escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszDoniec jesteś w stanie poprawić link? Ani na telefonie ani na kompie mi nie działa. Może po prostu byście wstawili grafikę?
3
Brazylijska Serie A.
W trwającym jeszcze meczu lider Flamengo - leje szesnastą drużynę ligi - Vitorie 7:0. To chyba pierwszy taki wynik w tym sezonie.
I tera paczta to. Samuel Lino - były zawodnik Atletico Madryt - zakończył swój udział w meczu w 63 minucie. W tym czasie… facet strzelił 2 gole i zaliczył 4 asysty!!!
Można?
2
@macio_944 chciałbym mu kibicować, więc jak do Realu. No tak to nie, do Realu to nie.
1
@Hshdhrhdh @macio_944 za wcześnie. Ale jeszcze wróci do Europy.
2
Roki z asystą hejterzy
0
A już za chwilę. O północy nasza żywa legenda Vitoooooooor Roki i jego Palmeiras zleją ostatnie Sport Recife.
Pomagać mu w tym będą Flaco Lopez i Felipe Anderson.
Pierwszy został właśnie powołany do reprezentacji Argentyny (w końcu) a drugi zaś ponad dekadę występował w Lazio i West Hamie.
Ale ich zbiją…
0
@Hshdhrhdh nie znam człowieka:)
1
@fart Salah póki co świetna runda w zeszłym sezonie i dalej go nie ma. Rok w rok w moim fantasy, ale w tym pomyślałem że jak znowu będzie taki kibel to jednak szkoda kasy.
1
Livramento w tym meczu lepiej z autu dogrywa niż Wirtz z nogi.
0
Brawo Osula. Świetne Euro U21, może to następca Isaka.
1
@Pnog37 no już jak Sroki w 10 to niech Wirtz i Ekitike napierdzielają:)
1
@Pnog37 niestety „masz”:D i Ekitike. Wyszedł w ogóle?:)
5
Nie wierzę. Wirtz z różnego nawet pierwsze obrońcy nie mija, Tonali bije wolny przy bramce na aut.
Chłopy kopią od dekad, tak cieniutko żeby nie powiedzieć żenujące zagrania.
0
@Stanio87 tak tak:) Rayo i rywal zza miedzy:)
Dzieki;)
1
@Hshdhrhdh Liverpool obroni tytuł.
0
@Stanio87 mnie tak raczej trzeba dzielić na pol:) poza „merytoryczną” ciekawostką, w tym przypadku Tomas i Katar, tak reszta to przymknij oko:)
0
@Stanio87 Madryt:)
0
@Katalończyk 99 a to niestety prawda:(
0
@Katalończyk 99 to prawda, jednak z racji pory roku Małysz mi się w ogóle nie kojarzy z wakacjami na wsi:)
0
@Katalończyk 99 wyniki w telegazecie, oczywiście, ale co będzie w tv to tylko Teletydzień, Helloł:)
@shaun ej, tak mi się skojarzyło, to była taka radiowa multiliga:)
0
@shaun czyli nie jestem sam:)
6
Teraz tak trochę senymenalnie polecę.
Deszcz obija blaszany dach. Jeszcze wakacje, ale już o 20 ciemno. Nie ma co robić. Internetu nie ma, kanały może ze 4 w telewizorze. Masz ostatni weekend przed szkolą, niedługo powrót do domu i do „budy”. Znowu lekcje, przerwy. No ale mamy dwudziestą dopiero, co by tu porobić….? Odpalasz program pierwszy polskiego radia, za chwilę studio S13 i relacje z - dzisiaj - ekstraklasy, a kiedyś po prostu pierwszej ligi.
Mamy jakieś 25-30 lat do tyłu, ja małolat, ostatnie dni na działce.
Tak mi się skojarzyło usłyszawszy krople walące o parapet;)
Kiedyś to było, teraz to nie ma.
1
Liga katarska ciekawostka.
W miniony weekend w nowej drużynie - Al Wakra zadebiutowała legenda Realu - Raul de Tomas. 20 kilka minut i żółta kartka.
Pozdrawiam.
1
@blakkudium nie znam człowieka:)
2
@takisobiektos kiedyś to było Vengaboys, a teraz.. jakiś Giroud na zdjęciu.
0
@Encore nie no, bez jaj, dla mnie to czyściutki karny
0
@Encore ja bym gwizdnął. Tak ze zdjęcia.
1
@D10SLEO Ta, właśnie pomyślałem o tym jak zobaczyłem wynik - "oho, następny":D
4
Allan Saint Maximin z golem w debiucie dla meksykańskiego Club America.
28 lat, 3 lata po odejściu z Newcastle i trzeci klub. Kiepsciutko.
1
Piękny Żiru z kolejnym golem! Lille - Monaco 1:0 w 91 minucie!!
Licząc sparingi Francuz strzela w 4 kolejnych spotkaniach. Łącznie 5 goli.