0

@Andi18 już Neymar był vifonem:)
A nie wiem czy nie jeszcze kilku.

0

@FCB_dimiC naiwniak:)
Ale zabawne:)

2

Pan piłkarz Cucho do asysty dorzuca gola.
Przypomnę, że facet przyszedł z MLS:)

Miło się patrzy na ucieszonego pana trenera Pellegriniego:)

3

Kapitan Ameryka 2:0 Milan

0

Dziwnie się patrzy na Modrica w tej koszulce. No a Pulisic pan piłkarz, Milan już powinien prowadzić 2:0.

2

Brawo Arsenal! Za ten wałek z karnym.

7

Niemożliwe to jest… nie ma karnego. Przecież to jest jakiś wał.

12

Kamiński w 4 minucie na 1:0 dla Koln. Pięknie.

1

Legendy United i Lewy… ale to będzie chodziło.

0

Buendia 5 minut po wejściu na boisku z golem i asystą. Pięknie Villa!

2

@Eklerek nie rozumiem tej decyzji

1

@A4ron z drugiej strony masz dwóch podstawowych środkowych pomocników z kontuzją. To jak Ci wypada taki środek to też z gowna bata nie ukręcisz. Mcginn powinien walnąć na 1;1, nie ma wymówki za takiego babola.

0

@gumaz śledzę wyniki, nie oglądam.

0

@gumaz bo mi nie smakują.

2

@gumaz ja nie lubię pierogów ruskich, piętnaście znaków muszę napisać bo samo „ja” nie wystarcza hej.

0

No, za chwilę Aston Villa z jednym golem po 5 kolejkach podejmie Fulham. Mecz na przełamanie:) albo nie;)

2

@FCBparasiempre Ciekawa historia. Widać że człowiek z pasją. Wydaje się że czysty, nieumoczony i uczciwy.

0

@MYTO Barcelona strzeli 3 gole tym cieniasom.
@Eklerek szanuj Arsenal bo Cię zgłoszę. Rozumiemy się?

0

@Cross999 Cruzeiro 10 kolejnych spotkań ze strzeloną bramką, 6 zwycięstw z rzędu a dzisiaj nic. Znaczy wczoraj. No i trzeba oddać Vasco że złapali wiatr w żagle i świetnie sobie radzą ostatnio.

1

@Adran360 do czego? Mając do dyspozycji Benzemę, Berwijna, Diabyego czy Aouara grać na 1:0. Błagam:)

1

@Adran360 niebywałe:D

0

@Hosh jak ten Nene wchodził do poważnej piłki to Waszego jeszcze na świecie nie było;)

5

O 23:30 zaczęła się kolejna kolejka w Brazylii. Między innymi Juventude podejmuje u siebie Internacional. W ekipie gospodarzy, w pierwszej jedenastce wyszedł Nene. Nene to gość który grał między innymi w Alaves czy Celcie Vigo… 20 lat temu!!
Myślę że tylko @Comentateiro mose pamiętać:)

3

Brawo Villareal, jechać z Bilbao! 1:0

2

@Karol145 z Liverpoolu człowieku man.

2

Retegui zszedł z boiska, bez gola. Uroczyście oświadczam, że nie jest już najlepszym włoskim piłkarzem.
Kieza nim jest.

2

Xhaka w ogóle jaki luzik. Przyszedł se do beniaminka i cyk 3 asysta w 6 meczu.

2

Moenchengladbach widzę goni!!:)

0

@KamilS689 moim marzeniem wciąż zostaje Alvarez ale i Lautaro bym nie pogardził:)

1

Legenda Legii i Sturmu Graz Szymon Włodarczyk na 1:0 dla holenderskiego Excelsioru w meczu z PSV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?