escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ Każdy niech sobie robi imprezy jakie chce. Robi wielce podniosłe wpisy w socialach itd. Może się ośmieszać, pierdzielić głupoty, robić z siebie klauna itd. Nie interesuje mnie to, gdy na boisku w drużynie, której kibicuje, będzie zostawiał serducho. Jeśli "pajacowanie" poza boiskiem będzie przenosiło się na boisko to zacznie mnie to dotykać. Póki co trochę zaczyna mnie martwić jego zachowanie.
To tylko moja opinia.
0
@Gaz Wychowany w skromności a nie przez niedojrzałego i głupiego ojca. Zaczął grać w piłkę gdy jeszcze nie były tak modne social media no i jego przypadłości też nie idą w parze z gwiazdorzeniem. Można wychwalać jednego, można ganić drugiego, ale raczej bym nie porównywał.
0
@Borneo matko jedyna Borneo. Pisz w jakimś wordzie wcześniej, przecież to jest skandal.
0
@NeroTFP1 Umtiti i Varane.. obaj po 32 lata i zakończone kariery. Dziś, gdzie do 40 pykają zawodowcy.
1
Przynajmniej szybciej wejdzie Raph i Rashford a wtedy ruszą nasi..
3
Z jednej strony brak 9 w Chelsea ale z drugiej szybkość, Mobilność, wymienność pozycji. Smierdzi karnym na Araujo czy Ericu.
1
@Adran360 wygrał mecz. Dublet i asysta.
3
O 17:00 legendarny Roberto Mancini zadebiutuje na ławce Al Sadd w azjatyckiej Lidze Mistrzów. W składzie Katarców Roberto Firmino.
Rywalem ich zjednoczonaemiratoarabska Al Wahda z potężnym Dusanem Tadicem w składzie.
2
@kubix05 kapiszony:)
Po jednej:)
5
Dzisiaj mecz na szczycie w Lidze Mistrzów.
Ajax podejmie Benfice. Obie drużyny po czterech kolejkach mają na koncie monstrualne 0 punktów.
Ponadto jak na takie potęgi przystało, pozwolę sobie zsumować, strzeliły łącznie 3 słownie TRZY bramki. W czterech meczach, w zasadzie w ośmiu:D
Zapowiada się partidazo.
3
@blakkudium potężne xD
2
@heniusss mój serdeczny przyjaciel @emeu kupuje koszulki, te stare również, na r-gol.com
5
Azjatycka Liga Mistrzow.
Krzysiek Piątek dobija mistrzów Arabii i mamy 4:0. Pogrom!!
Piątek gra dzisiaj przeciwko:
Benzemie
Kante
Fabinho
Aouarowi
Bergwijnowi
Diaby
Czy Danilo Pereirze
Edit Benz na 1:4, ale to nic nie da, nie da nic.
5
Pan piłkarz - zwykły człowiek Edinson Cavani.
https://zapodaj.net/plik-SgO3mXTqEN
8
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Bartłomiej Drągowski poza składem. Panathinaikos wygrał 3:0 z Panserraikosem.
- Michał Skóraś 85 minut, a jego Gent zremisowało 0:0 z Westerlo.
- Jakub Kiwior ławka w pucharze. Porto wygrywa 3:0 z Sintrense.
- Tomasz Kędziora ławka, a PAOK wygrywa 3:0 z Kifisia.
- Przemysław Wiśniewski 90 minut i żółta kartka. Jego Spezia wciry 1:4 od Mantovy.
- Paweł Wszołek 90 minut, a Legia remisuje 2:2 z Lechią.
- Jakub Kamiński 90 minut i bramka, niestety jego Koln przegrywa 1:3 z Eintrachtem.
- Bartosz Slisz - jego Atlanta nie gra już od 19.10.
- Piotr Zieliński niepełny kwadrans w derbach Mediolanu, 0:1 z Milanem.
- Nicola Zalewski 30 minut, a Atalanta przegrywa 1:3 z Napoli.
- Robert Lewandowski nieco ponad godzinę i bramka. Pan kapitan strzela historycznego pierwszego gola na nowym Camp Nou, a Barcelona leje 4:0 Bilbao.
Reasumując - z wyjściowej jedenastki w meczu z Maltą - Drągowski, Kędziora, Slisz nie grają, a Zalewski i Zielu z ławki w klubach. (Kiwior nie grał bo puchar, co oczywiste).
Nie wygląda to dobrze, w sumie tak jak i mecz z Maltą.
Ponadto zagrali:
- Karol Świderski 18 minut, a Panathinaikos wygrał 3:0 z Panserraikosem.
- Bartosz Bereszyński 45 minut, jego Palermo zremisowało 1:1 z Entella.
- Bartosz Kapustka 90 minut, gol i asysta. Legia - Lechia 2:2.
- Filip Rózga 23 minuty, a jego Sturm przegrał 1:3 z LASK.
- Matty Cash 90 minut, Aston Villa wygrywa 2:1 z Leeds.
- Adam Buksa niepełne pół godziny. Udinese przegrywa 0:3 z Bologną.
- Jan Ziółkowski 45 minut i żółta kartka, Roma wygrywa 3:1 z Cremonese.
- Kacper Kozlowski 81 minut, a Gazientep wygrał 3:0 z Kayserisporem.
- Kamil Grabara 90 minut, a Wilki poległy 1:3 z Bayerem.
Ostatnio poza kadrą, ale warto odnotować:
- Krzysztof Piątek 90 minut i 2 asysty. Niestety to za mało, jego Al Duhail przegrało 2:3 z Al Ahli Doha.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
1
@AxelF może:D
(15 znaków)
1
@Zoker system. Robisz np 10 bloków - czyli 10 kurde, jak to ująć. 10 "małych kuponów" po 5 zdarzeń i robisz system 7 z 10, 8 z 10. Czyli też masz 50 zdarzeń ale podzielonych. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem.
0
@Zoker to może bloki?
1
Potężny Giroud z golem.
Lille na 1:1 z FC Paris. Goście poza ostatnim meczem z Rennes notują kolejny mecz ze strzeloną bramką. Beniaminek z dwunastym meczem ze strzelonym golem.
3
Lautaro w wyskoku zasunął typowi łokciem w twarz i złapał się za łokieć z bólu. Myślę że zawodnik Milanu za faul twarzą powinien dostać żółtko.
1
@blakkudium piekny Amerykanin w podstawie.
6
@Arkon fatalni to są oni. Następne pytanie poproszę.
2
@Eklerek oj potrafił… i jeśli mnie pamięć nie myli to niejednokrotnie nam.
3
Turecki Rizespor do przerwy prowadził 2:0 z Fenerbahce. Później jednak legenda Realu wzięła sprawy w swoje ręce czy tam nogi.
Marco Asensio dublet a trzeciego gola dorzucił potężny Talisca.
9
@Arkon ile osób tyle opinii.
A młode Polki narzekają na młodych Polaków w rurkach np.
Chyba bym nie generalizował.
Chociaż faktem jest, że na Rambli jest kółko wzajemnej adoracji złamanych serduszek u chłopców, którzy tylko czekają na jakiś syfny wpis jakiegoś szona, żeby tu go wrzucić i narzekać.
1
@Eklerek a szkoda gadać.
0
@mekston niech idą:)
4
Człowiek kupił od razu i trzymał sobie Eze w składzie od początku. Następnie uznał, że nie punktuje jakoś wybitnie, więc posadził go na ławkę.
Eze dzisiaj hattrick.
Ten człowiek to ja…:/
3
Potężny Portugol - Felix z golem. Asysta Inigo.
Jednak nie. Drugi cofnięty gol Al Nassr
0
Isco może wszysko.
Asysta