3

@Frimpong kiedyś byś napisał - synu napisz co o tym sądzisz.
Chyba że coś pomyliłem;)

0

@PatrykBarca ale Ty ich ciśniesz:D

12

@LambiPL właśnie chciałem to napisać. Ludzie docenią ich obu, nie tylko jednego, jak się kariery ich pokończą. Jak dzisiejsze „gwiazdy” będą robić po +-50 GA na sezon i to będą wybitne wyniki.

4

Dajcie spokój z tym paziem (Majkel Dżekson). No błagam Was.

3

@Safrani piękna grafika

3

@Lionel_Messi10 problemem nie jest środek pomocy tylko katastrofalna obrona, pokonali paziów z Atlas dopiero w 96 minucie, gdyby nie to, to karne i loteria.
No i to co @mekston powiedział - Suarez żeby móc poprawiać skuteczność musi dobiegać do podań, a z jego kolanami to z tym dobieganiem to coraz trudniej.

0

@Cvzx @BorzyKrzys Krzychu Liam też nie lubi Pascala.

0

@Rifek zawsze możesz dalej zmywać ręcznie a zmywarkę traktować jako suszarkę:)

0

@mekston ze dwa mecze pogotuje:)

0

Czyli nie Indie? Ok.

0

@BorzyKrzys gdzie Ci się uchowały?

0

@BorzyKrzys szanuje za papierówkę. Gdzieś z dwie dekady juz nie widziałem papierówki.

0

Brazylijska Serie A.

No i stało się, Hernan Crespo ogrywa czwartą drużynę świata - Fluminense 3:1 i tym samym odnosi trzecie kolejne zwycięstwo w lidze. Sao Paulo ostatnio taką serię miało w styczniu. I to też nie w lidze a w lidze stanowej.

No i stało się dwa. Cruzeiro przegrywa u siebie 1:2. Jest to pierwsza porażka od kwietnia.

Porażkę lidera będzie chciała wykorzystać druga drużyna w lidze - Flamengo. Dzisiaj (jutro o 1:30) trudny rywal - Hulk i spółka. Na liście nieobecnych gospodarzy plejada gwiazd: Danilo (Juve, City, Real), Alex Sandro (Juve) czy uwaga… Saul Niguez - była gwiazda Atletico. Trener Felipe Luis ściągnął byłego kolegę z Madrytu. W składzie nie powinno jednak zabraknąć między innymi Jorginho (Arsenal).

2

@kubix05 ja przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem transfer Nsame. Kojarzyłem go z Young Boys i z dziesiątek bramek jakie walił w Szwajcarii. Później nastąpiło rozczarowanie w Legii, ale liczę że pokaże jeszcze to co umie:)
Póki co dobre wejście w sezon 25/26

1

@Walpiano on już dał popis, znaczy z całą drużyną. Wszytsko wygląda bardzo fajnie. Ludzie z łapanki, skleja na trytytki i jakoś daje radę. Sparingi też wszystkie do przodu. W każdym meczu po 3 gole. Nieźle to wygląda.

4

Brazylijska Serie A

Po niezadowalających wynikach pogoniono ze stanowiska Sao Paulo trenera i zastąpiona go legendą argentyńskiej piłki. Mianowicie Hernan Crespo od kilku kolejek dowodzi drużyną.

Efekty? Porażka z ówczesnym liderem - Flamengo w pierwszym jego spotkaniu, a później już 7 punktów w 3 meczach.

Dzisiaj starcie o wiele trudniejsze - czwarta drużyna świata - Fluminense.
Do tego nie ma Oscara - legendy Chelsea czy Lucasa Moury (Tottenham). Ale to nic, w ostatnich meczach w świetnej dyspozycji jest @Luciano99 ktory w 3 meczach strzelił 3 gole i dorzucił 2 asysty.

W innym pojedynku o 21:00 gra lider Cruzeiro, który u siebie podejmie Ceare. Po wielu meczach z golami seria się skończyła w poprzedniej kolejce i lider tylko zremisował z Corinthians. Myślę że dzisiaj Ceara zapłaci rachunek. Ponownie jak przed dwoma tygodniami myślę że można grać gołe Cruzeiro:)

0

@MOLESTA nie żartujmy z tym Talbim, że on jeden z najlepszych. No proszę. Myślę że to cena raczej za potencjał.

0

@FcPortoFan1999 mnie się podoba.

0

@takisobiektos tez absurd.
@bodzio10 Cuypers ok, broni się kolejnym dobrym sezonem, ale ten Marokańczyk to dla mnie naprawdę fascynujące.

0

Widzę Ajax zmienione logo, Piast też. Fajne oba, ale Piasta mi się wybitnie podoba.

0

@bodzio10 Ale Victor to zawodnik który grywał w pierwszej drużynie Barcelony, o Torre nie wspomnę. A tamci sprzedają jakiegoś nołnejma za 20 baniek.

1

@Encore może i chcą, ale ogolić do zera. Jeszcze trochę czasu jest. Może jednak skusi go Inzaghi na Arabię.

2

@Encore nie on pierwszy i nie ostatni.

3

@Azazel_Pazuzu Casino? Tylko Royal. Świetny film.

1

@Goldenretriever1899 obie rasy są spoko:)

4

Liga belgijska.

Niedawno ruszył kolejny sezon w Belgii. Za chwilę mecz Brugge - Genk. I tak sobie patrzę na składy, wiem że odszedł Jutgla, ale patrzę dalej - Maxim de Cuyper za 20 milion w Brighton. Ok. Świetne dwa sezony, reprezentant Belgii, obrońca który robi liczby.

Patrzę dalej - Marokańczyk Chemsdine Talbi - kimkolwiek jest - 20 milionów do Sunderlandu.

Matko jedyna w jakiej my jesteśmy dupie, że młodych zdolnych chłopaków jak Torre czy Victor za jakieś drobne orzeszki.

6

Piękny gol Hiszpanek!! 1:0

2

@Azazel_Pazuzu labrador1899

2

@blakkudium gdy nazwisko piłkarza to kilka losowo wciśniętych klawiszy na klawiaturze:D

0

@Goldenretriever1899 wrak czy nie, wciaz jest w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?