.
1
@NeroTFP1 trójka wychodzi zaraz. Może to to @fart
1
@MesQueUnClub_87 co do Cybulskiego warto wspomnieć wymianę zdań między Di Caprio, a Scorsese:
"W ramach przygotowań do roli w "Infiltracji" Martin Scorsese poprosił Leonardo DiCaprio, by obejrzał "Popiół i diament" Andrzeja Wajdy. Reżyser chciał, aby rola Zbigniewa Cybulskiego była wzorem dla jego aktora. Ekranowy Billy Costigan tak mówił o wrażeniu, jakie na nim wywarła:
Podkreśliłeś, jak ważne jest dla ciebie, abym zobaczył ten występ i zastanowił się nad ideą bohatera zmagającego się z moralnym dylematem polegającym na ustaleniu, jak zachować się właściwie – powiedział DiCaprio w rozmowie z Martinem Scorsesem. Główny bohater odczuwa ciągły niepokój i wewnętrzne napięcie. Pamiętam, że film ten miał na mnie ogromny wpływ, kiedy pracowałem nad "Infiltracją" i rolą Billy'ego Costigana.
Z kolei Scorsese tak podsumował postacie grane przez Zbigniewa Cybulskiego i Leonardo DiCaprio:
Od samego początku jest na straconej pozycji. Jest w tym coś bardzo pięknego, bo ostatecznie odkrywa, że życie jest warte tych kilku chwil."
0
@michal26 Nsame też kiepsko zaczął… a teraz gdyby nie kontuzja to Legia byłaby liderem i miała już finał LKE:)
4
@fart w przerwie „Legia w pełni kontroluje to nędznej jakości widowisko w Łodzi.”
I tak sobie pomyślałem… „to klasycznie, Widzew w drugiej połowie z bramką”. Nie myliłem się niestety @fart
2
Antony do dubletu dorzuca asystę. Mbappe bój się!
Z kolei w Brazylii Depay z bramką. Holenderska maszyna.
0
@Faro elegancko. Właśnie miałem pytać:)
2
Antony z dubletem. Maszyna.
7
Goat z golem. Potężny Antony.
8
@Krzyniu można kogoś nie lubić, można nie widzieć w nim potencjału… ale gość robi dwie asysty a Ty piszesz że „nie ma podania”.
1
A o 20 hit!!
Legendy Barcelony zagrają przeciwko sobie w Brazylii!
Corinthians z Depayem podejmą u siebie Gremio z Arthurem Melo. Aż żal że u gości nie zagra duński Nazario.
Łezka w oku.
2
@Jakchcesz może być ciężko:D Ale jestem za;)
@PatrychoO ja tez bym nie był na nie, ale chyba nie na pierwszego napastnika. Bo Auba latami udowadniał że umie, Rash latami w „topowej” drużynie, w najsilniejszej lidze, a Vlaho? No myślę że zdecydowanie półka niżej.
1
Piękna sprawa… byłem pewien Auby, byłem pewien Rasha, tu akurat żałowałem że okienko za późno.
Może idźmy w tę stronę… nie mamy kasy to bierzmy „odpady”, który u nas dostają drugie życie.
2
@kubix05 Egzakli. To po angielsku jakby co:)
1
W tureckim hicie w meczu Besiktas - Fenerbahce z golem legenda Realu - Asensio. Besiktas prowadził już 2:0, dostał czerwoną kartkę i jeszcze w pierwszej połowie było 2:2. Ciężary.
0
@heniusss nie:)
1
@heniusss może wspolnymi siłami ogarniemy:D
1
@heniusss nie… ale ile ja myślałem co to za kreskówka. Nie Pat, ale ktoś z bajek na pewno.