0

Warto dodać ze Legia prawie cały mecz grała w 10.

6

Ja bym Mierzejewskiego brał:)

1

W co on nie inwestuje:)
Niech się bawi, stać go:)

Dzięki za info:)

1

O co chodzi z Pique i pucharem Davisa?

0

Nie sądziłem ze rozbawi mnie tekst o zesraniu w gacie... myliłem się:)

3

Dlatego gram tylko overy:)

0

No carasco juz oficjalnie a Torres? Wierze ze jeszcze gdzieś pokopie w Europie:)

0

Z tego co wiem to mogą mieć 3 obcokrajowcow na murawie. Może wejść następny ale jesli zejdzie któryś z wcześniejszej trójki. Jesli natomiast chodzi o azjatycka ligę mistrzow to widzę ze grają wszyscy:)

0

Czyli bieniaminek?:)

Czytałem ze jeszcze mieli na kogoś chrapkę...

A Torresa. Fernando rzecz jasna:)

0

To beniaminek? Nie kojarze ich z zeszłego sezonu. Z reszta ta druzyna Carasco również nie z pierwszej ligi. Chyba nie powariowalii zeby iść za kasą do drugiej ligi chińskiej?

0

Wiem Samu, troche kpię ze znawców:)

1

Jak to? Ile jest? Kazali wyłączyć po 0:1 bo juz się nic nie zmieni:) ze autobus prawili...:)

2

0:3. Tradycyjnie. Taki wynik zostanie. Teraz autobus:D

0

Haha piękne komentarze:)
Za 30 minut: 0-4. No dobra taki wynik juz zostanie. Teraz autobus:)

0

Ok, moj błąd.

0

Ciro juz 24 a jeszcze 40 min przed nim.

0

Zgadzam się, jak czytam niektorzych to az oczy krwawią.. Ja tez nienawidzę autobusów. Ale to jest jednak jakaś taktyka. Gowniana bo gowniana ale jakaś. Natomiast trzeba się wykazać nielada umiejętnościami zeby taka taktykę „pokonać”.

0

Myśle ze zależy na jaki mecz. Ja kupiłem (3 lata temu) na ligę mistrzow (apoel) bilet w pierwszym rzedzie za chyba 30 ojro. Oczywiście mówię o kasie pod stadionem. Natomiast na derby Barcelony z 10 lat temu zapłaciłem chyba z 60 ojro na saaaaaaamej gorze. Ludzi było małe wiec troche zszedłem na dół. Ale jak masz kilka zaskórniaków więcej to polecam wydać więcej i kupić niżej:)

0

U mnie to samo. Ale tylko w Płocku:) w Warszawie hula bez zarzutów:)

0

Haha No czasem trzeba włączyć myślenie:)

0

Nie zgodzę się ze przy Guardioli stanie się lepszym. Klopp z niego zrobił gwiazdę. Może przy tej druzynie, Salahach, Manach i innych Lallanach jeszvze by poszedł krok do przodu:)

0

Wiesz co, pomyslalem to samo, ale zobaczyłem w nicku Bytom. I tak sobie pomyslalem „nie drwij, może tam się tak mówi”. Teraz mówię Tobie- nie drwij:)

1

Kluiverta niech wezmą... od ojca wszystko się zaczelo jesli chodzi o mnie i , jesli kiedykolwiek trafi tu syn, na Kluivercie na pewno się nie skończy!:)

0

Prawda jest taka ze nieumiejącąc klasy Firmino to tylko Liverpool. City ma
Przepych w ofensywie a Chelsea raczej nie zagra dwoma napastnikami. Maja dopiero co sprowadzonego Morate.
Z drugiej strony Klopp mówił ze nie po to zmienia kluby zeby sprowadzać do nich swoich byłych zawodnikow.

0

No zdecydowanie! a nie lekko:) tutaj uznasz klasę CR i albo nie znasz się na piłce albo jesteś kibicem Realu:)

0

W Cracovii grał dobrze jak cała Cracovia grała dobrze. Razem z wojcickim robili robotę później słabizna. Ale racja. Gdyby był słaby nie grałby nawet w Chievo... chociaż u nas Andre?:) Haha zart:)

0

Znam kogoś kto zna kogoś kto był obok tych co byli:) tak z żartem:) a na poważnie znjomi byli. Maja mega wrażenia:) - Warszawa.

0

Koniecznie, jeszcze kilka takich i bedziesz trollem z Madrytu:)

0

Wraca? Jakoś ciagle go widzę... albo widziałem cholera:)
Myslisz ze ma potencjał na zbawienie naszej lewej strony?

0

Chłopaki to juz standard tak w Sampie jak i Jaro:)
Oby w koncu zaczął grać od pierwszej Kownaś:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?