escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Huck nikogo, dlatego samą Polskę oglądają miliony przed tv, nie wspomnę o innych reprezentacjach.
0
@Beztroskii Fabian Ruiz miał kapitalne Euro, jest jednym z liderów PSG, tego PSG które eliminuje w LM faworyta do tytułu.
Też bym go posadził na ławce.
2
@Ilka przeczytałem Citko, Dembiński… myślę Łodzianka, wchodzę w profil i „Widzew Łódź”. Kiedyś to było co?:)
I Peter Andre przy wodospadzie:) znaczy w sensie znakomity wokalista, prawda?:)
1
@Adran360 potężny pojedynek dwóch strzelców Barrow - Olunga.
1
@mordini123 głupia sytuacja:) Nie wiem skąd mi się to wzięło:) Usunę:)
3
@NeroTFP1 "nawet w parkach"? Stary to już jest w blokowiskach, zimują w szczelinach betonowych, a Ty mówisz o parku? Dla mnie miejsce z trawą = kleszcze od ho ho (to znaczy, że od dawna).
2
Ciekawostka z pupy:)
może zainteresować fanów Milanu - @takisobiektos
W trwającym meczu kwalifikacji do MŚ 2026 Australia - Indonezja jest właśnie 4:0, ale ja nie o tym. Selekcjoner gości, nasza legenda - Patrick Kluivert na boisko wpuszcza rodzonego brata zawodnika Milanu - Eliano Reijndersa. Także taka sytuacja jak i np Boatengów.
2
@Safrani nowego nie oglądałem:) Ale "stary" to pozycja musowa do obejrzenia:)
1
@Eklerek nie czytałem wszystkiego, ja się cieszę, że się to nie zmarnuje.
2
@alone49 napisałem ogólnie. Nie lubię marnowania jedzenia. Pamiętasz może
była w Polsce afera, że nie chcieli od gościa kilku ton (?) buraków bo
były "krzywe" (chyba). Przecież ten burak smakuje tak samo jak te
idealnie równe, więc czemu miałby to wywalać?
0
@Eklerek Ale chyba zgodzimy się, że czekolada nie jest tak szkodliwa jak szlugi?
1
@clyde ale rozumiesz, że te wszystkie piękne, lśniące, równe, odrysowane jak od linijki wszelakie produkty to nasza wina? Bo my - konsumenci sobie tego życzymy. Niestety.
Fajnie, że Wedel wychodzi z taką inicjatywą - @Eklerek zarzucił im, że zarobią kolejne pieniądze - ale rozumiesz, że ktoś wykonał pracę? To czemu mieliby tak czy inaczej na tym nie zarobić?
Wracając do meritum, to wiele firm w inny sposób promuje niedoskonałości czy np produkty z krótkimi datami - toogoodtogo. Polecam tę apkę.
2
@Safrani człowieku oglądaj oryginalnego.
0
O, widok Memphisa pozytywnie mnie zaskoczył. Miałem obawy, że selekcjoner Holandii nie będzie zaglądał tak daleko - do Brazylii, a tu proszę.
3
@Danny Gaucho wysłałem CV w języku indonezyjskim na wszelki wypadek. Czekam na odzew:)
4
a nie, sorry, to jednak Indonezja.
4
Australia właśnie podejmuje Polskę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2026. Trenerem Polaków, co ciekawe, jest Patrick Kluivert!!
1
@Mitch_Atleta W Warszawie była akademia Barcelony, furory nie zrobiła.
Pisząc o tym, że Lewy nie chce bawić się w półśrodki chodziło mi właśnie o to, o czym napisał @Luciano99 . Lewy to jest za duża marka, że pokazać się w takiej szkółce raz na rok. Będzie miał czas to może się tym zajmie, ale to na pewno jeszcze kilka lat.
0
@Mitch_Atleta może być różnie:)
1
@Mitch_Atleta Mam wrażenie, że Lewy nie chce się bawić w półśrodki. To nie ten typ człowieka. Znaczy gówno o nim wiem, ale takie odnoszę wrażenie. Myślę, że Lewy sam nie wie gdzie osiądzie, a raczej nie będzie chciał prowadzić szkółki "zdalnie". Dziś jest w Hiszpanii, a jutro może grać w MLS. Jeśli się zdecyduje na taki krok to pewnie za jakiś czas jak wybierze docelowy kraj na zestarzenie się.
1
@Lionel_Messi10 ach. Ok
1
@Lionel_Messi10 a Juliana nie ma?
0
@Krzysztof1987 oj tak brzydko to nie.
2
Barcelona na 4:1 w 89 minucie i raczej dwumecz wyjaśniony. Rewanż u siebie z Wilkami, w zasadzie z Wilczycami:)
Panie po kolejną LM!
0
@Walker ja to nawet tego nie kojarzę..
0
@takisobiektos ja bym się odwołał. Co obraźliwego jest w stwierdzeniu, że Juve merda ... ogonem?
0
@Luciano99 Tak Luczjanie.
1
@Danny Gaucho "Pewnie w pierwszej chwili nawet nie wiedział, co to konkretnie jest." no pewnie, do tego na bank skupiony na meczu a nie na przedmiotach, które w niego lecą.
ale... myślę, że sporo część kibiców, którzy tak będą tłumaczyć zachowanie Leo w momencie gdy...
"A odwróćmy sytuację i na miejscu Messiego jest np Cristiano, Vinicius, Lewandowski" - to tutaj byłby pojazd niesamowity:D
Jak to się mówi...? taki wyraz jest... kurde.. a! hipoktyzja?:)
0
@Luciano99 żeby Leo podniósł, podpisał i odrzucił... czego nie rozumiesz?
0
@Ilka tu nie wrzuca się takich rzeczy, helloł.