0

Jak zobaczyłem jak Griezman biegnąc do kontry nagle staje, co mieli za złe mu również kibice Atleti, a potem powtarzał to na mistrzostwach w kadrze straciłem do niego szacunek. Dla mnie to zwykła faja zeby nie powiedziec pała. A jeszcze to mydlenie oczu z transferem. Nagle dostał tyle kasy ile chciał i kocha Atleti. Zwykły najemnik.

1

Do tego chwile wczesniej odszedł Vela, wiec jesli nie ma do tego Jose to jest to do ry prognostyk. Ale skoro Huesca strzela dwa gole to i Juanmi może strzelac:)

0

Przyciągnie kilka nazwisk:)

0

Wiadomo kiedy startuje i od ktorej ligi?

1

To jak Ci się nie chce to olej sprawę. Sa markety/magazyny w których trzeba ludzi.

„Nie chce mi się”. A zapie...lać bedzie Ci się chciało? Czy pójdziesz do szefa „szefie daj cos łatwego bo nie chce mi się”?

0

Zmęczenie zmęczeniem, finał jest o 22. Jak znowu bedzie taka pogoda jak wczoraj w meczu Del Potro z Isnerem to może zdecydować... hmmm wydolność?

1

Wlasnie chciałem to pisać. inny trener, inna taktyka i gosc mógłby zadziwiać.

0

Za chwile z Thiemem. Mordeczki.


Cofam. 2:30

0

Nie sądze:).

0

Troche o nim zapomniałem:) przez Twoje typy:)
CHcialebym zeby Sane się tak rozwijał dalej. Dla mnie jest świetnym grajkiem.

0

Idąc dzisiejsza LaRamblą to Piątek!:)



Mysle ze za Rashforda Jesus, może Coutinho.

2

Dobre jest jeszcze że ogromna większość pisze jaka ta nasza ekstraklasa jest słaba i nigdy by nie obejrzeli meczu ale jak sie okazuje, ogromna ilość osób wie jak gra Piątek:)

0

Ale ja ani nie mówię o komediach, ani nie mówię o tym jak się zachowuje dany piłkarz. Mówię o tym ze pasują do siebie bo każdy z nich co okienko/sezon odchodzą z klubu. Akurat odejście Pazdka byłoby wzmocnieniem dla Legii.

0

Wyciągam takie same jak czytam o zmianie klubu przez Grosika czy o Lewym w Realu.

0

Nie co roku, co pol. Co okienko „chcą” go jakies kluby.

0

On idealnie pasuje do grupy z Pazdanem. Mimo, ze Pazdana lubię bo to taki „swój” facet, to jak słyszę ze on co okienko chce odejść z Legii to się śmieje:) teraz to juz raczej bedzie odchodził ale do innego polskiego klubu.

0

Cieszę się ze wiesz o co mi chodzi:)

0

Lewy odchodzi do Realu juz kolejny rok. Bardziej mi chodzi o ewentualny transfer, gdyby taki doszedł do skutku.

0

Tak sobie myśle (oczywiście po przeczytaniu 5(!!!!!) informacji na pierwszej stronie La Rambli... nosz kur.. 5!!?? Nie można przewinąć? Nawet nie trzeba zmieniać strony! :( ), ze jesli to prawda i w tym wieku Piątek jest obserwowany przez taki top jakim jest Barca, a jesli to prawda to pewnie również przez inne kluby, to Lewemu gula skacze. I to bardzo wysoko i bardzo mocno:)

1

Bronić wyniku z beniaminkiem? Nie wierze...

0

Nie wiem, nie grałem nigdy w tenisa. Nie wiem czy to łatwe zagranie czy nie, jednak nie widziałem nigdy takiego zagrania na korcie, a pare meczów w swoim życiu obejrzałem:)
Wierze Kyrgiosowi ze to było dobre zagranie:)

0

Mnie wciaz dziwi jak tyle miesięcy Mou utrzymuje się w takim klubie jak United. Nigdy jakoś wybitnie za United nie przepadałem. Zawsze lubiłem dobra grę, szybka grę, gole. Troche moja sympatie podniosl Transfer Lukaku i Sancheza, ale jak tam się marnuje ofensywnych zawodnikow to az przykro patrzeć.

2

Myśle ze twarz Kyrgiosa mówi wszystko o tym jak wybitne to było zagranie.

0

Rozumiem, słyszę to od lat wiec dziwi mnie ze to takie XD.

0

Co w tym takiego XD?

0

Jak co tydzien:) Paulinho myśle przynajmniej gol i asysta do tego Talisca 2-3 gole:)
Co do Adriana to wciaz bede żałował ze nie pojechał na mundial. W Australii z buta najlepszy gracz a w Chinach póki co troche gorzej, ale juz 2 gole i 2 asysty ma:)

1

Ostatnie sezony przyznaje miał słabsze:) ale uważam ze jesli Karim jest w formie to najlepsza technicznie „9” na świecie.

2

Redakcjo
Ostatni akapit i bramkarz Realu - jego nazwisko. Wydaje mi się ze jest blednie napisane.

3

To jeszcze być zacytował bo jak dla mnie to wpis bez sensu.

0

Zobaczymy co tam Sarri wykombinuje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?