2

Bardzo dobre 20 minut naszych. Gramy jak równy z równym.

1

@Pnog37 zobaczymy;)
Nie dla Malty kolego, bo ja wiem o co Ci chodzi gagatku;)

2

@Luciano99 Trzeba być naprawdę Januszem by oczekiwać Lewego od 1 minut na Maltę. Bez kitu. Jesteśmy słabi, ale błagam… jest komu strzelać Malcie.

1

17 minuta Finowie 2;0.
„Oni ich rozjadą 12:0”, „to będzie pogrom”, „będzie dwucyfrówka”. Tymczasem Litwa…:)

0

@Nazio_87 3-4 do 0. Luźno.

1

Luźna propozycja bukmacherska.

Krótko. 20:00 mecz WKS - Gambia - obie strzelą grubo powyżej 2. WKS jeszcze bez straty gola w trwających kwalifikacjach, ale mam wrażenie że do dziś. W Gambii wbrew pozorom jest komu strzelać - 12 goli w 5 meczach.

1

@armat94 nie grał. Coś mi się popieprzyło, sorry. Pomyślałem o stoperze belgijskim w Bayernie i on mi się nawinął, a to przecież Van Buyten. Sorry.

0

@Czajka90 Fakt, że Belga Burnley odbiło się od Premier League, ale trzeba przyznać, że druga ligę zjedli, tak więc ktoś mógł tam widzieć w nim potencjał. Do tego Kompany to były zawodnik Bayernu, a po trzecie, chyba najważniejsze. 127 milionów - dzisiaj (w sumie "wczoraj" - sezon 203/24) to co to jest? Patrzę na transfermakt kogo on tam kupił? Jakieś zwykłe nołnejmy.

0

@rumilas masz prawo do swojego zdania:) Jak do nas trafił miał 21 czy 22 lata, kto wie jakby wyglądał jakby został parę lat.

0

@PatrykBarca o piłkarzu.

21

Mam wrażenie, że on czy Malcom trafili tu w nieodpowiednim momencie. Myślę, że to mogli być wartościowi zawodnicy. Albo trafili za wcześnie, albo głowa nie dojechała, ale nie dostali prawdziwej szansy. Jeszcze do tych dwóch śmiało dopisałbym Lucasa Digne'a.

0

9

Afryka - Kwalifikacje Mistrzostw Świata 2026 - kolejka 5 (wybrane spotkania):

wyselekcjonowałem specjalnie dla Was mecze ze strefy, która niewielu interesuje.
pozdrawiam:)

Potężne Eswatini remisuje u siebie 0:0 z Kamerunem. U gości za słabi zawodnicy na strzelenie gola Eswatińczykom, wiadomo:) Vincent Aboubakar, Bryan Mbeumo, Martin Hongla (Granada), Carlos Baleba (Brighton), Danny Namaso (Porto), Nathan Ngoumou (B. Moenchengladbach) czy Onana z Manu.
W ekipie gospodarzy zawodnicy z między innymi takich klubów jak Young Buffaloes (specjalnie dla Was przetłumaczyłem - to znaczy Młode Bawoły) czy Zesco (to akurat jest afrykańska, a nawet bym rzekła eswatinijska odmiana Tesco).

Sudan - Senegal podobnie jak koledzy z Kamerunu - 0:0. Sudańczycy za mocni. W Senegalu zagrało tylko 8 zawodników z Top 5 Lig w Europie plus trzech mało znanych i mało doświadczonych w grze na najwyższym poziomie zawodników: Mane, Koulibaly czy Mendy. Poza tym Boulaye Dia (Lazio), Ismaila Sarr (Crystal Palace) Antoine Mendy (Nice), Pape Matar Sarr (Tottenham) czy Pape Gueye (Villarreal).

Gabon - Seszele 3:0. Napastnik FC LA Denis Bouanga z dubletem. Auby w tym meczu brak.

Komory - Mali 0:3. Komory to państwa Dembele. Rozumiecie? Komar - Komary (he he he). Yves Bissouma (Tottenham) dwie asysty, El Bilal Toure (Stuttgart) z jedną asystą.

Botswana - Algieria 1:3. Algieria swoje, masz pakę to golisz frajerów. Amine Gouiri (OM) gol i asysta, Mohamed Amoura (Wolfsburg) dublet. Do tego Riyad Mahrez, Aissa Mandi (Lille), Ramy Bensebaini (BVB), Rayan Ait Nouri (Wolves) czy Said Benrahma (Lyon, West Ham).

Rwanda banda i wanda - Nigeria 0:2. Victor Osimhen dublet, a z asystami Ademola Lookman i Samuel Chukwueze. W składzie też Alex Iwobi (Fulham) czy Wilfred Ndidi (Leicester).

Doktor Kongo (DR Kongo) - Sudan Południowy 1:0. Yoane Wissa (Brentford) z asystą, a bramkę strzelił Theo Bongonda (kiedyś Celta czy Cadiz). U lekarzy (bo doktor Kongo, rozumiecie? Kolejny wyborny żart) zagrali też Silas (Stuttgart, Crvena), Chancel Mbemba (OM), Arthur Masuaku (Besiktas, West Ham) czy z ławki Cedric Bakambu.

Ghana dała Czadu 5:0. Masz napastników - to ładujesz. Antoine Semenyo (Bournemouth) z golem, Inaki Williams i Mohammed Salisu (Monaco) również, Jordan Ayew i Ernest Nuamah (Lyon) z golem i asystą. Ponadto w ich drużynie również Thomas Partey.

Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:1. Evann Guessand (Nice) z golem, a z asystą legenda BVB - Sebastian Haller.

Etiopia - Egipt 0:2. Salah z golem i asystą... proszę bardzo, niby Ramadan, niby w Liverpoolu zmęczony i bez formy, ale jedzie na Etiopczyków i w gazie. Pfff
Omar Marmoush i Trezeguet (legenda francuskiej kadry) również w kadrze.

Niger (to nie obraźliwe, proszę nie usuwajcie @Moderacja wpisu. Jest takie państwo) - Maroko 1:2. Noussair Mazraoui i Youssef En Nesyri z asystami w Maroku. Potężna ekipa: Brahim Diaz, Azzedine Ounahi, Eliesse Ben Seghir (Monaco), Achraf Hakimi czy wokalista U2 - Bono.

wkrótce wpis o strefie azjatyckiej i Ameryka Południowa, bo wiem że wielu z Was:D przebiera już nóżkami niecierpliwie:)

3

To co? Skoro już grzeje się wyczynami Rayana Cherkiego, to warto zaktualizować:)

Ostatnich 10 meczów (Lyon + Francja U21):
- klub (9 meczów) - 10 asysta i 3 bramki
- reprezentacja (1 mecz) - 2 asysty i bramka.

12 asyst i 4 bramki w dziesięciu ostatnich spotkaniach.
W meczu kadry Francuzi zlali Anglików 5:3, poza Cherkim błysnął również Hugo Ekitike z Eintrachtu, któzy skompletował hattricka.

0

@Kapitan hawk niemożliwy jesteś.
On jedyny tak drobi. Nikt na świecie wcześniej ani później tak nie strzeli.
A jeśli już to oznacz mnie jak tu o tym kimś napiszesz:)

0

@MateuszDoniec błąd tam i tu, przeczytaj akapit ze słowami Holendra. Powtórzone „się”.

2

@Antimadridista_WR tak będzie. Dzisiaj pogrom i nasi znowu są najlepsi na świecie.

1

@Danny Gaucho Paco Jebako Alcacer od kilku miesięcy poza składem, zaraz mogą go pogonić z ZEA.

Co do "Martín Cáceres. Ktoś pamięta takiego zawodnika?" żałuje, że nie został dłużej, myślę że miał zadatki żeby tu pograć więcej sezonów. Ostatnio w LA, ale od miesięcy kontuzjowany, dopiero "przed chwilą" zadebiutował w Paragwaju.

0

@Safrani ale też dowodów na to nie ma...

1

@Eklerek piękna bramka:D

co do Greków to zobacz co Pavlidis robił w Holandii przed transferem do Benfici.
Mi ten Tzolis wpadł w oko, szybki, przebojowy skurczybyk. Dobrze się wpasował do Bruggi.

3

Dżonatan Dejwid gol i asysta przeciwko USA. Kanada prowadzi 2:1.

0

@Szmulek golimy frajerów w 90 minut. Żadnych dogrywek i karnych:)

1

W tej chwili trwa Liga Narodów za Ocenam - ̶F̶i̶n̶a̶ł̶ ̶m̶i̶ę̶d̶z̶y̶ ̶n̶a̶j̶l̶e̶p̶s̶z̶y̶m̶i̶ ̶z̶e̶s̶p̶o̶ł̶a̶m̶i̶ ̶s̶t̶r̶e̶f̶y̶ ̶C̶O̶N̶C̶A̶C̶A̶F̶.̶ ̶znaczy mecz o 3 miejsce pomiędzy ciamajdami - Kanadą a USA. Pod 35 minutach mamy 1:1.

Przypomnę, że w półfinałach Kanada nie strzeliła gola Meksykowi - 0:2 i co bardziej zabawne /smutne USA nie strzeliło gola potężnej Panamie - 0:1.

0

@blakkudium można się śmiać, ale chlopiec gwiazdorzy;)

2

Widzisz taki karny Yamala i przypominają Ci się słowa Vaarta - gesty, nisko spodenki.
Widzicie to?

0

3 dogrywki. Ładnie.

1

Belgia zrobiła nadziei Ukraińcom, ale Lukaka to pan piłkarz. 3:0

1

@misterio nie dojeżdżają koledzy bo nikt nie gra tak słabo;)

3

Noi Dembuś na 2:0. Jazda z Chorwatami!

0

Miałem pisać że oni tego nie wygrają… Simmons jaka asysta… piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?