escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ niby tak, ale póki co do kot w worku. W przeciwieństwie do takiego np Davida, który był za darmo.
1
@blakkudium a Isak?
1
@Stinger_ prawdę mówiąc jeszcze nie jest w mojej opinii sprawdzony w poważnej piłce. Guirasy trafił do Bundesligi z Rennes właśnie, może Francuz powtórzy te drogę. Natomiast młody miał świetny zeszły sezon i widać że z sezonu na sezon idzie mu coraz lepiej. Jeśli powtórzy ten zeszły teraz to będzie jego ostatni sezon w Rennes. A może i pół roku tylko.
1
@Criss18Barca nie przesadzaj. Bywał po 10 Brazoli. Dramatu nie ma:)
0
Bardzo dobre/świetne wyniki w pierwszych meczach tej rundy. Super!
4
@CurryTheGoat30 ja bym obserwował Guirassego. BVB nie zawoła za niego astronomicznej kwoty, a gość potrafi grać na swojej pozycji.
2
@blakkudium przyjdzie Pif i zrobi Paf. I Atletico co sezon po pińcet milionów.
1
@D10SLEO ale to już. 3 chyba sezon:) w Turcji świetną robotę zrobił z beniaminkiem.
1
@Uukasz_93 nie są ważne nazwiska. Nie są ważne walory wizualne, kibice też nie są ważni. Wcisną 1:0 i pan trener będzie zadowolony.
Tylko później ta straszna wielogodzinna podróż na wyjazd. Ech. Ciężary trenera drużyny walczącego o mistrza żeby mógł grać w LM, żeby jeździć na inne wyjazdy.
0
@arsenallondyn0 on, Kruk, Smoła i Sacz, Riki Fler. To był wrestling, a nie te podrabiańce teraz.
2
6 Polaków w składzie Rakowa.
To jest nie by wa łe. Drugim mecz z rzędu!!!
Niebywałe.
Można?
2
@Stinger_ @mekston panowie, ja mówię o legendzie Baniak a Wy o jakichś randomach:)
1
@Stinger_ Milan Baros?
4
@HypeR wiewiórkę się woła damskim imieniem @basia , a nie damskim bokserem @Kessie
9
@gumaz człowiek człowiekowi wilkiem, a @Kessie @Kessie @Kessie
0
@Frimpong wiem, dlatego wrzuciłem.
4
MLS 3:1 LMX
Minionej nocy gwiazdy MLS ograły gwiazdy ligi meksykańskiej.
poniżej skrót meczu:
Ale Bouanga chodzi, ulala:)
Na uwagę zasługuje też fakt, że gola dla Meksykanów strzelił 16letni Gilberto Mora.
Taka tam ciekawostka.
2
@mordini123 i dobrze, cisnąć z nim.
1
@Goralkov i to z czwartą drużyną świata. Brazol krótko z hejterami
0
@FCB24 Nie odpowiem. Zaciekawiło mnie tylko to co napisałeś o Angliku. I na ten temat Ci odpisałem. Nie twierdzę, że Nico ma niepoukładane w głowie. Jednak dodam 2 słowa. Nie wiemy jak jest naprawdę - chłopak chciał tu przyjść ale jednak nie chciał. Pytanie czy:
A) bał się braku rejestracji
B) chciał ugrać lepszy kontrakt w Bilbao.
i tak jeśli chodzi o:
A) trochę rozumiem.
B) słabo z jego strony.
Jednak nie wiem jak jest naprawdę.
@clyde na to liczę:)
3
@FCB24 @clyde czyli mamy tak. Konflikt piłkarza z trenerem. Poza tym znam kilka historii, w którzy Anglik wspiera wiele akcji charytatywnych (chyba, że pomyliłem piłkarza). Co do konfliktu z Amorimem pozwolę sobie podać inny przykład.
Auba odsunięty od gry w Arsenalu, źle to przyjął, trochę się pogubił wynikiem czego dalsza część "gubienia się" była w kadrze, gdzie gdzieś tam pochlał, coś odwalił i został pogoniony z PNA.
Przyszedł tutaj - ucieszyłem się i napisałem - gość poza ostatnim pół roku, gdzie się pogubił i stracił zaufanie nigdzie nie odwalał. Ponadto od dekady jak nie dłużej ładował gole seriami, gdzie by nie grał. Trener, drużyna, klub mu zaufają i będzie znowu starym dobrym Aubą - nie myliłem się.
Reasumując - nie obiło mi się o uszy jakoś wiele afer z Anglikiem, jednak jestem w stanie zrozumieć, że podobnie jak Gabończyk pogubił się w związku z sytuacją jaką zastał "u pracodawcy". I jestem w stanie dać sobie uciąć kilka paznokci, że tu będzie podobna/taka sama sytuacja jak z Gabończykiem.
3
@DariaFCB jak dla mnie to zwykły "przyjacielski" gest.
0
@FCB24 a to ciekawe. Rozwiń.
0
@DariaFCB nie no nie mówi mi, że oni to wzięli za molestowania. Proszę..
0
@Hshdhrhdh dzięki.
0
@lithotripter @zgiru Dzięki.
@Hshdhrhdh Dzięki. A czemu nikt na to nie chodzi? Brzmi całkiem sensownie.
1
@zgiru to ja w inną stronę - co to WDŻ i EDB?
3
@BorzyKrzys nie no faktycznie, kripi sytuacja.
Krzychu daj spokój.
3
@mordini123 i tak szacun, że pamiętają chłopcy Dudka czy nawet jeden dał Kazia Deynę.
Smyk dał najlepszego obrońcę Tymka 14 klubów w 4 lata Puchacza.
No bądźmy poważni.
0
@mordini123 myślę, że ta kwota jest nieakceptowalna dla wielu nawet gdyby to była cena za Premiership