1

Niestety ci agenci których wymieniłeś i ojcowie naszych gwiazd to jeden poziom. Byle ugrać jak najwiecej kasy.

7

Co do samego zawodnika to nie widzę w nim potencjału na pierwszy sklad, a skoro na ławkę czuje się za dobry to niech szuka klubu.

1

Jasne, że zdaje. Rafinhe już ma problemy z grą a co dopiero jak przyjdzie "gwiazda", irytują mnie po prostu ojcowie zawodników których wymieniłem:)

16

Powiem Wam, że jak widzę słowo "ojciec" to mnie rzuca. Stary Messi, stary Neymar i ten tez chyba duzo mieszał z Thiago swojego czasu.

No nie przepadam za tymi tatusiami:)

0

Ogłosili go piątym najlepszym obrońcą i osiadł na laurach:)

0

Hmmm Czyghrynski?

0

Jesli patrzeć przez pryzmat rangi klubu to do Barcelony powinnismy kupować zawodników z 10 może 15 klubów w Europie... chyba nie tedy droga.

0

Przeciez grał w Valencii na tyle dobrze i na tyle często, ze przekonał do siebie zarząd Barcelony.
Bez sensu wypożyczenie...

0

No chciałbym:) ale to tylko jeden mecz, dyspozycja dnia zdecyduje.

0

Juventus w finale a najlepszy strzelec Higuain ma 6 goli...:)

Juve to minimalisci, ale Real nie pozwoli im na swoją grę. We wtorek mi się wydawało ze gdyby Juve miało strzelić 4 gole Monaco to i tak by to wcisnęli.

0

A jaki w tym progres?

1

Oj Pedro dał więcej drużynie.
Rafinhe bym do Bartry porównał.

2

Po pierwsze dopóki nie bedzie znany trener to wszystkie "transfery" mozesz wsadzić między bajki.
Po drugie uważasz go za takiego świetnego gracza?
Po trzecie Gomes grający w valencii może nie przykrywał czapką, nie zjadał, ale na pewno chrupał Rafinhe:)

1

Szczerze to nie wiem co myśleć. Jak grał to pokazywał zaangażowanie, walkę... ale czy nie brakowało kreatywności...? Hmm chyba za mało na pierwszy sklad. Gdyby zaakceptował role zmiennika, nie takiego, że wejdzie raz na trzy mecze na 10 min, tylko częściej, czemu nie...

0

A tymczasem w Madrycie....:)

1

Mnie ten zawodnik, też nie przekonuję. Mamy kim uderzać wolne. A on chyba w tym sezonie raczej z tego zasłynął bardziej niż z solidnego poziomu w defensywie.
Nie mówcie mi tylko ze Las Palmas i tak grało lepiej niż się wszyscy spodziewali bla bla bla.
Rayo Vallecano w zeszłym sezonie tez się miło oglądało. Kupa rogów, wiele goli, ofensywna gra i co z tego? 3 strzelili a 5 stracili.

0

Ale zobacz mówi się o Sidibe, Lemarze, Mendym, Fabinho, Silvie, Mbappe, ale nie widziałem zeby ktoś pisał/mówił o Germainie. Gość czy z ławki czy w pierwszym składzie naprawdę robi robotę. Jest walczakiem, biega a i jak na swoje warunki jego gra w powietrzu czy tyłem do bramki jest wybitna. I nie narzeka jak zaczyna z ławki:) potrzebny lepszy zmiennik?:)
Niby jest Paco ale ciekaw jestem jakby sobie poradził Germain.

0

Jako kibica? Ma prawo denerwować:)

0

Tak Fabinho jak i Sidibe mi się podobają. Jednak Fabinho zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Wysoki, zwinny, ze strzałem a i jak zrobi ze 3 susy to jego rywal juz jest 2 metry za nim. Brałbym. Właściwe dzisiaj to bym z tego Monaco jego i jeszcze ze 3 wziął:)

0

Dziwi Cię to? Przecież od lat w Ajaksie jest to samo. Od lat... taki juz widać ich styl. Wypromować zarobić, a w pucharach się zobaczy. Tylko kiedyś byli królami na swoim podwórku dzisiaj już nawet o to ciężko.

57

Czyli przy dzisiejszych cenach może z pół zawodnika kupimy:)

0

Uw z t. Zg s z t.

1

Dajcie spokój z tym Alvesem. Ja tez go żałuje, ale nie wiem czy bierzecie pod uwagę ze on w Juve NIE JEST obrońcą... to wahadłowy/skrzydłowy. Stad te liczby.

Alves teraz by pasował w Barcelonie przy grze 3-4-3, a wtedy takie ustawienie było sporadyczne...

0

Wiesz co, widziałem i ja kilka och spotkań. Jest potencjał, ale obawiam się ze to tylko teraz. Juz siedli, a jak odejdą zawodnicy wypożyczeni to bedzie jeszcze gorzej.

Chociaż może trafi do nich Balotelli!:) tyle, ze wątpię w tę plotkę. Balo przechodzil do Nicei i się śmiano ze tak nisko upadł, a tu się okazało ze długo mogli myśleć o mistrzostwie czy nawet 2 miejscu. A Las Palmas? Bez żartów...:)

0

Jesli faktycznie bedzie to kwota 90 mln +, do tego astronomiczna pensja Leo, to jesli nie bedzie rozłożona kwota za Coutinho na raty to marnie widzę ten transfer. Swoją droga chyba co dwa lata podwyżka dla Leo, nie dość ze w klubie to jeszcze reklamy. No ile można chcieć zarabiać...? Ale skoro klub daje to brałbym i ja.

W NBA maja widełki płacowe i poza pewien poziom nie mogą przekroczyć, jesli sa 2-3 gwiazdy na najwyższym poziomie to reszta to same małolaty za grosze ale mega doświadczeni wiekowo zawodnicy. Fajnie swojego czasu zrobili Lebron, Wade i Chris Bosh. Obniżyli swoje pensje by moc zagrać razem, można? Można. No ale to tak dla zainteresowanych.

Wracając do tematu, jesli kupią Coutinho bez rat, to kiepsko widzę resztę transferów.

0

Unzue musiał mieć powód zeby tak do niego powiedziec. Może się nie przykładał na treningach, był śpiący, ociężały, nie wiem. Nawet nie wiem czy w ogole taka sytuacja miała miejsce:)
Ale jesli tak to stoję po stronie trenera. Neymar to rozkapryszony dzieciak. Jesli się mylę, to udowodni trenerowi ze się mylił:)

0

Prawda jest taka, ze dla przeciętnego człowieka. 25 lat to dzieciak. Jednak jesli chodzi o piłkarza to juz powinien być odpowiedzialny i ukształtowany:)

Tylko w Polsce 25latek to wciaz nieoszlifowany diament:)

Patrząc jednak z drugiej strony, skoro piłkarz ma 25 lat i jest młody, to nie mówmy ze 32-33 to juz staruch jesli chodzi o piłkarza:)

Wg mnie gość niech się bawi na emeryturze. Prawda jest taka ze jak bedzie miał te 35-7 lat to jeszcze bedzie mógł się wyszumieć, a skoro wybrał taki zawód a nie inny to niech zapier... na treningach i meczach:)

0

Ale widzisz. Z jednej strony chcemy trenera z jajami, zeby jak to czytam "wziął za mordy gwiazdeczki", a z drugiej piszesz, zeby nie psuł atmosfery. Morale spadną itd.
No albo jedno albo drugie. Ja wole, zeby to trener rządził, miał ostatnie słowo. Zawodnicy sa od wykonywania poleceń i założeń taktycznych.
Jasne ze cos można konsultować z rada drużyny czy tak zwana "stara gwardia", ale jestem na nie, jesli chodzi o imprezowanie w trakcie sezonu.

0

Jesli nie 3 obrońców, to widzę tam Marszczerano:)

0

Niekorzystnie może wpłynąć niesypanie nocami, nawet jesli nie bawi się w klubach tylko z ziomkami w domu.
On nie jestem Tobą czy mną (bez urazy oczywiście), wybrał taki zawód a nie inny. Tu nie ma miejsca na alkohol, nieprzespane noce i tym podobne. Jesli jest profesjonalistą to powinien zrozumieć o co chodzi Unzue. Tak myśle:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?