esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500, thank you from the mountains.
3
@DonCarletto, jeśli jesteś Sekretarzem Generalnym NATO to musisz być twardy.
2
@Amidamaru, wszyscy byśmy tego chcieli aczkolwiek wiemy jak to się zazwyczaj kończy...
0
Kupowaliście kiedyś na allegrolokalnie? Pierwszy raz dokonałem zakupu, ale teraz zorientowałem się, że w żaden sposób nie można zweryfikować sprzedawcy? Jakie macie doświadczenia z tym portalem?
0
Macie problem z zalogowaniem się do FPL-a?
0
Dembele znów się połamał. Nowe, nie znaju.
0
Xavi: Musimy biegać jak zwierzęta, nie mamy Barcelony z 2010 roku
W pewnych meczach w środku pola: Pedri, Gundo, Frankie, światowy top, a Xavi prowadzi narracje typu Koeman "jest jak jest" - Ilias, De Jong, Abde w ataku. No kur@# trzmejcie mnie bo nie wyczymie.
0
Aleeee jaja....
1
Ale ta muzyczka po strzeleniu bramki, która trwa kilka sekund to na prawdę słabo przygotowane organizacyjnie...
1
Duńczyk się może cieszyć, że czerwo nie dostał.
8
@Comentateiro, to jeszcze tych troglodytów pisowskich nakręca, że ktoś potrafi reagować takim spokojem. Miód dla moich oczu.
0
@kynio302, śmiechłem na początku, ale to chyba portret śp. Lecha Kaczyńskiego, więc w sumie czy jest to aż tak kontrowersyjne?
1
@J4no, rozumiem też Twoje zdanie, ale to pokazuje jak nisko upadliśmy na ten moment, choć masz rację, że 3pkt są turbo ważne mimo wszystko.
2
Szczerze Wam powiem, że jeśli dziś nie wygramy 3-4 bramkami różnicy to średnio będę ukontentowany. Almeria w tym sezonie jest BEZNADZIEJNA.
4
Typ i typiara spotykają się w klubie, a po jakimś czasie lądują w hotelu. Kończy się to oczywiście momentem rozpusty. Po wszystkim typiara pyta:
- No i jak Ci było?
- Andrzej.
0
@norbi77, ale za to druga z policjantek btw niczego sobie ;)
0
In Xavi we trust? So much?
0
@MESSIah16, chciałbym w to wierzyć, ale nie sądzę.
0
https://x.com/BitwiseInvest/status/1736798744861966798
Ale sztosik.
3
[Aktualizacja] znowu zbiera swoje żniwa.
3
To jest jakiś kryminał, że Fermin, który prezentował się bardzo dobrze nie był wpuszczany za Pedriego na 20-30 min. Teraz widzimy tego efekty. Pytanie tylko czy ma to związek z przemęczeniem czy po prostu możemy już jasno stwierdzić, że Kanaryjczyk jest po prostu szklany...
1
@escarabajo, no debil po prostu i tyle.
1
Mam nadzieję, że Czawi ogląda Gironę i ma w tym momencie jakieś autorefleksje aczkolwiek szczerze w to powątpiewam.
2
To jest jakiś żart w Lizbonie. Jak sędzia mógł anulować tego gola? Przecież z piłki nożnej zaraz zrobi się balet.
2
@Tasde, nigdy w życiu nie miałem takowego problemu, a spędziłem przy nim wiele, wiele godzin.
0
@Aureczek, przy podejmowaniu takich decyzji nie patrzy się na "gdzieś" tylko na oficjalne strony.
3
@fart, musimy wrócić do formy z jesieni kiedy jak równi z równym walczyliśmy z AV. Gual, Pekhart muszą zacząć więcej strzelać bo Kramer i Rosołek to moim zdaniem nie ten poziom.
2
Nasz jedyny nominalny lewy obrońca. Jeśli Jego sprzedaż dojdzie do skutku to trzymejcie mnie...
0
@MarcelNJ11, Lipsk kompletnie nie leżał Realowi. Ostatnia ich potyczka to jak dobrze pamiętam 3:2 dla Leipzig w Niemczech.
3
Szczerze ferowanie wyroków na dzisiaj mija się z celem bo do połowy lutego może się jeszcze wiele zmienić zarówno na naszą korzyść jak i wręcz przeciwnie. Podobnie sytuacja wygląda z drużyną spod Wezuwiusza.