1

@Bolton Salah, Ekitike, Isak, Wirtz, Szoboszlaj, Makkalister, Gakpo, Chiesa i Nunez. Ładnie:)

3

Tymczasem w sparingu Arsenal - Newcastle mamy 0:1.

Kiwior Ławka, Isaka brak w drużynie.

0

Dwóch potężnych Angoli na skrzydłach. Rash i Ronney, ale to będzie chodziło.

2

@F3DO bez Linka nie da rady?

2

Kiedyś to była potężna japońska wołowina. Iniesta, Podolski, Vermaelen, Samper. A dzisiaj te Kobe to takie średnie… Japońce podrabiańce.

2

@Stinger_ witam:)
Sytuacja jest następująca. Otóż Leo i Alba zostali zawieszeni. Czy się jest gwiazdą czy nie, zasady są dla wszystkich. Był Zlatan - został zauważony, jest Leo - został zawieszony. MLS było przed nimi i będą po nich.
Serdecznie pozdrawiam:)

4

Jedna nasza legenda z golem - Depay, a za chwilę mecz kolejnych legend.

Roque podejmie u siebie Braithwaite’a

1

@Adran360 szkoda że bez udziału Neya.

4

Legenda Barcelony - Memfys Depay z golem na 1:1 z mistrzem Botafogo!

1

@blakkudium mam nadzieję że odżyje. Tak mi go szkoda było jak poszedł do Atletico.

0

Komentarz usunięty

2

@Adran360 no nie jest za mocny:) mimo że skład całkiem całkiem.

4

Brazylijska Serie A.

O 23:30 zaczął się mecz Botafogo - Corinthians. Tym razem niebo naszej legendzie - Depayu - ten na ławce u gości. Tym razem o gospodarzach. Botafogo broni tytułu mistrza Brazylii, Botafogo broni tytułu mistrza Copa Libertadores. Botafogo sprzedało swoją „9”, reprezentanta Brazylii Igora Jesusa do Nottingham. Co w zamian? A no całkiem nieźle:)

Gra i już strzela inny Brazylijczyk, którym nawet chwilę się interesowaliśmy gdy strzelał w barwach Bazylei - Arthur Cabral. Do tego sprowadzono Joaquina Correę z Interu. W pomocy mamy Allana (Napoli), a w obronie Alexa Tellesa (Manu). Dwaj ostatni chwilę już są w drużynie, dwa piersi są świeżakami. Na papierze wygląda to ciekawe, o mistrzostwo będzie ciężko, ale powalczą o podium co j tak byłoby bardzo dobrym wynikiem.

O 1:0, Cabral z kolejnym golem.

0

Komentarz usunięty

1

@PatrykBarca to nie jest „tylko te kontuzje”, tylko aż. Uwielbiam Jesusa, jednak jest po prostu szklanką. I to ogromną.

0

@Lucyffffer1922 ale zawsze miło się pośmiać:)

0

Arsenal - Milan 1:0. 24446 strzałów do 2.
Dzisiaj Liverpool - Milan 1:3. To są te detale.

0

@FCBparasiempre no zastąpił, ale w jaki sposób.

0

@PeteR10 rok to nie jest rodzaj żeński. Rodzaj żeński to np piłka albo złotówka. Może być więc półtorej piłki, półtorej złotówki, ale roku półtora, pół to ra.

0

@FCBparasiempre piszesz piękne historie sprzed wielu dekad a nie pamiętasz jak ter Stegen wszedł do drużyny? Niesamowite

1

@FCBparasiempre gość zagrał jeden wybitny sezon i kilka bardzo dobrych. Najlepszy na świecie to on był rok, ogólnie rzecz biorąc to Oblak czy Kurtuła go zjadają - w mojej opinii.
Dalej - pamiętasz jak on wszedł do 1 drużyny? Szantażem. Tak tylko przypomnę.

1

@aspr1me tak, w Korei, kolejny sezon:) strzela nawet bramki.
Pozdrawiam:)

5

@Lionel_Messi10 widzisz. Czasami warto wstrzymać konie z tekstami „na pewno ich nie ruszą bo to gwiazdy”. Kiedy największa gwiazdą był Zlatan ze swoim olbrzymim ego. Przepis to przepis, on też pauzował.
@Lanosss @mekston szkoda tylko że to akurat ten rywal.

0

@Herbert zrobić nowe głosowanie nie uwzględniając Niemca.

1

@Herbert W drużynie jednak był, a tego chcą pogonić.

2

Ciekawostka brazylijska Serie A.

Minionej nocy drużyna Juventude uległa u siebie 0:1 Sao Paulo.

Na ostatni kwadrans w ich drużynie pojawił się Nene. Otóż Nene ponad 20 lat temu8 (!!!) grał w lidze hiszpańskiej - Mallorca, Celta. Najbardziej znany jest jednak z gry w PSG. Barwy tej drużyny reprezentował od sezonu 2010/2011. W kadrze PSG byly wtedy również Ludovic Giuly, Péguy Luyindula czy Claude Makélélé.

Brazylijczyk jest wciąż aktywnym zawodnikiem, a niedawno obchodził 44 urodziny.

1

Niebywałe! Jestem zaskoczony. W klubie go nie chcą, pan trener wybiera inną "jedynkę" na bramkę, a tu teraz gruchnęła taka informacja!? Skąd pomysł, że chcą odebrać mu opaskę?
Jestem zaskoczony doniesieniami Sportu. Dziennikarze odwalają kawał roboty.

1

@bart_azz nie będzie. Prawa do la ligi ma wciąż Eleven.

0

@Stinger_ 50 milionów i Barcelona? Dzisiaj? Kiepsko:)

1

@draxidox elegancko, jazda z ćwokami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?