1

@macio_944, jeśli zdiagnozowano Ci refluks to bardzo możliwe, że przepisali Ci teraz IPP. Bardzo nie polecam tych "lekarstw". Polecam poczytać sobie jakie spustoszenie czynią one w jelitach przy długoterminowym spożywaniu.

50



I jak tu Hansiego nie kochać.

0

@Gacek5, BBC (i nie chodzi o dawne trio rządowych)

1

@adi7adi8, Real się oszczędza na La Ligę, którą już odpuścił.

1

@DragonxNF, każdy chyba sobie potrafi cofnąć do początku jak coś ;)

0

@Eklerek, jaki Arsenal?

1

@PizzerMan, podbijam.

1

Obawiam się, że wejście Fatiego było spowodowane tylko i wyłącznie kontuzją Yamala i nieprzewidzianą zmianą ;/

61

De Jong dziś niewidzialny bohater. Rośnie Latający Holender z meczu na mecz.

1

Jeszcze tego brakowało żeby Ansu walnął na manitę :D

0

Mecz całkiem dobry w naszym wykonaniu, ale trzeba lepiej kontrolować spotkanie i nie marnować tak sytuacji. Rafałowi widać, że mega zależy na koronie króla strzelców w LM, a w żaden sposób go to nie usprawiedliwia. Fura szczęścia.

3

Koszuleczki i szaliki ubrane?
Vamos!

6

Linki z twittera +
Linki z youtube +
Jeszcze tylko możliwość wklejania tutaj w dymek czatu bezpośrednio zrobionych screenshotów i la bamba wygra internet.

0



Ciekawe rozkminy a propos Pearl Harbor.

0

@tomek8756, zapomniałeś dodać "obrzydliwy".

5

@MesQueUnClub96, i te i te kocham. Bez różnicy :)

7

Ja tylko o jedno dziś proszę. Bez jakiegokolwiek głupiego faulu kiedy zawodnik drużyny przeciwnej wychodzi na czystą pozycję co może skutkować czerwoną kartką. Mam nadzieję, że Hansi im wystarczająco to wbił do głów.

1

@macio_944, może chodziło mu historycznie, a nie konkretnie o ten sezon ;)

5

Robercik w ostatnich 27 meczach przeciwko BVB strzelił... uwaga... 27 goli. Niebywałe.

1



Przeżyjmy to jeszcze raz.

0

Kiedy napisaliście tutaj pierwszy komentarz? U mnie 9 października 2013, 18:47
Kuźwa prawie 12 lat temu...

1

@NeroTFP1, a to peszek :/

1

@NeroTFP1, a jakby się chciało z dedykacją? :)

0

@Borneo, ja to wszystko wiem, że dosłownie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Arsenal po prostu nie ma prawa tego wypuścić, ale rządowi mają podpisany pakt z lucyferem, więc ja się dopiero będę cieszył za tydzień.

2

@El Plutoninho, @Pedri16Future, czy Wy siebie słyszycie? Na terenie tych piekielnych czeluści, już nawet najlepszym, jakaś nieczysta siła odbierała umiejętności piłkarskie. Dziś się radujmy, ale powściągnąłbym ferowanie zbyt szybko wyroku.

0

Niby wszystko fajnie, ale szybkie dwie bramki dla śmietankowych na bernabełu i wszystko zaczyna się praktycznie od nowa...

0

@clyde, no niby tak, ale gdyby babcia miała wąsy... Cieszmy się z tego 3:0 bo to dobra zaliczka, choć śmietnakowych skreślać wciąż nie można.

4

Chyba nie widziałem w życiu piękniejszego dubletu z rzutów wolnych. Pamiętam Leo w Superpucharze Europy z Sevillą, ale nie były chyba to aż tak genialne gole.

3

Ale mi się morda cieszy :D

3

Ten obrzydliwy klub by nie istniał gdyby nie ich genialny bramkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?