2

@kubix05 @bezalkoholowy otóż to. Spadające jajka:)

0

Powołania powołaniami…

A tymczasem Hiszpania do lat 20 w dwóch meczach mistrzostw świata tejże kategorii wiekowej uzyskała 1 punkt, remisując z Meksykiem 2:2 i przegrywając z Marokiem 0:2. Jeszcze jest możliwość awansu z trzeciego miejsca, ale o tym rozstrzygnie ostatni mecz grupowy…
Z Brazylią, która również ma 1 punkt.

1

@michal26 kto nie ryzykuje nie pije szampana. Chciał porotowac i porotował, niestety nie wyszło.

2

@michal26 ale dla mnie możesz nie szanować Legii, jej kibiców, Warszawy i Kubusia Puchatka z Krzysiem czele. Każdy ma prawo kibicować komu chce, drużyn jest dużo. „trzeba być debilem, by stawiać wyżej ligę od europejskich pucharów” takie zdanie świadczy o Tobie a nie o mnie, Maćku czy Andrzeju.
Sięgnij pamięcią parę lat wstecz, jak Lech wystawiał rezerwy w pucharach by pierwszym składem grać w lidze.

1

Shaqiri z asystą, Basel - Stuttgart 2:0.
Potężny Szwajcar.

2

@michal26 jako kibic Barcelony jesteś rozpieszczony ligowymi tytułami.
Michał no kim Ty jesteś żeby pisać takie teksty „Jeśli jakikolwiek kibic uważa inaczej, to znaczy, że nie ma pojęcia o piłce i zakrzywia czasoprzestrzeń.” weź zdejmij klapeczki i popytaj czy dla kibiców Legii mecz z Górnikiem ważniejszy czy jakieś Turasy w LKE?
Błagam Cię chłopie, daj spokój z takimi hasełkami.
Dla kibiców Legii mecz z Górnikiem to niemalże klasyk a Ty będziesz pisał o zakrzywianiu czasoprzestrzeni.

2

@michal26 kto nie ma pojęcia? Ty będziesz mówił kibicom Liverpoolu czy Legii co jest ważniejsze i że oni nie mają pojęcia? No błagam Cię.

0

@Katalonik97 nie teraz:) zginie zaraz.

3

@blakkudium niech odpali tryb „moja drużyna umie strzelać bramki” bo poza meczem z Fulham to żałośnie wypadają.

1

@michal26 jakiś czas temu gdy Liverpool wygrał LM spytano kibiców The Reds o ich nastroje, wielu odpowiedziało że super, ale tak naprawdę chcą mistrzostwa kraju.
Legia 4 lata bez mistrza, czas znowu zacząć rządzić na własnym podwórku.

4

Syn naszej Legendy z golem dla Lajonu!!

Ruben Kluivert.

2

@kubix05 nie przegrają. Spokojnie.

1

@PatrykBarca Feyenoord wygląda jakby chciał ratować honor.

0

@Ryse
1. Ossasuna - Getafe 1:1 - X/-2,5
2. Oviedo - Levante 2:2 - X/+2,5
3. Girona - Valencia 2:1 - 1/+2,5
4. Bilbao - Mallorca 2:1 - 1/+2,5
5. Real Madryt - Villareal 2:3 - 2/+2,5
6. Alaves - Elche 0:1 - 2/-2,5
7. Sevilla - Barcelona 1:3 - 2/+2,5
8. Espanyol - Betis 1:2 - 2/+2,5
9. Sociedad - Vallecano 1:1 - X/-2,5
10. Celta - Atletico 1:3 - 2/+2,5

3

Palmeiras się bawi, w 25 minucie 3:0 z Vasco. Roque z kolejną bramką.

2

Wielce prawdopodobne że Mateusz Kochalski z 6 punktami po 2 kolejka LM. Ładnie:)

0

Fati w pierwszym składzie na City.

0

@mientusek1407 czas zweryfikuje.

0

@mientusek1407 Ty piszesz, że robi się ciasno, ja natomiast jestem w szoku, że chłopak gra w każdym meczu mimo tej ciasnoty. Znaczy, że Alonso coś w nim widzi. Myślę, że więcej od nas obu, a na pewno od Ciebie.

1

@jakub1906 butelki oddasz w wielkopowierzchniowych sklepach. Widzę, że na przykład w lidlu, do któtrego jeżdżę stoją automaty.
Za 30 PLN śmiało kupie jajka ser i mleko. Nie żartujmy. Powiem więcej, nie będzie to nawet najtańszy i najgorszy syf.

3

@konajoncek U nas się rozkłada bo jednak skład się zmienia.

2

@jakub1906 co to jest "zakupy solidne za 10 euro"? Tak przykładowo.
Pytam z ciekawości.

0

@JordiAlbion prawdę mówić mi uprzykrzają jak walają się rozpierdolone na chodnikach czy trawie:) mimo, że jest tego mniej, to jednak jeszcze niestety widać.

0

@JordiAlbion nakrętki żyły trochę, może i to pożyje:)

2

@Bolton jestem za krótki na ten temat.
@Eklerek nie interesuje mnie jego zdanie.
@shinthps raz wyciągnąłeś mnie z więźnia to wyciągniesz i drugi raz, nie graj niedostępnego.

1

widzę, że tylko 23233223 napisało o tym samym, myślę, że za mało poruszony jest temat kaucji. hmmm co by tu o tym myśleć...

0

@mientusek1407 ma 20 lat, jeszcze nie raz zniknie. Póki co mocny rywal w tym sezonie - Atletico - a Turek ma gola i asystę w takim spotkaniu.
Ja nie chce wyjść na obrońcę Ardy, nie chce kreować go na zawodnika decyzyjnego. Po prostu chłopak ma 20 lat, robi póki co, to co do niego należy i uważam, że Twój tekst jest po prostu bezpodstawny. Już.

3

@mientusek1407 poziom Realu póki co jest za wysoki dla niego…
5 asyst i 3 gole w 9 spotkaniach czyli „liczba” niemalże w każdym meczu to za mało.

5

@Bulbazaur17 zależy od dnia, w zasadzie jak każda ekipa. Nazwiska mają potężne, jednak nie potężniejsze niż Liverpool. Anglicy z kolei druga porażka z rzędu. Wcześniej zwycięstwa ale tylko jedna bramką. No coś nie klika. Już zeszły sezon, znaczy końcówkę mieli słabszą, a teraz jakby kontynuują to. Wydali tylko 273839273738282 euro na transfery, więc to inaczej powinno wyglądać.

5

@MesQueUnClub_87 mówię o całokształcie. Chłopak ma 22 lata i zamienia Anglię na Niemcy i w pierwszym sezonie robi 29 G/A w samej lidze. W tym kontynuuje granie w świetnej formie. Pal licho dzisiejszych rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?