escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton Salah, Ekitike, Isak, Wirtz, Szoboszlaj, Makkalister, Gakpo, Chiesa i Nunez. Ładnie:)
3
Tymczasem w sparingu Arsenal - Newcastle mamy 0:1.
Kiwior Ławka, Isaka brak w drużynie.
0
Dwóch potężnych Angoli na skrzydłach. Rash i Ronney, ale to będzie chodziło.
2
@F3DO bez Linka nie da rady?
2
Kiedyś to była potężna japońska wołowina. Iniesta, Podolski, Vermaelen, Samper. A dzisiaj te Kobe to takie średnie… Japońce podrabiańce.
2
@Stinger_ witam:)
Sytuacja jest następująca. Otóż Leo i Alba zostali zawieszeni. Czy się jest gwiazdą czy nie, zasady są dla wszystkich. Był Zlatan - został zauważony, jest Leo - został zawieszony. MLS było przed nimi i będą po nich.
Serdecznie pozdrawiam:)
4
Jedna nasza legenda z golem - Depay, a za chwilę mecz kolejnych legend.
Roque podejmie u siebie Braithwaite’a
1
@Adran360 szkoda że bez udziału Neya.
4
Legenda Barcelony - Memfys Depay z golem na 1:1 z mistrzem Botafogo!
1
@blakkudium mam nadzieję że odżyje. Tak mi go szkoda było jak poszedł do Atletico.
0
Komentarz usunięty
2
@Adran360 no nie jest za mocny:) mimo że skład całkiem całkiem.
4
Brazylijska Serie A.
O 23:30 zaczął się mecz Botafogo - Corinthians. Tym razem niebo naszej legendzie - Depayu - ten na ławce u gości. Tym razem o gospodarzach. Botafogo broni tytułu mistrza Brazylii, Botafogo broni tytułu mistrza Copa Libertadores. Botafogo sprzedało swoją „9”, reprezentanta Brazylii Igora Jesusa do Nottingham. Co w zamian? A no całkiem nieźle:)
Gra i już strzela inny Brazylijczyk, którym nawet chwilę się interesowaliśmy gdy strzelał w barwach Bazylei - Arthur Cabral. Do tego sprowadzono Joaquina Correę z Interu. W pomocy mamy Allana (Napoli), a w obronie Alexa Tellesa (Manu). Dwaj ostatni chwilę już są w drużynie, dwa piersi są świeżakami. Na papierze wygląda to ciekawe, o mistrzostwo będzie ciężko, ale powalczą o podium co j tak byłoby bardzo dobrym wynikiem.
O 1:0, Cabral z kolejnym golem.
0
Komentarz usunięty
1
@PatrykBarca to nie jest „tylko te kontuzje”, tylko aż. Uwielbiam Jesusa, jednak jest po prostu szklanką. I to ogromną.
0
@Lucyffffer1922 ale zawsze miło się pośmiać:)
0
Arsenal - Milan 1:0. 24446 strzałów do 2.
Dzisiaj Liverpool - Milan 1:3. To są te detale.
0
@FCBparasiempre no zastąpił, ale w jaki sposób.
0
@PeteR10 rok to nie jest rodzaj żeński. Rodzaj żeński to np piłka albo złotówka. Może być więc półtorej piłki, półtorej złotówki, ale roku półtora, pół to ra.
0
@FCBparasiempre piszesz piękne historie sprzed wielu dekad a nie pamiętasz jak ter Stegen wszedł do drużyny? Niesamowite
1
@FCBparasiempre gość zagrał jeden wybitny sezon i kilka bardzo dobrych. Najlepszy na świecie to on był rok, ogólnie rzecz biorąc to Oblak czy Kurtuła go zjadają - w mojej opinii.
Dalej - pamiętasz jak on wszedł do 1 drużyny? Szantażem. Tak tylko przypomnę.
1
@aspr1me tak, w Korei, kolejny sezon:) strzela nawet bramki.
Pozdrawiam:)
5
@Lionel_Messi10 widzisz. Czasami warto wstrzymać konie z tekstami „na pewno ich nie ruszą bo to gwiazdy”. Kiedy największa gwiazdą był Zlatan ze swoim olbrzymim ego. Przepis to przepis, on też pauzował.
@Lanosss @mekston szkoda tylko że to akurat ten rywal.
0
@Herbert zrobić nowe głosowanie nie uwzględniając Niemca.
1
@Herbert W drużynie jednak był, a tego chcą pogonić.
2
Ciekawostka brazylijska Serie A.
Minionej nocy drużyna Juventude uległa u siebie 0:1 Sao Paulo.
Na ostatni kwadrans w ich drużynie pojawił się Nene. Otóż Nene ponad 20 lat temu8 (!!!) grał w lidze hiszpańskiej - Mallorca, Celta. Najbardziej znany jest jednak z gry w PSG. Barwy tej drużyny reprezentował od sezonu 2010/2011. W kadrze PSG byly wtedy również Ludovic Giuly, Péguy Luyindula czy Claude Makélélé.
Brazylijczyk jest wciąż aktywnym zawodnikiem, a niedawno obchodził 44 urodziny.
1
Niebywałe! Jestem zaskoczony. W klubie go nie chcą, pan trener wybiera inną "jedynkę" na bramkę, a tu teraz gruchnęła taka informacja!? Skąd pomysł, że chcą odebrać mu opaskę?
Jestem zaskoczony doniesieniami Sportu. Dziennikarze odwalają kawał roboty.
1
@bart_azz nie będzie. Prawa do la ligi ma wciąż Eleven.
0
@Stinger_ 50 milionów i Barcelona? Dzisiaj? Kiepsko:)
1
@draxidox elegancko, jazda z ćwokami