escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tymczasem w Madrycie....:)
1
Mnie ten zawodnik, też nie przekonuję. Mamy kim uderzać wolne. A on chyba w tym sezonie raczej z tego zasłynął bardziej niż z solidnego poziomu w defensywie.
Nie mówcie mi tylko ze Las Palmas i tak grało lepiej niż się wszyscy spodziewali bla bla bla.
Rayo Vallecano w zeszłym sezonie tez się miło oglądało. Kupa rogów, wiele goli, ofensywna gra i co z tego? 3 strzelili a 5 stracili.
0
Ale zobacz mówi się o Sidibe, Lemarze, Mendym, Fabinho, Silvie, Mbappe, ale nie widziałem zeby ktoś pisał/mówił o Germainie. Gość czy z ławki czy w pierwszym składzie naprawdę robi robotę. Jest walczakiem, biega a i jak na swoje warunki jego gra w powietrzu czy tyłem do bramki jest wybitna. I nie narzeka jak zaczyna z ławki:) potrzebny lepszy zmiennik?:)
Niby jest Paco ale ciekaw jestem jakby sobie poradził Germain.
0
Jako kibica? Ma prawo denerwować:)
0
Tak Fabinho jak i Sidibe mi się podobają. Jednak Fabinho zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Wysoki, zwinny, ze strzałem a i jak zrobi ze 3 susy to jego rywal juz jest 2 metry za nim. Brałbym. Właściwe dzisiaj to bym z tego Monaco jego i jeszcze ze 3 wziął:)
0
Dziwi Cię to? Przecież od lat w Ajaksie jest to samo. Od lat... taki juz widać ich styl. Wypromować zarobić, a w pucharach się zobaczy. Tylko kiedyś byli królami na swoim podwórku dzisiaj już nawet o to ciężko.
57
Czyli przy dzisiejszych cenach może z pół zawodnika kupimy:)
0
Uw z t. Zg s z t.
1
Dajcie spokój z tym Alvesem. Ja tez go żałuje, ale nie wiem czy bierzecie pod uwagę ze on w Juve NIE JEST obrońcą... to wahadłowy/skrzydłowy. Stad te liczby.
Alves teraz by pasował w Barcelonie przy grze 3-4-3, a wtedy takie ustawienie było sporadyczne...
0
Wiesz co, widziałem i ja kilka och spotkań. Jest potencjał, ale obawiam się ze to tylko teraz. Juz siedli, a jak odejdą zawodnicy wypożyczeni to bedzie jeszcze gorzej.
Chociaż może trafi do nich Balotelli!:) tyle, ze wątpię w tę plotkę. Balo przechodzil do Nicei i się śmiano ze tak nisko upadł, a tu się okazało ze długo mogli myśleć o mistrzostwie czy nawet 2 miejscu. A Las Palmas? Bez żartów...:)
0
Jesli faktycznie bedzie to kwota 90 mln +, do tego astronomiczna pensja Leo, to jesli nie bedzie rozłożona kwota za Coutinho na raty to marnie widzę ten transfer. Swoją droga chyba co dwa lata podwyżka dla Leo, nie dość ze w klubie to jeszcze reklamy. No ile można chcieć zarabiać...? Ale skoro klub daje to brałbym i ja.
W NBA maja widełki płacowe i poza pewien poziom nie mogą przekroczyć, jesli sa 2-3 gwiazdy na najwyższym poziomie to reszta to same małolaty za grosze ale mega doświadczeni wiekowo zawodnicy. Fajnie swojego czasu zrobili Lebron, Wade i Chris Bosh. Obniżyli swoje pensje by moc zagrać razem, można? Można. No ale to tak dla zainteresowanych.
Wracając do tematu, jesli kupią Coutinho bez rat, to kiepsko widzę resztę transferów.
0
Unzue musiał mieć powód zeby tak do niego powiedziec. Może się nie przykładał na treningach, był śpiący, ociężały, nie wiem. Nawet nie wiem czy w ogole taka sytuacja miała miejsce:)
Ale jesli tak to stoję po stronie trenera. Neymar to rozkapryszony dzieciak. Jesli się mylę, to udowodni trenerowi ze się mylił:)
0
Prawda jest taka, ze dla przeciętnego człowieka. 25 lat to dzieciak. Jednak jesli chodzi o piłkarza to juz powinien być odpowiedzialny i ukształtowany:)
Tylko w Polsce 25latek to wciaz nieoszlifowany diament:)
Patrząc jednak z drugiej strony, skoro piłkarz ma 25 lat i jest młody, to nie mówmy ze 32-33 to juz staruch jesli chodzi o piłkarza:)
Wg mnie gość niech się bawi na emeryturze. Prawda jest taka ze jak bedzie miał te 35-7 lat to jeszcze bedzie mógł się wyszumieć, a skoro wybrał taki zawód a nie inny to niech zapier... na treningach i meczach:)
0
Ale widzisz. Z jednej strony chcemy trenera z jajami, zeby jak to czytam "wziął za mordy gwiazdeczki", a z drugiej piszesz, zeby nie psuł atmosfery. Morale spadną itd.
No albo jedno albo drugie. Ja wole, zeby to trener rządził, miał ostatnie słowo. Zawodnicy sa od wykonywania poleceń i założeń taktycznych.
Jasne ze cos można konsultować z rada drużyny czy tak zwana "stara gwardia", ale jestem na nie, jesli chodzi o imprezowanie w trakcie sezonu.
0
Jesli nie 3 obrońców, to widzę tam Marszczerano:)
0
Niekorzystnie może wpłynąć niesypanie nocami, nawet jesli nie bawi się w klubach tylko z ziomkami w domu.
On nie jestem Tobą czy mną (bez urazy oczywiście), wybrał taki zawód a nie inny. Tu nie ma miejsca na alkohol, nieprzespane noce i tym podobne. Jesli jest profesjonalistą to powinien zrozumieć o co chodzi Unzue. Tak myśle:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego? Jesli się Neymar źle prowadząa to bardzo dobrze zrobił. Niech dorośnie... czas na imprezy przyjdzie za pare lat.
1
No brałbym w ciemno:)
1
Prawda jest taka, ze ciezko się nie zgodzić tak z jednym jak i z drugim...:)
2
Sezon bedzie przegrany tylko i wyłącznie przez siebie. Rozumiem ze było w pierwszej częściej sezonu sporo kontrowersji, zeby nie powiedziec od groma. Ale tez kilka pkt straconych na własne życzenie, które mogłyby wystarczyć do mistrzostwa.
Oczywiście jest jeszcze szansa, tyle ze niestety ani celta ani sevilla nie gra juz tak jak na początku sezonu, a Zidane dając rezerwowym grać robi dobra robotę. Ba! Sami rezerwowi robią świetna robotę.
Real musi chociaż raz przegrać, nie zremisować, a przegrać. Obawiam się ze może się potkną ale tylko "remisowo" i zabraknie punktu...
Chociaż nadzieja umiera ostatnia!:)
0
Eriksen tak:) jak dla mnie.
1
Teraz Nicea tez ma progres.
Ok, może to wyrównany sezon francuskich drużyn, ale PSG ze swoją kadra powinno być jak Juve we włoskiej lidze. Niby gdzieś Napoli, Roma w tym sezonie ale wciaz półkę niżej.
Co do Monaco to rewelacja, cieszę się ze im tak idzie. Byleby nie było wyprzedaży. Fajnie się ich ogląda. No i Glik gole strzela:)
0
Nie wiem czemu ale chyba bym nie chciał. Nie przekonywał mnie w PSG. chociaż przynajmniej wygrywał ligę, teraz raczej PSG za Emerego nie wygra...
1
Kolejny raz mówię, żebyście się nie spinali. Sądzę że do momentu kiedy nie będziemy znac nowego trenera to żaden transfer nie bedzie miał miejsca.
0
Pomyślałem sobie "ta na pewno, pieprzysz gościu farmazony", ale muszę to odszczekać. Gość gra w szachtarze od 2003 roku, o czym nie wiedziałemalem. szacun stary:)
0
Isco juz odpadł, o Verattim prezes PSG powiedział, ze nigdzie nie odejdzie tego lata. A 100 baniek? Bez żartów, skoro sa takie ceny to za 100 baniek może jednego klasowego zawodnika da się kupić...
Chore
18
Redaktorzy błagam zostawcie to.
Takie podsycanie nie ma sensu. Nic się jeszcze nie wydarzyło. Nie sadze zeby argument 1 mln euro był argumentem do oddania meczu Realowi.
0
No ale mi nie chodzi o to ze więcej kibiców kibicuje tym czy tamtym, nie mów mi ze na meczach Espanyolu u siebie tez jest "garstka" kibiców.
0
Tak mi się skojarzyło jakie to "pikniki" i "janusze" chodzą w Hiszpanii na mecze. Sa derby miasta ciekawe jak to bedzie kibicowsko. Jak byłem na pierwszym meczu na Camp Nou to były wlasnie derby Barcelony. Siedziałem za małolata na saaaaaamym szczycie:) na starej Legii bym powiedział pod zegarem:) przy "trybunie" gości, a tam uwaga dwóch, dosłownie dwóch kibiców Espanyolu:)
Jakoś nie wyobrażam sobie tego w Polsce czy w Niemczech:)
Takie tam poza tematem:)