esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944, jeśli zdiagnozowano Ci refluks to bardzo możliwe, że przepisali Ci teraz IPP. Bardzo nie polecam tych "lekarstw". Polecam poczytać sobie jakie spustoszenie czynią one w jelitach przy długoterminowym spożywaniu.
50
I jak tu Hansiego nie kochać.
0
@Gacek5, BBC (i nie chodzi o dawne trio rządowych)
1
@adi7adi8, Real się oszczędza na La Ligę, którą już odpuścił.
1
@DragonxNF, każdy chyba sobie potrafi cofnąć do początku jak coś ;)
0
@Eklerek, jaki Arsenal?
1
@PizzerMan, podbijam.
1
Obawiam się, że wejście Fatiego było spowodowane tylko i wyłącznie kontuzją Yamala i nieprzewidzianą zmianą ;/
61
De Jong dziś niewidzialny bohater. Rośnie Latający Holender z meczu na mecz.
1
Jeszcze tego brakowało żeby Ansu walnął na manitę :D
0
Mecz całkiem dobry w naszym wykonaniu, ale trzeba lepiej kontrolować spotkanie i nie marnować tak sytuacji. Rafałowi widać, że mega zależy na koronie króla strzelców w LM, a w żaden sposób go to nie usprawiedliwia. Fura szczęścia.
3
Koszuleczki i szaliki ubrane?
Vamos!
6
Linki z twittera +
Linki z youtube +
Jeszcze tylko możliwość wklejania tutaj w dymek czatu bezpośrednio zrobionych screenshotów i la bamba wygra internet.
0
Ciekawe rozkminy a propos Pearl Harbor.
0
@tomek8756, zapomniałeś dodać "obrzydliwy".
5
@MesQueUnClub96, i te i te kocham. Bez różnicy :)
7
Ja tylko o jedno dziś proszę. Bez jakiegokolwiek głupiego faulu kiedy zawodnik drużyny przeciwnej wychodzi na czystą pozycję co może skutkować czerwoną kartką. Mam nadzieję, że Hansi im wystarczająco to wbił do głów.
1
@macio_944, może chodziło mu historycznie, a nie konkretnie o ten sezon ;)
5
Robercik w ostatnich 27 meczach przeciwko BVB strzelił... uwaga... 27 goli. Niebywałe.
1
Przeżyjmy to jeszcze raz.
0
Kiedy napisaliście tutaj pierwszy komentarz? U mnie 9 października 2013, 18:47
Kuźwa prawie 12 lat temu...
1
@NeroTFP1, a to peszek :/
1
@NeroTFP1, a jakby się chciało z dedykacją? :)
0
@Borneo, ja to wszystko wiem, że dosłownie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Arsenal po prostu nie ma prawa tego wypuścić, ale rządowi mają podpisany pakt z lucyferem, więc ja się dopiero będę cieszył za tydzień.
2
@El Plutoninho, @Pedri16Future, czy Wy siebie słyszycie? Na terenie tych piekielnych czeluści, już nawet najlepszym, jakaś nieczysta siła odbierała umiejętności piłkarskie. Dziś się radujmy, ale powściągnąłbym ferowanie zbyt szybko wyroku.
0
Niby wszystko fajnie, ale szybkie dwie bramki dla śmietankowych na bernabełu i wszystko zaczyna się praktycznie od nowa...
0
@clyde, no niby tak, ale gdyby babcia miała wąsy... Cieszmy się z tego 3:0 bo to dobra zaliczka, choć śmietnakowych skreślać wciąż nie można.
4
Chyba nie widziałem w życiu piękniejszego dubletu z rzutów wolnych. Pamiętam Leo w Superpucharze Europy z Sevillą, ale nie były chyba to aż tak genialne gole.
3
Ale mi się morda cieszy :D
3
Ten obrzydliwy klub by nie istniał gdyby nie ich genialny bramkarz.