escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wiem czy było, ale Sandro Ramirez w Sociedad.
0
Chelsea raczej odpuści jak zwykle angielskie kluby. One się skupiają na lidze bądź ewentualnie lidze mistrzow.
0
Mam nadzieje ze Silva się tam sprawdzi, jak patrzę na tego Muriela to az mnie rzuca. Czy tylko dla mnie jest on marnym napastnikiem?
0
Dzięki:).
0
Co to zmaczy SerieA? Przemianował się ze speca od Bundesligi na speca od Seria A pan Kolton?
11
Zawsze Bojan.
5
Wypowiedz z 2013, może Jeszcze przed transferem:)
0
To taki news z opóźnieniem:) ale spoko:) ciekawe czy sa przyjaciółmi z drużyny czy kolegami z pracy:)
0
Aduriz wczoraj nie grał.
1
Rewelacja:).
0
Grają fajnie. Wygrywają, maja fajny sklad. Wyglada to niezle, dodać do tero Klicha który strzel i asystuje i jest niezle:)
0
Firmino z tej dwójki.
0
No wlasnie z Sane żadna zmiana, znowu ławka!:)
1
No rozumiem, ale jednak Silva miał sporo słabszy sezon w zeszłym roku. No zobaczymy:) tak się zastanawiam bo uwielbiam tego goscia, zajebiscie się rozwinął, kibicuje mu:) No i mam w fantasy!:)
2
Ktoś cos czytał/słyszał na temat City i Sane?
Gosc nie pojechał na mundial, był od początku sezonu i przygotowywał się pod okiem Guardioli, zeszły sezon miał fantastyczny a dzis drugi mecz sezonu na ławce. Dziwne...
0
Paulina gol:) dzien dobry:)
9
Ktoś cos się więcej o tym co Pique wymyślił? Jakie zmiany w turnieju zaproponował?
7
Real.
Bale super, Benzema gra tak jak go pamietam sprzed lat, super technika.
1
Teraz czekam na znawców. „Dobra 1:0 można wyłączyć”:D
0
Tak:) w zeszłym roku wyprzedziłem radia:) pomyslalem „nie oni będą mi dyktować kiedy posłucham Wham, wlacze sobie teraz”. Był październik :)
0
Naprawdę go bronisz? Bronisz takiego pytania...?:(
1
Jak chcesz normalne odpowiedz to zadaj normalne pytanie.
0
No:) adekwatne do grania w prawdziwa pilke:)
0
Czyli przy trójce Paulina, Casemiro, Renato Augusto w reprezentacji smialo miałby miejsce jako ofensywny? Ciekawe czemu go Tite nie widzi w kadrze...
2
Ktoś oglądał Talisce w Besiktasie czy wczesniej w Benfice? W Chinach gol za golem, w reprezentacji widzę ze miał jakiś epizod. Jak to pozycja?
2
To nie jest wina redakcji, ludzie coraz mniej myślą. Idą na łatwiznę. Pytają tu o pierdoly i dostają odpowiedzi. Zadaj sobie 30 sek trudu i poszukaj. A kto jest winny? My! Którzy naiwnie im odpowiadamy.
1
Jakoś mnie nie jarała ta parada, ale jak widzę i słyszę te samoloty które latają co chwila nad moim balkonem to az mam ciarki:)
2
Właściwie to szacun...
0
Szkoda ze Barry Douglas odszedł z Wolves bo liczby miał bajeczne, az w szoku byłem jak sie kariera potoczyła po Lechu. Teraz Leeds i juz asysta:)
0
Wiem, Barcelona w ostatnim sezonie nie jeżdżąc na piłkarskie zadupie w 3/4 meczach odpuszczała także słabe porównanie.