escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium kolejne potknięcie Fenerbahce. Miło jakby Trabzonspor namieszał jak kilka lat temu.
5
Rażony prądem upada…
Obrzydliwy to jest człowiek.
Że przez tyle lat żaden Modric czy Kroos nie nauczyli go klasy, nie powiedzieli czegoś w stylu „chłopaku, nie tędy droga”.
5
Mistrzostwa Świata U20
Hiszpania wygrała 1:0 z Brazylią i wskoczyła na… trzecie miejsce, tuż za Marokiem i Meksykiem:D
Mają szansę na awans z trzeciego miejsca, ale to muszą dograć wszyscy tę kolejkę.
A, no i warto dodać, że tym samym Brazole zawijają się z turnieju.
0
@Limaker akurat w tej kolejce to sędziowie w Anglii dają popis.
1
@CurryTheGoat30 to nie powinien strzelać. Powinien się wstydzić:(
2
@blakkudium no dzisiaj w Bayernie o dziwo nie było.
1
@MrCule_X nie no w porządku. Średnia goli w sezonie ponad gol na mecz, kilka sezonów za nim z 30+ goli i asyst w samej lidze. Do tego mistrz świata i to raptem w wieku 26 lat, a Ty śmieszku będziesz z niego beke kręcił siedząc na kanapie i żarł chipsy. No kaman stary.
@Bernard777 tego nie wiem czy dobry chłopak, ale piłkarsko jest kolejny sezon TOP.
3
Oddał karnego, a sam strzelił z gry…
Niebywałe.
To co, dobry ten Embappe czy nie?
0
@Frimpong to założyłbyś kolejne konto. W czym problem?:)
3
MŚ U20
Tymczasem o 22 mecz ostatniej szansy rozegra Hiszpania z Brazylią. Obie drużyny z nożem na gardle. Trzecia i czwartą drużyna w tabeli, za Marokiem i Meksykiem, co świadczy że póki co młodzież hiszpańska jest marniutka.
W składzie Hiszpanów nasz Cuenca i nasz, ale już nie nasz Virgili.
1
@Michael24 kapitalne wejście dzisiaj. Komentatorzy mówili że kibice go już pokochali i cieszą się na każde wejście na boisko tego małolata.
Świetnie się spisywał Endrick w Brazylii, świetnie się spisywał Roque w Brazylii, ale to co ten chłopak tam robił to poezja i to jemu wróżyłem największa karierę, zobaczymy.
Wiele ma do poprawy bo dzisiaj zdarzyły się głupie straty i bez sensu podania, ale fantazji, chęci i talentu nie można mu odmówić.
1
@Herato on nie zaczął, on puchnie od jakiegoś czasu. A dokładnie od Ramadanu, po którym to Salah już nie był „tym Salahem”. A niestety jak widać no Salah no party.
3
Ten skład Villarreal na papierze to takie miernoty…
2
Jan Faberski, a więc 19 letni pomocnik wypożyczony z Ajaxu do Zwolle, kolejny mecz zaczyna w pierwszej jedenastce. Tym razem rywalem PSV.
0
@Dankho94isback sędziowie się mylą. Ja tego nie zaprzeczam, z tymże ja nie o tym.
1
Bayern 1:) szybko poszło
0
@Gibbon_FCB a to już zaczęli grać? I oba kluby na 0:0? Kurde, ja mam opóźnienie, u mnie start za parę minut dopiero
2
Eintracht - Bayern na galowo, oba kluby… to co? Obie strzelani powyżej 8,5?;)
0
@ViscaelBarca2007 I dobrze. Życzę samych porażek United:)
0
@ViscaelBarca2007 trener już w pierwszej połowie ściąga napastnika i wpuszcza obrońcę. Chyba ma świadomość jaki to będzie wpierdol.
0
@ViscaelBarca2007 podniosłeś te pieniążki?
2
@Comentateiro udowodniłem powyżej. Wiem że Ty w szkole liczyłeś na liczydle, ale teraz są od tego apki na przykład. Ale co Ty możesz wiedzieć, Tobie i ten komentarz pewnie prapraprapraprawnuczek napisał;)
12
Etta Eyong z kolejnym golem. Świetny jest ten 19 latek.
W Villarreal w 3 meczach - 1 gol i 2 asysty, a w Levante gra piąty mecz i strzela czwartego gola, do tego asysta.
Reasumując w lidze w tym sezonie ma już 5 goli i 3 asysty.
0
@Dankho94isback ja absolutnie nie przeczę że sędziowie się mylą.
Natomiast ten płacz o karne Mbappe mnie śmieszą. Po prostu.
1
@Antimadridista~ mamy to.
Spieszę z odpowiedzią: Real dostanie karnego gdy któryś z ich dynamicznych zawodników wpadnie w pole karne rywali i zostanie faulowany. Tak się dzieje w meczach Realu i Bayernu, niestety w naszych nie:(
0
@MaziFCB i co kolejkę ten sam komentarz.
Jeszcze coś o karnym:)
0
@kanver_ jest wiodącą postacią pretendenta do tytułu ligowego, gra w półfinale Copa Libertadores, myślę że daje sobie radę:)
1
@kanver_ Palmeiras nie strzela dużo goli, bo generalnie za dużo bramek nie pada w Brazylii. W lidze Roque ma 1/4 bramek całego zespołu.
1
@kanver_ a kiedy śledziłeś Palmeiras?:)
1
Wisienki co się bawią…
Najpierw piękna akcja Semenyo a teraz piękny strzał Kluiverta i z 0:1 mamy 2:1.