0

Juz tak. Ale w zeszłym sezonie wyglądali lepiej niż ogóry. Czego potwierdzeniem jest gra w lidze Europy. Czy nie?

0

Wyglada na to, że straconych pkt przez Real powinniśmy szukać nie u „potentatów” (Sevilla, Valencia, Sociedad), a u ogorów:) tak więc „typowy” scenariusz tego sezonu:P

0

Buffon za chwile skończy karierę. O Napoli tez się mówi ze szukają bramkarza ( o ile to prawda). Myśle se Reina chętnie by wrócił.
A Casillas za słaby:)

0

To za młody i przede wszystkim za dobry gosc na ławkę. Tam powinni być ludzie odchodzący... kończący karierę.
Teraz bede leciał z grubej rury:) kandydatury bardziej poważne i te mniej:)
Reina, Buffon, Boruc (:D), Caballero.
Swoją drogą zobaczyć choć na jeden sezon Buffona. Byłoby pięknie:)

0

Rami to bedzie wzmocnienie na obronie. I to duże. W pierwszej połowie mizeria w drugiej juz na plus. Ale raczej Amerykanin, Antolic jak dla mnie słabo.

26

Szkoda, ze nie ma opcji „wszytko jedno”. Przeciez co to za różnica? Trzeba zagrac i wygrać.

1

Obiektywnie:
1 połowa:
Busi - klasa
Gomes - ekstra...klapa
2 połowa:
Rakitic- profesor
A najsłabsze ogniwo w tej części gry? Wydaje mi się Cou, poza golem chyba 4-5 strat. Oczywiście juz po golu spokojniej i luźniej, ale widać ze jeszvze brakuje zgrania. Nie hejtuje go, po prostu wg mnie jesli trzebaby było wybrać „-„ drugiej połowy to Cou. Moim zdaniem:)

0

Kiedyś tez tak myslalem, ale sadze ze chłopaki w Eleven sa lepsi. Z C+ brakuje ”tych dwóch którzy odeszli”:)

Rozumiem ze może być obiektywny ale zwroty na które zwróciłem uwagę sa dosyć dziwne...

7

„Sędziemu zabrakło wzroku”, „kwadratowe jaja”. Laboga daje rade...:)

1

Gomes nie wrzuci juz żadnej piłki. Jest taka kupa w majtach ze nią sadze by się odważył.

1

Bedzie bardzo dobrze:) spokojnie:)

0

Ej Pique jest takim radykałem jesli chodzi o Katalonię. Kojarzycie czy ktoś jeszcze z piłkarzy Barcelony udzielał się jeszcze tak mocno w tym temacie? No jeszcze Oleguer, ale czy ktoś jeszcze?

1

Łysy i kudłaty... tego bie słyszałem.
Padłem:)

1

Obawiam się, ze spuchną. Liczyłem ba jakieś transfery do klubu, ale się przeliczyłem. Z reszta wystarczy popatrzeć na końcówkę zeszłej rundy. Grało 12-13 zawodnikow, w lidze i w pucharze. Pod koniec rundy wyglądało to juz znacznie gorzej niż na początku.

0

Uważam ze trzeba ich ignorować bądź grzecznie odsyłać do artykuły na stronie:)
Można tez niegrzecznie, ale z umiarem:)

1

Po jednej nutce...
Nie to jednak za mało:)

2

Młody człowieku.. piona:)

0

Naprawdę?

0

Nie wiadomo ile Bayern sobie krzyknie. Perez cwaniak może bedzie chciał wyciągnąć Roberta. Bo to jest piłkarz na juz. Natomiast przez te 2-3 lata gry Roberta na najwyższych obrotach będą robić podchody do Kane’a.

1

Przeciez tak bedzie.
Mecze fazy pucharowej o 19 i 21 dwa dni w tygodniu.

0

Ja pamietam ze lata temu czytałem blaugrana.pl ale juz jakiś czas temu zamieniłem na fcbarca.com.

0

Tak swoją drogą to fajnie bedzie zobaczyć Seedorfa nawet jako trenera w Depor.
Mam słabość do tamtej kadry Holandii:)

0

A nie zdobył majstra z Leicester a za rok z Chelsea? Czyli to jednak dwa sezonu? Czy cos myle?:)

A jak ja wstawię „XXSS” to tez cos bedzie znaczyć? Potrójna pogarda? Np. nie wiem:)

0

No kurwa następny:)

Czytajcie ze zrozumieniem:) pisałem po pierwsze z żartem a po drugie, napisałem ze jak będą w formie.

To co się stało z Bakayoko to fakt, inny zawodnik.



Oświadczam wszem i wobec, Messi jest najlepszy. I tak, ja chce awansu Barcelony:)

0

Co to znaczy XD?
Nie mam fb, insta, snapów i innych pierdół. To poważne pytanie. To jakiś tam „uśmiech”?

Napisałem to troche dla śmiechu. Niemniej jednak, chyba nie chcesz mi powiedziec, ze Kante to marny defensywny pomocnik?

1

Neymar ma 24?5? A wciaz dziecko, wiec to o niczym nie świadczy.
Ale te wszystkie pierdoly, memy, zarty typu „juz nie jesteśmy kumplami bo nie mam cię na fb”. No ręce mi opadają... gosc usunął „dobrego ziomka” z fb. Nie za nie wiem, obrazę rodziny, randkę z siostra... nie. On usunął ziomka bo ten powiedział cos o byłym piłkarzu Barcy. No i co? Niech idzie i za 500. To naprawdę dzis powod, zeby usunąć z fb? Jesli nawet? To fb jest wyznacznikiem jakimś? Kur... Ten świat idzie w złą stronę.

0

Nie wiem, sprawdź:)

0

To z przymróżeniem oka...:)

0

Kante jest kozakiem i jesli taki Kovacic dał rade (fakt cała Barcelona grała wtedy słabo) to Kante w formie, tym bardziej z Bakayoko dadzą rade.
Ale taka prawda, w tej chwili cała druzyna w gazie. Wiec plaster na jednego zrobi miejsce dla drugiego zawodnika.

42

A można spytać ile masz lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?