0

Dawać do nas Hiszpanów. Ja już bilety kupiłem.

2

@blakkudium wielu ludzi nie radia karnego, ale takiej oceny nie maja. Wiem ze to tylko algorytmy, ale on musi byc dzisiaj żenujący na boisku.

3

@Remi70 grubo:D

5

Dania na 1:1. Brawo! W ogole CR 4,6 ocena na flash. Nie widziałem takiego dramatu chyba nigdy.

0

Depaya lubimy, Depaya żałujemy że mu u nas nie wyszło i Depayowi kibicujemy wciąż w Brazylii;)
Brawo Memfis:)

1

@Coutinho007 tak, jak de Bur i de Ber.

0

@BorzyKrzys jeszcze Francji, USA i Australii a to tylko kilka.

2

@Senior6 ta, pisałem wyżej:)

0

Elegancko. Wlosi 0:3. Zjazd do bazy makaroniarze.
Przy okazji Kimiś w 3 połowy z Włochami jednak nie 3 a 4 asysty i bramka:D

6

Kimiś jaki dwumecz, a właściwie jakie 3 połowy przeciwko Niemców. 3 asysty i bramka

1

@Jakchcesz z Twoimi typami to musiałbyś Ty grać całe swoje życie i ja musiałbym grać całe swoje życie i wiesz co? I nie zarobiliśmy na samochód.
Ale nie poddawaj się! Wrzucaj swoje typu, zawsze korzystam:)

0

@FCBparasiempre daj żyć, może chodziło o Santiago Bernabeu:D

2

Olise, Mbappe, Dembele, Barcola… ale Chorwaci zapłacą rachunek za pierwszy mecz. Ulalala.

0

@FCBparasiempre to może tylko liga cholera.

0

@Bernard777 kupon nie wchodził?
Już siedzi

4

Nie ma co zbierać z Armenii.
27 minut i Gruzja prowadzi 4:0.

2

@blakkudium i drugi gol, ten z karnego.

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy, w Ajaxie się spalił. Lyon wraca z kolei na salony.

0

@FCBparasiempre Wydaje mi się że to pierwszy hattrick w historii.

1

15 minuta a Mikautadze z kolejnym golem.
Gruzin na fali, ostatnie 3 pełne mecze (2 w Lyonie i jeden w kadrze) oraz trwający czwarty z Armenią to 6 goli i 4 asysty.

3

@FCBparasiempre to ciekawostka - Jan Urban był pierwszym zawodnikiem w historii, który strzelił hattricka Realowi w Madrycie.

1

@kubix05 po jednej nutce - plac trzech krzyży:)

1

@Adran360 amerykańce wszystko mogą.

1

@Adran360 można też powiedzieć - niewielu ludzi z potężnych reprezentacji gra w MLS, żeby zatrzymywać rozgrywki na grę reprezentacji;) Ale podoba mi się Twój tok rozumowania;)

4

Za chwilę ciekawe pojedynki w MLS:

1) Christian Benteke - Luis Muriel
2) Człopo Moting, Emil Forsberg - Lorenzo Insigne, Federico Bernardeschi.
W tym drugim pojedynku w zespole z Motingiem i Forsbergiem - New York Red Bulls - w składzie Polak. Swój pierwszy mecz, choć tylko na ławce, w nowym zespole rozpoczyna Wiktor Bogacz - były napastnik Miedzi Legnica.

1

@Poversky1000 ta, sorry. Kongo miało być nie Ghana. Tak czy inaczej - finalnie Sudan 3 miejsce.

1

@Poversky1000 nie nadejdzie historia. To jest Afryka. Zobaczysz jak Ghana i Senegal zagrają u siebie.

0

@DiSBlaDE oczywiście, że my też. Liderzy.

6

Gibraltar liderem swojej grupy!
Chłopaki jadą na mistrzostwa świata 2026!
Brawo!!!

1

@BKSChemik Czy na pewno? Dzisiaj od obrońcy wymaga się zapieprzania 90+ minut. Dodania coś z przodu i inteligencji z tyłu - ustawienie się, odbiór piłki itd. Nie patrzyłem na Ferrana pod tym kątem, ale jeśli Krkic to zauważył to może i Ferran byłby dobrym obrońcą. Chociaż ja uważam że tak Ferran jak i Raph to mogliby być świetnymi wahadłowymi. Żeby jednak mieli trochę mniej zadań defensywnych niż typowy boczny obrońca, a więcej ofensywnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?