escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Isco z ławki debiutuje w tym sezonie. Prowadź po rekontade Hiszpanie.
3
@Lionel_Messi10 a tak konkretnie to gospodarze podejmują, więc to Cincinnati podejmą Leo i jego Inter Miami.
2
@Adran360 patrzę po statystykach to zjedli Vancouver w dogrywce… ale tylko w statystykach.
Sami sobie winni
7
@Mixtape całe szczęście ze nie cofałeś do przodu. Ufff
@matirix20 2 sekundy:)
0
@Eklerek nie no Puchacz… trzymajta mnie.
0
@papryk13 ale póki co zdrowy i wykręca „zdrowe” liczby.
0
@FcPortoFan1999 Tylko z Polską się będą męczyć.
0
@FcPortoFan1999 Nie będzie musiał strzelać gola na wagę awansu, bo Hiszpania będzie jechała z każdym rywalem jak walec:)
7
Gundogan po 5 meczach pauzy z powodu urazu, wchodzi z ławki i strzela bramkę. Galata wygrywa 3:2.
Tymczasem Rennes strzela na 2:0 z Monaco… jest taki piłkarz na ławce Monaco, który mógłby wejść i odmienić zespół:D
7
Oyarzabal z asystą. To jeden z niewielu piłkarzy, których lubię i którym kibicuję z Sociedad. Przaśnego Sociedad, który nie za bardzo lubi strzelać gole:)
No i do tego świetny w kadrze.
Spojrzałem sobie i facet w ostatnich sześciu meczach kadry - po dwa we wrześniu, październiku i tych ostatnich, listopadowych strzelił 6 goli i zanotował 4 asysty. Kapitalny.
Od ostatniej porażki Sociedad, tej z Vallecano 5.10, Hiszpan zagrał 4 mecze w kadrze i 4 w lidze. W tych 8 spotkaniach strzelił 8 bramek i zanotował 2 asysty. Świetny czas Oyarzabala.
0
@ViscaelBarca2007 tu już mnie przyzwyczaił ze gra.
@Kgorecki2500 jeszcze odszczekasz:)
7
Oooo Pogba na ławce Monaco…
Nie wzruszyłem się, coś mi wpadło do oczu…
0
Zaraz Cherki do Haalanda o punkty się same nabijają:)
4
Kamiński z golem dla Koln. Dobry czas Polaka.
3
Historyczna bramka, kapitan…
Polak legenda.
0
@mordini123 myślisz, że ambasada zna jakąś zawodniczkę z futsalowej kadry Argentyny? Nie wiem na kogo zwrócić uwagę.
1
@Zoker eee co Ty Zoker, trzeba było machnąć 200:)
5
@Zoker po 3 rozstrzygniętych zdarzeniach...
dobra, puszcze to samo, ale już bez tych trzech skoro nie weszło:D
1
@AxelF i to smutne...
2
@Rastafarnianin pal licho z nim, już bliżej jak dalej pożegnania go, stara szkoła, wóda itd. Martwi mnie, że bronią tego "młodzi" jak Mentzen czy Wipler, którego zgarniali nachlanego z Mazowieckiej swojego czasu.
1
@Pawlak1992 ale piękny:)
Włącz kiedyś sobie mecz w Australii - ile ptaków na murawie:)
Swoją drogą ta "murawa" z tego filmiku to taka bym powiedział z łysieniem plackowatym:D
2
@Bolton te żółty też?
@Luciano99 a tu pełna zgoda:)
2
Widzieliście jakie gwiazdy zawitają do Chorzowa?
Wygląda to na znacznie lepsze widowisko, że Ronnie z wodą z biedronki na Narodowym.
https://galacticosshow.pl/o-wydarzeniu/
Ronnie, Totti, Quaresma, Cisse, Pires.
3
@Bolton spokojnie:) niebawem zmieni barwę. Mnie to zastanawia, że mamy taki syf w powietrzu, że biały puszek zamienia się w żółty:(
0
@RoberDzik "Mimo wszystko biorąc pod uwagę to jak zachował się w Polsce w trakcie swojego pokazu to nie ma im czego zazdrościć." z jednej strony tak, a z drugiej to nie oszukujmy się - u nas poza Ronniem to raczej pazie w porównaniu z Kaką, Ronaldo, Rivaldo czy Carlosem, o ile pojawią się u ruskich.
1
@adi7adi8 Lewy w sunie też sumarycznie wyszedł drogo, a za chwilę robi 10 wynik strzelców w historii… przez 4 lata.
Piękne byłoby mieć Kane’a choćby od lata.
2
Depay wchodzi z ławki i wali bramę na 2:1 dla Corinthians z Sao Paulo.
Trenerem gości jest legenda Interu - Hernan Crespo.
0
@fart teraz sobie Marek ściągnie 10 z zagranicy i będzie fajnie. Tobiasz w bramce i 10 najemników.
0
@fart ja nie chce topornej drużyny, bez względu na wyniki.
1
@fart bezjajeczny to jest Rakow Papszuna od zawsze. Oby nie przyszedł.