0

Udało się, byłem pierwszy:)

1

Tylko ten „real”:)

0

Tak:)
Co do reszty? Niech wygra najlepszy, ale te nagrody od lat to popularność a nie to co powinno być. Dla mnie nawet Karius może zdobyć.

0

Nie swiruj. Spróbuj 48:)

0

Bez przesady. I Messi i Ronaldo nie zasłużyli na conajmniej jedną.

54

Dobra dupa z twarzy?

0

Nie wiem czy było, ale po Keicie i Fabinho, do Liverpoolu oficjalnie dołączył Shaqiri:)
No jak złocień dostanie skrzydeł po mundialu to jeszcze tylko bramka i maja mega mocną paczkę.

0

Do 24 naszego czasu.

0

Są rzeczy i dyscypliny ponad piłkę.

0

Zsumowałem dogrywki:)

0

Tak wlasnie liczę:)

27

Biorąc pod uwagę fakt ze zagrał 7 meczów to juz wcale nie tak duzo:)

0

Przepraszam:) moj błąd. Jestem imbecylem:) jak widać czytanie ze zrozumieniem jest trudnym czytaniem.


Natomiast co do Brzęczka to daj mu kredyt zaufania. Gosc robił dobrą robotę w Płocku, chłopaki bili się o puchary z duzo mocniejszymi rywalami.
Nie znam mentalności tego człowieka i czy potrafi złapać za mordę. Przeczytałem natomiast wczesniej za ze czasów Łapinskich to on mino bycia wtedy młodym zawodnikiem, był kapitanem kadry.

Do tego był kapitanem kadry gdy zdobyli brąz na igrzyskach.

Tu natomiast podtrzymuje „kapitalny wybór”, poczekaj z osądami:)

2

Masz racje:) cofam to:)

0

Dajcie spokoj. Pol godziny temu ktoś wrzucił również taka śmieszna „obserwacje” i we wnioskach było napisane „można odpuścić - mamy Surme”. Takie samo prawdziwe pewnie jak i to.

0

Co Ty za jakies brednie opowiadasz? Że niby 6 meczów jako trener zremisował/wygral?
Weźmie nie sprawdzi i napisze takie gówno i jeszcze „kapitalny wybór”. Znaffcy.

0

Ronaldinho:).

1

W sumie to jest trener, który chyba najbardziej zaskoczył w zeszłym sezonie. Ze średnią Wisłą Płock (bez obrazy, ale jest jednak w tyle od bardziej utytułowanych drużyn) walczył o puchary.
Po podziale już nie było tak kolorowo, niemniej jednak Wisła grała fajnie dla oka i punktowała.

Z resztą sam chyba zgarnął tytuł(y) najlepszego trenera miesiąca.
No myślę, że trzeba dać mu szansę.

0

Jak primadonna nie weźmie się za grę tylko będą fochy typu kryśki to nie widzę problemu zeby z niego zrezygnować. Czy w jego miejsce Świerczok? Raczej za wcześnie:)

10

Tymczasem Świerczok od 68 minuty na boisku i juz ma dwa gole. Minuta 78:)

Eliminacje ligi mistrzow:)


Edit 3 gole 13 minut:)

0

Nie. On na finał szykuje cos bombowego:) może cos o koledze z Maroka:)

0

Dziękuje za info:)
Mocna afrykańska paka:)

0

Kante tez chyba mógłby wybrać inny kraj:)

0

Francja bez wątpienia ma najrówniejszy sklad wliczajac ławkę. Natomiast pierwsze jedenastki są porównywalne.
Cieszę się ze Martinez dał wyżej Kevina DB bo gosc się 4 mecze marnował.

Ja również stawiałem mistrza Francje do tego króla strzelców Mbappe. Jednak jesli przejdzie Belgia tez się bede cieszył, to był moj drugi typ. Chadli mnie zaskoczył pozytywnie, z reszta ta cała zmiana na mecz z Brazylia wyglądała fajnie. Zobaczymy czy dzis to powtórzy.

Co do Anglików to mają super drużynę. Mówiłem wśród znajomych ze mogą powalczyć, ale bie spodziewałem się ze dojdą tak daleko. Jednak ławkę w porównaniu z Francją czy Belgią to maja słaba i myslalem ze spuchna ale daja rade:)

Co do Anglii jeszcze jedno. Ten Maguire zrobił na mnie mega wrażenie, gosc chyba nie przegrał żadnej główki, i jak tylko idzie w pole karne to jest zagrożeniem:)

1

Bałbym się Ci przeciwstawić bo zaraz mnie zasypiesz statystykami z ostatnich 700 spotkań Pogby w kadrze:) ale oglądam kadre Francji częściej niż na mundialu i jakoś nnie nie zaskakuje. Natomiast u Jose się wielu marnuje:)

0

Nie sądze ze dałby więcej. Najlepszy transfer do srodka to byłoby ustawienie tam Leo on i tak juz poczłapuje:)

13

A Pogba nas przepraszam zbawi od czegos?


Patrząc na zachowanie Suareza coraz więcej myśle o środkowym napastniku.

1

To niefajnie:) liczyłem na jutro, może chociaż Podolski zagra:)
Dzięki za info Barcainfo:)

0

Takie tam pytanko bo nie za bardzo rozumiem co tam na tym plakacie:)
Iniesta ma szansę zadebiutować jutro w pucharze Japonii?

0

Wiesz co, śledzę różne rzeczy: transfery.info, naszą LaRamble i to co wrzucają ci, którzy śledzą zagraniczne strony i twitter, śledzę nasza stronę i szczerze? Wydaje mi się ze Martial to takie bardziej życzenie kibiców i przez nich napędzana ta karuzela transferowa Martiala. Jakoś cicho ze strony zarządu czy mediów na temat tego transferu. Gdzieś tam kiedyś cos, ale nie szczególnie.



Obawiam się ze to nie jest zasłona typu mało mówimy a duzo robimy jesli chodzi o Martiala, bardziej myśle ze tego tematu nie ma.



Za rozsądna kwotę jestem na tak jesli chodzi o Williana.

Niemniej wolałbym snajpera, bo ostatnie pol roku to straszne męczarnie patrzenie na Suareza. Liczby ma naprawdę super ale jak dalej ma się tak zachowywać jak ostatniej kilka miesięcy w klubie i teraz na mundialu to ja go chętnie pożegnam. Niech idzie do Neymara, ba! Chętnie zamienię za Cavaniego:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?