esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmietankowi się teraz cofną i będą groźne kontry. Oj będzie ciężko.
5
Idźcie w kime... Kibice jak z koziej dupy trąba.
0
Nasza trócja z przodu dziś trochę nie dojeżdża...
0
Świetny strzał niestety trzeba przyznać. Zbyt długo trwała nasza niemoc w tej połowie i brak wykorzystanych świetnych okazji...
0
Pedri jak go kocham to dziś druga kluczowa strata... ;/
0
Kurfa będzie możliwe czerwo... Ja pitole...
0
Rafał kurczę......
0
@clyde, nie no bez jaj. Widziałem gorsze sędziowanie.
1
@barcanawieki, to nie jest karny wg przepisów.
2
Super, że prowadzimy, ale troszkę martwi brak stwarzanych klarownych sytuacji. Może za dużo oczekuję, ale śmietankowi są jeszcze do ukąszenia kilka razy.
0
Trzeba coś strzelić jeszcze bo 1:0 może nie wystarczyć.
0
Tuhameni brutal jeb.....
0
Gol imienia Andresa Iniesty ze Stamford. Kocham go.
0
1. Czemu nie było odłożonej kartki?
2. Czuję się jakbyśmy grali z Getafe, tak są nisko ustawieni.
10
No z kontuzji to nie ma co się śmiać chyba.
3
Kartka kur!!!!!!!!
3
Ja już stoję. Nie dam rady oglądać na siedząco, za dużo emocji.
3
Wojtula bez czerwo i niepotrzebnych fauli... Plisssss...
0
Na majku chyba mają jakiś problem i ogólnie z dźwiękiem. U mnie słuchać jak w mono.
1
Ja pitole. Cały się trzęsę... Vamos!!
6
Nie wiem czy już dziś było, ale Maja Strzelczyk powiedzieć TOP to mało.
12
Jerzy Dudek i klątwa tuhameniego.
0
Studio jak coś z oficjalki.
0
Ostatnio 40 strzałów i jeden gol. Musimy być dziś pod bramką obrzydliwych zdecydowanie bardziej skuteczni.
0
@TR3YWAY, sztos.
0
Kiedy masz potwierdzać, że jesteś człowiekiem, ale korzystasz z Edge z adblockiem i masz to w pupie.
1
Oby dziś bez żadnej czerwonej kartki i byśmy dobrze ustawiali pułapki offsiedowe... Mallorca kilka razy się urwała z nich ostatnio...
0
Co sądzicie o Dominiku Piechocie? Zasłużył na drugą szansę jako dziennikarz?
0
Panowie i Panie, dokładnie 11 lat temu z mojej tablicy na fejsie. To musi być znak.
https://zapodaj.net/plik-xK5yFu3Ngz
20
Śmiechłem ;D
Btw miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli bo balonik jest tak pompowany, że jak nie daj Bóg nam się nie uda (ha tfffu!) to większość tutaj się chyba pod ziemię zakopie. Ja szczerze skromne jeden zerko biorę w ciemno.