0

Dziękuje obejdzie się:) ale chciałbym zeby chłopaki troszkę Cię utemperowali:)

0

Wlasnie niejednokrotnie:) stad moja wypowiedz na obecna jedenastkę:)

0

Jak bedzie 3 to odszczekasz to mierne podśmiechujki czy liczy się od 4 jak napisałem?:)

0

Potrafią po przerwie to liczę ze w koncu się uda przed przerwa. Jak za Pepa:)

0

4 do przerwy. Żółta Luisa i Alby. Po przerwie Schodzi Messi bo juz w pierwszej połowie oddał hołd dwukrotnie babci i Rakieta za którego wchodzi Roberto:)

0

Niech zgarnie i 20 piłek, byleby tytuły były w Barcelonie:)

1

Ha:) Samu nie swiruj:)

0

Przede wszystkim od lat te piłki to śmiech na sali jak również te „najlepsze” jedenastki. Niech tylna część ciała Was tak nie boli:)

0

Nie ma to jak w lutym mówić o złotej piłce:)

5

Tak, jest artykuł na ten temat:)

0

Bedzie krył fo Suarez na ławce:)

0

Widzę sporo komentarzy usuniętych:)
Moj tez został, szkoda ze nie ma Paco! Kto ma niby zastąpić odpoczywającego Suareza?
Śmierdzi mi to Paulinho na szpicy...

2

Kajtek śledzę bayern z czystej ciekawości jak również od strony bukmacherki. Bayern traci jak dla mnie mnóstwo goli. Znaczy nie mnóstwo ale w wielu meczach. Mało tego, w zeszłej rundzie zauwazylem ze wiele goli tracili w 1 połowie.

1

Ja nie używam. Również nie mam fb i insta. Uważam ze to strata czasu. Jesli chce z kimś utrzymywać kontakt to nie potrzebuje do tego tych rzeczy.

1

Hahah naprawdę?:)

2

Wlasnie, czy to nie zabawne? 3/4 la Rambli zna goscia z youtuba. 1/3 pisze o nim dobrze bo inni tak piszą. A ilu go oglądało w meczach? Garstka?
Masakra...
patrząc na opinie to ten gosc to fenomen.
:)

0

100 parędziesiąt. Ale chyba ta ulga juz zniesiona?

2

Jak to zrezygnował?! Wraca do skoków?!
:)

1

Sympatia mówi Paulinho, ale zdrowy rozsądek Paco. Stara się biega, wraca a i strzela. Messi i tak bedzie się cofał.
Paco:)

0

Chciałbym wierzyc, że Valverde chce zakończyć ten mecz po 45 minutach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haha grubo:) a nocą pewne info ze zagra Messi, Luis, Cou, Dembele:)
Po zwycięstwo:)

0

Ciezko bedzie dojrzeć kto przy pilce:) lepiej żebyś wiedział kto gra na jakiej pozycji to się domyślisz kto akurat przy piłce:)

0

Luki smutne jest to ze ktoś pierdzi w stołek i nie ma bladego pojęcia o poziomie tras, treningów, zaplecza czy czegokolwiek związanego z zimowymi dyscyplinami (poza skokami) a wypowiada się jak wielki znawca.
Bez obrazy, to nie personalniedo Ciebie.

18

Mało tego. Dziwią się czemu nie ma medalu w dyscyplinie, w ktorej nie widzieli ze nas ktoś w ogole reprezentuje:)

2

Dla nich samo bycie na olimpiadzie jest juz zwycięstwem.

2

Stary ona zarabia grosze. Nie jest na świeczniku, nie ma takiego sztabu ludzi jak piłkarze. A zobacz jak się zachowuje Neymar czy inne dziecko piłki. Wkurwilła się i pocisnęła. Jak wróci to przeprosi. A Janusz bedzie zawsze Januszem.

2

Są na trzydziestym miejscu na świecie (tak?). Do mnie to trafia:)

0

Przyjemna kobieta:) (wizualnie)

0

Pytali godzinę temu:) przewiń a wiele się dowiesz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?