1

Ale Rafał serio irytyuje czasem tymi wybuchami złości kiedy nie dostaje podań. Można być zirytowanym, ale przesadza ze swoimi reakcjami.

0

Z rotacjami to bym na pierwszą połowę nie przesadzał. Ewentualnie na drugą.

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/4vvdzeEs/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

0

@QQL5, 6/7 ;) ...

0

Mam nadzieję, że dzisiaj nie przyjdzie żadnemu z naszych ulubieńców faulować na czerwoną kartkę. Za dużo już mamy kompromitacji w LM w naszym wykonaniu, a gra w osłabieniu może spowodować niemałe zamieszanie...

1

@macio_944, i obrzydliwy.

0

@Kalipso, zawód jest ogromny, ale i tak obejrzę i ocenię wtedy.

1

@RinooniR, żadna.

10

Ależ to Alaves jest beznadziejne. Gdyby Real się dziś mierzył z wczorajszym Leganes to nie byłoby czego zbierać.

3

Co odwaliło Mekambe? Przecież ewidentnie chciał zrobić krzywdę zawodnikowi...

2

@Sulimo, a żeś zarzucił bangiera. Boję się zaczynać jakąkolwiek wersję bo mnie potem nie ma w życiu :D

50



Po prostu dziękuję.

9

Pragnę przypomnieć, że Fermin miał totalną setkę na 2:0 i wtedy mogłoby być już pozamiatane.

5

Zakopać, zapomnieć. 3pkt. Vamos!

1

Teraz tylko pójść za ciosem i bierzemy 3pkt na spokojnie.

1

Bramka imienia Realu Madryt.

14

Trzeba zaznaczyć, że ten sędzia naprawdę dziś daje radę.

11

Jedna słabsza połowa i już lamenty tutaj, no nie mogę :D

0

Czy ten koleś nie miał już kartki? Chyba druga żółta powinna być?

3

Póki co ogórki nam się wpierdzieliły między tryby w maszynie Flicka.

0

Idealny scenariusz. Teraz Bayern będzie cisnął, a Borussia będzie musiała biegać i bronić.

5

@gumaz, odkręcam zimną wodę w kranie, żeby zagłuszyć ;D

1

De Bruyne podłącza City do tlenu.

2:2 Marmoush.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dziś 12 kwietnia, dzień meczowy, ale nie zapomnijmy, że w Warszawie możemy przejechać się telekomunikacją miejską.

0

Krzysztof Jakub Trzaskowski iksde :D

5

Jeśli Stano faktycznie się w ogóle do tej debaty nie przygotował to wielkie chapeau bas za to jak potrafi błyskawiczne zaadaptować się. Vamos Polska.

1

Ale Nawrocki to ma ten uśmieszek memiczny :D

3

"Nie jestem trenerem, który chce zostawać i podpisywać kontrakt na trzy lata... "Trzy lata i okej, wszystko jest dobrze, moja przyszłość jest ustawiona" - nie. Ja taki nie jestem. To zależy. Chcę pracować dla tego klubu, najlepszego klubu na świecie. Bardzo doceniam to, co tu mam, i znam też sytuację klubu, to nie jest dla nich łatwe. Ale my wszyscy robimy, co w naszej mocy, by wyniki były takie, jakie są. Dla mnie wygląda to tak: Jeden rok i potem zobaczymy, co się wydarzy i potem znowu. Jeśli będziemy zadowoleni, to okej, możemy pracować kolejny rok. Krok po kroku, paso a paso, w zależności od tego, co się wydarzy."

Ten człowiek to jest najlepsze co nam się mogło przydarzyć.

0

@Tomaszekkkkk, moim zdaniem jeszcze zobaczymy nowe szczyty w tym cyklu. O BTC się raczej nie martwię bo jak przebijemy kluczowe poziomy wsparcia to się po prostu dokupi, ale martwi mnie trochę ETH, które przy spadkach BTC dostaje tak samo jak nie bardziej niż reszta altów.

2

Jeśli bawicie się w crypto to polecam indykator, który jest zrobiony z wielu innych wskaźników tzw. CBBI.

https://colintalkscrypto.com/cbbi/

CBBI (z ang. Crypto Bitcoin Bull Run Index) to wskaźnik, który pomaga ocenić, na jakim etapie cyklu hossy znajduje się Bitcoin. Łączy on dane z różnych wskaźników on-chain, technicznych i sentymentu rynkowego, tworząc jedną wartość w skali od 0 do 100.

- 0 oznacza potencjalne dno rynku (okazja do zakupu),

- 100 sugeruje możliwy szczyt hossy (sygnał do realizacji zysków).

CBBI nie przewiduje przyszłości, ale pomaga inwestorom podejmować decyzje na podstawie uśrednionych danych historycznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?