0

@Stinger_ niby tak, ale póki co do kot w worku. W przeciwieństwie do takiego np Davida, który był za darmo.

1

@blakkudium a Isak?

1

@Stinger_ prawdę mówiąc jeszcze nie jest w mojej opinii sprawdzony w poważnej piłce. Guirasy trafił do Bundesligi z Rennes właśnie, może Francuz powtórzy te drogę. Natomiast młody miał świetny zeszły sezon i widać że z sezonu na sezon idzie mu coraz lepiej. Jeśli powtórzy ten zeszły teraz to będzie jego ostatni sezon w Rennes. A może i pół roku tylko.

1

@Criss18Barca nie przesadzaj. Bywał po 10 Brazoli. Dramatu nie ma:)

0

Bardzo dobre/świetne wyniki w pierwszych meczach tej rundy. Super!

4

@CurryTheGoat30 ja bym obserwował Guirassego. BVB nie zawoła za niego astronomicznej kwoty, a gość potrafi grać na swojej pozycji.

2

@blakkudium przyjdzie Pif i zrobi Paf. I Atletico co sezon po pińcet milionów.

1

@D10SLEO ale to już. 3 chyba sezon:) w Turcji świetną robotę zrobił z beniaminkiem.

1

@Uukasz_93 nie są ważne nazwiska. Nie są ważne walory wizualne, kibice też nie są ważni. Wcisną 1:0 i pan trener będzie zadowolony.
Tylko później ta straszna wielogodzinna podróż na wyjazd. Ech. Ciężary trenera drużyny walczącego o mistrza żeby mógł grać w LM, żeby jeździć na inne wyjazdy.

0

@arsenallondyn0 on, Kruk, Smoła i Sacz, Riki Fler. To był wrestling, a nie te podrabiańce teraz.

2

6 Polaków w składzie Rakowa.
To jest nie by wa łe. Drugim mecz z rzędu!!!
Niebywałe.
Można?

2

@Stinger_ @mekston panowie, ja mówię o legendzie Baniak a Wy o jakichś randomach:)

1

@Stinger_ Milan Baros?

4

@HypeR wiewiórkę się woła damskim imieniem @basia , a nie damskim bokserem @Kessie

9

@gumaz człowiek człowiekowi wilkiem, a @Kessie @Kessie @Kessie

0

@Frimpong wiem, dlatego wrzuciłem.

4

MLS 3:1 LMX

Minionej nocy gwiazdy MLS ograły gwiazdy ligi meksykańskiej.

poniżej skrót meczu:



Ale Bouanga chodzi, ulala:)

Na uwagę zasługuje też fakt, że gola dla Meksykanów strzelił 16letni Gilberto Mora.
Taka tam ciekawostka.

2

@mordini123 i dobrze, cisnąć z nim.

1

@Goralkov i to z czwartą drużyną świata. Brazol krótko z hejterami

0

@FCB24 Nie odpowiem. Zaciekawiło mnie tylko to co napisałeś o Angliku. I na ten temat Ci odpisałem. Nie twierdzę, że Nico ma niepoukładane w głowie. Jednak dodam 2 słowa. Nie wiemy jak jest naprawdę - chłopak chciał tu przyjść ale jednak nie chciał. Pytanie czy:
A) bał się braku rejestracji
B) chciał ugrać lepszy kontrakt w Bilbao.
i tak jeśli chodzi o:
A) trochę rozumiem.
B) słabo z jego strony.
Jednak nie wiem jak jest naprawdę.
@clyde na to liczę:)

3

@FCB24 @clyde czyli mamy tak. Konflikt piłkarza z trenerem. Poza tym znam kilka historii, w którzy Anglik wspiera wiele akcji charytatywnych (chyba, że pomyliłem piłkarza). Co do konfliktu z Amorimem pozwolę sobie podać inny przykład.

Auba odsunięty od gry w Arsenalu, źle to przyjął, trochę się pogubił wynikiem czego dalsza część "gubienia się" była w kadrze, gdzie gdzieś tam pochlał, coś odwalił i został pogoniony z PNA.

Przyszedł tutaj - ucieszyłem się i napisałem - gość poza ostatnim pół roku, gdzie się pogubił i stracił zaufanie nigdzie nie odwalał. Ponadto od dekady jak nie dłużej ładował gole seriami, gdzie by nie grał. Trener, drużyna, klub mu zaufają i będzie znowu starym dobrym Aubą - nie myliłem się.

Reasumując - nie obiło mi się o uszy jakoś wiele afer z Anglikiem, jednak jestem w stanie zrozumieć, że podobnie jak Gabończyk pogubił się w związku z sytuacją jaką zastał "u pracodawcy". I jestem w stanie dać sobie uciąć kilka paznokci, że tu będzie podobna/taka sama sytuacja jak z Gabończykiem.

3

@DariaFCB jak dla mnie to zwykły "przyjacielski" gest.

0

@FCB24 a to ciekawe. Rozwiń.

0

@DariaFCB nie no nie mówi mi, że oni to wzięli za molestowania. Proszę..

0

@Hshdhrhdh dzięki.

0

@lithotripter @zgiru Dzięki.
@Hshdhrhdh Dzięki. A czemu nikt na to nie chodzi? Brzmi całkiem sensownie.

1

@zgiru to ja w inną stronę - co to WDŻ i EDB?

3

@BorzyKrzys nie no faktycznie, kripi sytuacja.
Krzychu daj spokój.

3

@mordini123 i tak szacun, że pamiętają chłopcy Dudka czy nawet jeden dał Kazia Deynę.
Smyk dał najlepszego obrońcę Tymka 14 klubów w 4 lata Puchacza.
No bądźmy poważni.

0

@mordini123 myślę, że ta kwota jest nieakceptowalna dla wielu nawet gdyby to była cena za Premiership

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?