escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz tak. Ale w zeszłym sezonie wyglądali lepiej niż ogóry. Czego potwierdzeniem jest gra w lidze Europy. Czy nie?
0
Wyglada na to, że straconych pkt przez Real powinniśmy szukać nie u „potentatów” (Sevilla, Valencia, Sociedad), a u ogorów:) tak więc „typowy” scenariusz tego sezonu:P
0
Buffon za chwile skończy karierę. O Napoli tez się mówi ze szukają bramkarza ( o ile to prawda). Myśle se Reina chętnie by wrócił.
A Casillas za słaby:)
0
To za młody i przede wszystkim za dobry gosc na ławkę. Tam powinni być ludzie odchodzący... kończący karierę.
Teraz bede leciał z grubej rury:) kandydatury bardziej poważne i te mniej:)
Reina, Buffon, Boruc (:D), Caballero.
Swoją drogą zobaczyć choć na jeden sezon Buffona. Byłoby pięknie:)
0
Rami to bedzie wzmocnienie na obronie. I to duże. W pierwszej połowie mizeria w drugiej juz na plus. Ale raczej Amerykanin, Antolic jak dla mnie słabo.
26
Szkoda, ze nie ma opcji „wszytko jedno”. Przeciez co to za różnica? Trzeba zagrac i wygrać.
1
Obiektywnie:
1 połowa:
Busi - klasa
Gomes - ekstra...klapa
2 połowa:
Rakitic- profesor
A najsłabsze ogniwo w tej części gry? Wydaje mi się Cou, poza golem chyba 4-5 strat. Oczywiście juz po golu spokojniej i luźniej, ale widać ze jeszvze brakuje zgrania. Nie hejtuje go, po prostu wg mnie jesli trzebaby było wybrać „-„ drugiej połowy to Cou. Moim zdaniem:)
0
Kiedyś tez tak myslalem, ale sadze ze chłopaki w Eleven sa lepsi. Z C+ brakuje ”tych dwóch którzy odeszli”:)
Rozumiem ze może być obiektywny ale zwroty na które zwróciłem uwagę sa dosyć dziwne...
7
„Sędziemu zabrakło wzroku”, „kwadratowe jaja”. Laboga daje rade...:)
1
Gomes nie wrzuci juz żadnej piłki. Jest taka kupa w majtach ze nią sadze by się odważył.
1
Bedzie bardzo dobrze:) spokojnie:)
0
Ej Pique jest takim radykałem jesli chodzi o Katalonię. Kojarzycie czy ktoś jeszcze z piłkarzy Barcelony udzielał się jeszcze tak mocno w tym temacie? No jeszcze Oleguer, ale czy ktoś jeszcze?
1
Łysy i kudłaty... tego bie słyszałem.
Padłem:)
1
Obawiam się, ze spuchną. Liczyłem ba jakieś transfery do klubu, ale się przeliczyłem. Z reszta wystarczy popatrzeć na końcówkę zeszłej rundy. Grało 12-13 zawodnikow, w lidze i w pucharze. Pod koniec rundy wyglądało to juz znacznie gorzej niż na początku.
0
Uważam ze trzeba ich ignorować bądź grzecznie odsyłać do artykuły na stronie:)
Można tez niegrzecznie, ale z umiarem:)
1
Po jednej nutce...
Nie to jednak za mało:)
2
Młody człowieku.. piona:)
0
Naprawdę?
0
Nie wiadomo ile Bayern sobie krzyknie. Perez cwaniak może bedzie chciał wyciągnąć Roberta. Bo to jest piłkarz na juz. Natomiast przez te 2-3 lata gry Roberta na najwyższych obrotach będą robić podchody do Kane’a.
1
Przeciez tak bedzie.
Mecze fazy pucharowej o 19 i 21 dwa dni w tygodniu.
0
Ja pamietam ze lata temu czytałem blaugrana.pl ale juz jakiś czas temu zamieniłem na fcbarca.com.
0
Tak swoją drogą to fajnie bedzie zobaczyć Seedorfa nawet jako trenera w Depor.
Mam słabość do tamtej kadry Holandii:)
0
A nie zdobył majstra z Leicester a za rok z Chelsea? Czyli to jednak dwa sezonu? Czy cos myle?:)
A jak ja wstawię „XXSS” to tez cos bedzie znaczyć? Potrójna pogarda? Np. nie wiem:)
0
No kurwa następny:)
Czytajcie ze zrozumieniem:) pisałem po pierwsze z żartem a po drugie, napisałem ze jak będą w formie.
To co się stało z Bakayoko to fakt, inny zawodnik.
Oświadczam wszem i wobec, Messi jest najlepszy. I tak, ja chce awansu Barcelony:)
0
Co to znaczy XD?
Nie mam fb, insta, snapów i innych pierdół. To poważne pytanie. To jakiś tam „uśmiech”?
Napisałem to troche dla śmiechu. Niemniej jednak, chyba nie chcesz mi powiedziec, ze Kante to marny defensywny pomocnik?
1
Neymar ma 24?5? A wciaz dziecko, wiec to o niczym nie świadczy.
Ale te wszystkie pierdoly, memy, zarty typu „juz nie jesteśmy kumplami bo nie mam cię na fb”. No ręce mi opadają... gosc usunął „dobrego ziomka” z fb. Nie za nie wiem, obrazę rodziny, randkę z siostra... nie. On usunął ziomka bo ten powiedział cos o byłym piłkarzu Barcy. No i co? Niech idzie i za 500. To naprawdę dzis powod, zeby usunąć z fb? Jesli nawet? To fb jest wyznacznikiem jakimś? Kur... Ten świat idzie w złą stronę.
0
Nie wiem, sprawdź:)
0
To z przymróżeniem oka...:)
0
Kante jest kozakiem i jesli taki Kovacic dał rade (fakt cała Barcelona grała wtedy słabo) to Kante w formie, tym bardziej z Bakayoko dadzą rade.
Ale taka prawda, w tej chwili cała druzyna w gazie. Wiec plaster na jednego zrobi miejsce dla drugiego zawodnika.
42
A można spytać ile masz lat?