escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wierzę. Wirtz z różnego nawet pierwsze obrońcy nie mija, Tonali bije wolny przy bramce na aut.
Chłopy kopią od dekad, tak cieniutko żeby nie powiedzieć żenujące zagrania.
0
@Stanio87 tak tak:) Rayo i rywal zza miedzy:)
Dzieki;)
1
@Hshdhrhdh Liverpool obroni tytuł.
0
@Stanio87 mnie tak raczej trzeba dzielić na pol:) poza „merytoryczną” ciekawostką, w tym przypadku Tomas i Katar, tak reszta to przymknij oko:)
0
@Stanio87 Madryt:)
0
@Katalończyk 99 a to niestety prawda:(
0
@Katalończyk 99 to prawda, jednak z racji pory roku Małysz mi się w ogóle nie kojarzy z wakacjami na wsi:)
0
@Katalończyk 99 wyniki w telegazecie, oczywiście, ale co będzie w tv to tylko Teletydzień, Helloł:)
@shaun ej, tak mi się skojarzyło, to była taka radiowa multiliga:)
0
@shaun czyli nie jestem sam:)
6
Teraz tak trochę senymenalnie polecę.
Deszcz obija blaszany dach. Jeszcze wakacje, ale już o 20 ciemno. Nie ma co robić. Internetu nie ma, kanały może ze 4 w telewizorze. Masz ostatni weekend przed szkolą, niedługo powrót do domu i do „budy”. Znowu lekcje, przerwy. No ale mamy dwudziestą dopiero, co by tu porobić….? Odpalasz program pierwszy polskiego radia, za chwilę studio S13 i relacje z - dzisiaj - ekstraklasy, a kiedyś po prostu pierwszej ligi.
Mamy jakieś 25-30 lat do tyłu, ja małolat, ostatnie dni na działce.
Tak mi się skojarzyło usłyszawszy krople walące o parapet;)
Kiedyś to było, teraz to nie ma.
1
Liga katarska ciekawostka.
W miniony weekend w nowej drużynie - Al Wakra zadebiutowała legenda Realu - Raul de Tomas. 20 kilka minut i żółta kartka.
Pozdrawiam.
1
@blakkudium nie znam człowieka:)
2
@takisobiektos kiedyś to było Vengaboys, a teraz.. jakiś Giroud na zdjęciu.
0
@Encore nie no, bez jaj, dla mnie to czyściutki karny
0
@Encore ja bym gwizdnął. Tak ze zdjęcia.
1
@D10SLEO Ta, właśnie pomyślałem o tym jak zobaczyłem wynik - "oho, następny":D
4
Allan Saint Maximin z golem w debiucie dla meksykańskiego Club America.
28 lat, 3 lata po odejściu z Newcastle i trzeci klub. Kiepsciutko.
1
Piękny Żiru z kolejnym golem! Lille - Monaco 1:0 w 91 minucie!!
Licząc sparingi Francuz strzela w 4 kolejnych spotkaniach. Łącznie 5 goli.
1
@kuz aż tak źle, że piszesz „męczy”?
Patrzę na statystyki to Oviedo zostało w hotelu.
1
Santos w zeszłej kolejce 0:6 na dziurę od Coutinho, dzisiaj już 0:2 od drużyny Bahia, w której gra William Jose (Sociedad, Betis).
Santos mimo imponującej formy Neymara - 3 gole, nie może tego powiedzieć o obrońcach. Ci nie są w takiej formie jak nasz Brazol. 31 straconych goli w 20 kolejkach to drugi najgorszy wynik w lidze.
0
Same odpalił! Do asysty dorzuca bramkę. Galata 4:0 na wyjeździe.
0
Zaniolo pozazdrościł asysty Sane i notuje również takową, ten z kolei do Osimhena.
0
Sane notuje pierwsza asystę w barwach Galaty.
1
Namaściłem przed sezonem Como, stąd świetne wyniki.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15913723#comment-15913723
0
@Gibbon_FCB oni śpią od wielu miesięcy. 38 meczów w zeszłym sezonie to 35 goli. Gardzę tą drużyną.
0
@Eklerek o to to
2
Como sava. Com si com si como sava. Przewaga udokumentowana. Jazda z następnymi Fabregasy.
4
Póki co Lazio nie istnieje, niech Como ładuje.
5
Zapierdolił Bruno ponad stadion:)
0
Kolejny proceder Varu. Dopiero co Niemcy teraz Anglia. Cofają akcje 1,5-2 minuty i oglądają starcie w polu karnym i karny dla Manu.