escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb Z drugiej strony i tak baty i tak. Lepiej przegrać próbując coś zrobić niż być zamkniętym w swoim polu karnym:)
0
@directedbyfcb na pewno zwojujemy Holandię 6 czy 7 ofensywnymi graczami:D
0
@directedbyfcb na to wychodzi.
0
@directedbyfcb ja bym dał dwóch defensywnych i Szymańskiego wyżej.
1
@directedbyfcb Zieliński 20 minut zagrał w tym sezonie, widzę go w jedenastce. Wypoczęty, świeży.
2
@Zip jest spora szansa, że ten 31 letni starzec zmieni zdanie:) Może kogoś pozna, może urodzi mu się dziecko, albo czworo:)
0
@michal26 Michał, ale jaka Twoja tez się potwierdziła?
Przecież Hiszpanów u nas od dawna wielu. I to nie z 2 a nawet i 3 czy 4 ligi, którzy wchodzą do nas z buta. @sendesara napisał o 17 w tym sezonie, wcześniej mniej, ale jakże to byli znaczący zawodnicy.
Np - Jesus Jimenez - dzisiaj jest w Niecieczy, ale prawie dekadę temu zjadał naszą ligę w barwach Górnika.
Imaz od sezonu 17-18
Gerard Badia, Jorge Felix, Dani Ramirez, Dani Pacheco. Także kluby już to robią od lat, miło że zauważyłeś:)
9
@barteq Donald Tusk
0
@Roobo daj -12.
1
@Gaucho słabo słabo.
6
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski 90 minut, a Bolognese wygrywa z Como 1:0.
- Mateusz Skrzypczak 60 minut w LE i wygrana 2:1 Lecha z Genk, a w lidze 90 minut i również 2:1 z Widzewem.
- Jan Bednarek 90 minut i kolejna wygrana Porto. Tym razem 2:1 ze Sportingiem.
- Jakub Kiwior transfer do Porto, bez gry w Arsenalu, który przegrał 0:1 z Liverpoolem.
- Nicola Zalewski 64 minuty, a jego Atalanta remisuje 1:1 z Parmą.
- Matty Cash 75 minut, Aston Villa dostaje wciry 0:3 od Crystal Palace.
- Sebastian Szymański 90 minut w LM, porażka i odpadnięcie. Benfica wyeliminowała Turków. w Lidze z kolei Polak zagrał 23 minuty a Fenerbahce wygrało 3:1 z Genclerbirligi.
- Bartosz Slisz 90 minut. Atlanta 1:0 Nashville.
- Jakub Moder kontuzjowany. Feyenoord wygrywa w derbach 4:0 ze Spartą Rotterdam.
- Karol Świderski 20 minut w LE i remis Panathinaikosu z Samsunsprem, a w lidze 90 minut i też remis, tyle że z Levadiakos.
- Krzysztof Piątek 90 minut i porażka jego Al-Duhail z Al Rayyan Gosling oraz poza składem na mecz z Al Ahli Doha - tutaj remis 0:0.
ponadto zagrali:
- Jakub Kamiński 90 minut i bramka. Jego Koln wygrało 4:1 z Freiburgiem.
- Adam Buksa debiutuje w Udinese. Jego nowa drużyna wygrywa na wyjeździe z Interem 2:1. Polak zagrał niepełne pół godziny.
- Jakub Piotrowski w tym samym meczu, również w Barwach Udine, zagrał 70 minut.
- Przemysław Frankowski 90 minut, a jego Rennes remisuje 1:1 z Angers.
- Maximillian Oyedele zadebiutował w barwach Strasburga. Polak zagrał 30 minut w LKE, a jego zespół wygrał (i wyeliminował) z Brondby 3:2. W lidze z kolei Max na ławce, a Strasburg przegrał 2:3 z Monaco.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
1
@blakkudium Roger Guedes nie do ruszenia. Co mecz to gol. Rodrigo (Leeds, Valencia) 34 lata, ale doświadczenie, może zostanie, czyli do odstrzału raczej Gabriel Pereira. Rayyan ma dobry i bramkostrzelny atak, inne pozycje powinni też wzmacniać.
No ale Mitro to Mitro. Kawał zawodnika.
A co do tego co napisałeś o Europie, to tam chyba były pogłoski że może Fulham go ściągnę go siebie.
1
@blakkudium Polak przez ostatnie 36 miesięcy występował. Kluczowe jest słowo „występował”, bo to spore nadużycie.
0
@Walker let the musi play to tylko Barry White:)
0
@mordini123 dlatego mogliby pokryć.
0
@Criss18Barca United powinno pokryć koszty.
0
@Malinka pieknota:)
0
@esem91 taktyk 15 znaków
2
@macio_944 „ja mam kurwa dziecko do chuja” powiedziała mamusia.
1
@Kgorecki2500 piękne.
1
@Walpiano chciałbym to zobaczyć
0
@lithotripter to że to zawodnik przepłacony to oczywiste:)
1
@Walpiano czytałem wszystkie:) jednak te mnie najbardziej zainteresowały i których napisałem.
Działo się, to prawda:)
@lithotripter no chyba tak.
@Kgorecki2500 przed United strzela:)
6
Trzeba przyznać że sporo ciekawych ruchów na koniec okienka:
- Wissa z Newcastle. Brentford bez swoich strzelb.
- Zaniolo w Udinese. Licząc dwie przygody w Galacie oddzielnie to w cztery lata szósty klub Włocha. Wloski Puchacz.
- Juve bierze Opende. Czyli niezły snajper, przechodzi z ofensywnej (chociaż słabej ostatnio) drużyny to mizernego Juve.
- Tottki kolejny klub, który „nabiera się” na Kolo Muaniego. Nie no, można żartować ale Francuz niezłe wejście do Juventusu.
- Nicolas Gonzalez w Atleti. Kolejny ofensywny zawodnik idzie do trenera, który mu powie „ok, umiesz do przodu, ale masz pokazać co umiesz do tyłu i się nie wychylać.
- Mikautadze w Villareal - świetny ruch. Gruzin bardzo dobry sezon w lidze, świetny w lidze europy, a jeszcze lepszy w kadrze. Hiszpanie będą mega zadowoleni.
- Hojlund w Napoli. Na długo wypadł Lukaku? Bo raczej Hojlund dużo nie pogra przy belgijskim czołgu. Ale jakby wszyscy byli w formie - Hojlund, Lukaku i de Bruyne… Ale to by była maszyna do bramek.
- no i Asensio w Fenerbahce. Ciekawe czy to coś zobaczę jeśli chodzi o Szymańskiego.
1
@gaq Liverpool 500 - Arsenal ze 300, potem mamy mecz obu drużyn i gowno jakich mało. Kasa nie gra.
1
@blakkudium teoretycznie (jesli dobrze pamietam) to tam grali. Sesko i Openda w pierwszym składzie.
1
@blakkudium Nordsjeland to kopalnia diamentów:)
1
@blakkudium Przyszedł Romulo i Bakayoko plus jakiś dzieciak za 20 baniek. Romulo w Turcji w lanej lidze strzelił sporo bramek, Harder jednak też pokazywał że mimo Gyokeresa potrafi strzelać gole. Przód wymieniony cały, włącznie z Simmonsem. Oby zaczęli „grać”.
1
@JimMorrisonFCB tam nie odpali żaden napastnik gdy Kane będzie zdrowy.
5
@Kessie oby obie ekipy grały lepiej niż wczoraj na przestrzeni sezonu. Straszne to gówno było.