escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz odpowiedz na pytanie - zakładam że oglądałeś mecz, jakie ma dla Ciebie znaczenie że on użył takiego słowa?
0
@kuz ale pisz z nim o czym tylko chcesz, każdy niech pisze, ale on z nikim tutaj nie rozmawia, a labamba płonie bo pan redaktor użył słowa „gówno” zamiast „kupa”.
To tylko moje zdanie.
@MessiForeverTheBest jak wyżej. Na Twitterze niech ludzie robią co chcą, odnoszę się tylko tutaj do labamby, ile powstało nowych wątków jaki to pan redaktor jest zły.
10
To jest niebywałe ile dzisiaj osób „zaczepiło” Ćwiąkałe o jedno słowo - „deklasacja”.
Jakie ma dla Was znaczenie, że Ćwiąkała, Borek, Laskowski, Szpakowski, Maciek z ławki czy Bogdan z pracy użył słowa tego czy tamtego?
Każdy mógł sobie wyrobić zdanie po wczorajszym meczu, każdy mógł wyrazić swoją opinie, ale nie, duża grupa postanowiła jednak wyrazić opinie o słowie jednego z dziennikarzy sportowych.
Wiadomo, dla Ćwiąkały cudownie, rozgrzany internet, wyświetlenia, klikanie, reklamy i finalnie hajs. On dziś powie deklasacja, a po kolejnym meczu, mam nadzieję wygranym przez nas, powie „pogrom”, wtedy druga strona będzie jechać z hejtem.
Ludzie to był mecz, nie powiem piękny, bo w naszym wykonaniu dosyć „surowy”, ale wyróbcie sobie sami swoje opinie, dajcie argumenty i rozmawiajmy:)
Wiem, ja dzwonię.
1
Legenda Chelsea - Lucas Piazon, z asystą dla Wieczystej. To są te detale.
2
@misterio Preżus Nakulma. Potężny zawodnik.
3
Dzisiaj zapowiada się ciekawe starcie w La Lidze.
Betis podejmie Atletico. Obie drużyny mają po 4 zwycięstwa, 4 remisy i tylko jedną porażkę. 16:10 w bramkach Atletico, a Betis niemal identycznie - 15:10.
Może ten meczu ukoi moje krwawiące oczy, może Antony zagra jak na goata przystało:)
Żarty żartami, ale mam nadzieję, że będzie to ciekawe widowisko.
1
@heniusss Ronaldinho z 2Paciem, grubo.
2
@MesQueUnClub_87 a jakby oznaczył, jakby dostali powiadomienie, jakby zobaczyli ten komentarz, to by coś zmieniło?:)
0
@qbsonFCBarca otóż to:)
2
@macio_944 teraz patrz to...
Siedzisz sobie przy biurku, telefon leży obok. Patrzysz, a tam powiadomienie na telegramie "Użytkownik Mama dołączył do Telegrama". Wiesz co poczułem w ułamku sekundy?
0
@qbsonFCBarca O Yamalu się wypowiedziałem... niestety wczoraj pasowało "kozak w necie, /wstaw co chcesz/ w świecie".
8
@BarcaFan17 to ja pozwolę sobie mieć inne zdanie. Wynik nie odzwierciedla tego co było wczoraj na boisku, a wczoraj na boisku jak słusznie powiedział pan legendarny trener Wenger - byli mężczyźni i chłopcy przez dużą część meczu. Nie boli mnie wynik, boli mnie jaki syf zagraliśmy.
2
@Encore Nie oglądałem filmu, ale zapytam. Czy dla większości Was "deklasacja" to goły wynik?
Przecież Wojtek nam ratował dupę wiele razy. Real miał więcej sytuacji, więcej groźnych strzałów. Był szybszy i lepszy. Czy to można nazwać deklasacją? Jak dla mnie tak.
Większość meczu nie mieliśmy nic do powiedzenia.
0
@Kibol_83 Nasz frikfajter, gołodupiec, legenda ligi Kubuś Kosecki też startował do o 3 głowy większego Romańczuka, czy kogoś tam.
0
@Eklerek Masz prawo mieć swoje zdanie:)
2
@Encore Ciekaw jestem jak Wissa będzie wyglądał w Newcastle, bo duet Wissa - Mbuemo to chyba najlepszy duet atakujących w zeszłym sezonie, a i wcześniej byli w topce, biorąc pod uwagę skład w porównaniu do topowych drużyn.
1
@AxelF i tu są te "nieszczęsne" interpretacje. Czy taka przypadkowa to już ręka czy nie? Jeden powie karny, drugi nie. Chciałbym czystych, prostych i jasnych przepisów, które nie pozostawiają pola do interpretacji.
2
@KaczorDonald jak się ma to - "Tutaj widzicie głównie błędy na korzyść Realu i na niekorzyść Barcy", do tego co napisałem - "Karny ewidentny"?
1
Karny ewidentny. Ale chciałbym, żeby takie ręce były gwizdane na każdym stadionie.
Dzisiaj wszystko zależy od "interpretacji".
Albo mamy rękę albo nie? Nienaturalnie ułożona, powiększa powierzchnie ciała.. jaki argument mógł być na niepodyktowanie karnego?
2
Skoro mamy takie coś to pozwolę sobie napisać jeszcze raz to co wczoraj na rambli:
Chciałbym zeby większość/wszyscy piłkarze podchodzili do piłki jak Wojtek.
Wyjął karnego - „hehe spoko, ale brońcie kur… ka wodna”, bez podnietki, robi swoje.
Ci co najwięcej szczekają są niestety w większości przypadków weryfikowani na boisku. Ten nasz chłopiec zgrywa kozaka jakby od lat był na topie, a zagrał jeden wybitny sezon dopiero. Dzisiaj rywal go zweryfikował. Po dzisiejszym meczu, niestety, śmiało można powiedzieć - Kozak w necie, wstaw co chcesz/ w świecie.
Jude następny, buc w zachowaniu, ale piłkarsko top, martwi fakt że ma dopiero 22 lata.
Mbappe pokazał, że poza karnymi potrafi. Znaczy mnie nie musiał przekonywać ale sporo tu malutkich chłopców wyśmiewających go, bo „he he z karnego znowu he he”.
Zagraliśmy źle, łamane na fatalnie. Dupę ratował nam bramkarz. Ławka śmieszna, jesteśmy w głębokim odbycie z nomen omen głębią składu.
#niktniepytał
1
@FcPortoFan1999 tak
0
Chciałbym zeby większość/wszyscy piłkarze podchodzili do piłki jak Wojtek.
Wyjął karnego - „hehe spoko, ale brońcie kur… ka wodna”, bez podnietki, robi swoje.
Ci co najwięcej szczekają są niestety w większości przypadków weryfikowani na boisku. Ten nasz chłopiec zgrywa kozaka jakby od lat był na topie, a zagrał jeden wybitny sezon dopiero. Dzisiaj rywal go zweryfikował. Po dzisiejszym meczu, niestety, śmiało można powiedzieć - Kozak w necie, wstaw co chcesz/ w świecie.
Jude następny, buc w zachowaniu, ale piłkarsko top, martwi fakt że ma dopiero 22 lata.
Mbappe pokazał, że poza karnymi potrafi. Znaczy mnie nie musiał przekonywać ale sporo tu malutkich chłopców wyśmiewających go, bo „he he z karnego znowu he he”.
Zagraliśmy źle, łamane na fatalnie. Dupę ratował nam bramkarz. Ławka śmieszna, jesteśmy w głębokim odbycie z nomen omen głębią składu.
#niktniepytał
Pozdrawiam.
3
Zaczynamy starcie „tytanów”.
Jedni odpuszczają puchary, by wygrać w lidze, żeby za rok w tych pucharach grać:D
Drudzy dostają od kelnerów.
To dopiero będzie partidazo.
0
@Mohawk74 zagrało łącznie kilkunastu z Yamalem, najlepszy jednak był Wojtek.
1
Angel Correa minionej nocy gol i asysta w Meksyku, a Joaquin Correa gol już. 1 minucie w Brazylii. Botafogo - Santos 1:0.
0
@Eklerek z Francji to niejeden przepadł.
2
To co? W zimowym okienku zgłasza się Chelsea, wykłada 100 baniek, pan trener Iraola mówi „no nic chłopcze. Jeśli chcesz Eli Juniorze Kroupi iść do Chelsea to proszę bardzo”
Następnie pan trener Iraola wyciąga znowu z kapelusza jakiegoś pazia nikomu nieznanego i robi z niego zawodnika wartego kilkadziesiąt milionów.
Cykl transferowy Bournemouth.
1
@Kozinho. Lepiej żeby zaczął strzelać.
2
@Kessie jedne ze 264738337 londyńskich derbów w tym sezonie:)
2
Ciekawostka liga meksykańska.
Minionej nocy (naszego czasu) zmieniliśmy godzinę, a nie, to nie to.
Minionej nocy Tigres pokonali 2:0 zespół Tijuana.
Gola na 1:0 strzelił 39 letni Andre Pierre Gignac. Francuzowi przy golu asystował Angela Correa - legenda Atletico.
Argentyńczyk ustalił wynik na 2:0.