1

@Khajio, coś ala Kings League pewnie. Jak jest na to popyt to nic tylko robić takie inicjatywy i trzepać siano.

0

@BulaKG, mnie wytłumaczył to ktoś dokładnie w ten sam sposób :P

0

Trafiamy na Inter i szybka weryfikacja. Tego się bardzo obawiam. Z resztą braciak kibicuje Mediolańczykom, więc za cholerę nie chcę ich wylosować...

1

Komentator poprawiający się z "cudzysłowie" na "cudzysłowiu". Szac.

0

@tristan87, no nie, ale teraz jest w pisie i była na mównicy, stąd to skojarzenie.

0

Czy Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zarejestrowała już piłkę kopniętą przez Ramosa?

0

Kogo grała w m jak miłość Dominika Chorosińska?
W latach 2002–2009 grała Ewę, kochankę Krzysztofa Zduńskiego (Cezary Morawski) w serialu M jak miłość; rola ta zapewniła jej największą rozpoznawalność wśród widzów

Wiedziałem, że skądś znam tę facjatę.

1

Szavi: Zawodnicy są źli, bo nie dominujesz w meczu, nie grasz lepiej niż Girona, ale masz okazje... i przegrywasz...

0

Wybryk Brauna to tylko i wyłącznie wina Jego przepalonych styków, a nie Hołowni ani Tuska aczkolwiek Szymek tą ucieczką również sobie nie pomógł.

1

@TrixFCB, również zgoda, ale dopiero zaczął piastować to stanowisko. Mimo wszystko dałbym mu szansę by zobaczył, że to bardzo twardy kawałek chleba, a pisowcy w politykę potrafią i szpilę wbić również.

0

@Chaoss, pełna zgoda, ale teraz stchórzył. No chyba, że wróci.

0

Szymek Hołownia siedzi w kącie i płacze? Co myślicie?

1

Co z Bosakiem wice-marszałkiem? Już schowany do kieszeni? Moim skromnym zdaniem faktycznie nie podołał i się mega zestresował.

0

Jakub Kiwior w podstawowej "11" Arsenalu na mecz z PSV.

4

Wiem, że koło dobrego smaku to nie leży, ale nie potrafię zachować powagi kiedy jeszcze rykoszetem od gaśnicy dostaje kobieta obok.

7



Sławomir przemówił.

8



Mamy taśmy.

1

@mrboom, wszystko się ułoży tak jak sobie życzycie. Powodzenia :)

1

@mrboom, dużo zdrówka! Będzie dobrze! Przesyłam dobrą energię.

0

@FcBforever221, dzisiaj kitku nakarmiony.

0

Ciekawe czemu nie ma tutaj statystki kto ile dał like'ów ever.

4

Deco: Nie rozegraliśmy dobrego meczu.

Xavi: Obie drużyny zagrały dobry mecz.

3

@sergio5, to jest ta otwarta i postępowa Europa o jako walczyliśmy. Imigranci spoko.

1

Skaj Sports: Giovani Lo Celso nadal domaga się zwolnienia Xaviego by później dołączyć do FC Barcelony.

1

Kutwa jeszcze o wiatrakach. Masakra :D

0

"Pieniędzy nie ma i nie będzie..." :D

4

Wiadomości dalej trzymają poziom.

0

@tomek8756, a Andrzejek jak zawsze memiczny.

0

Czy uważacie, że Xavi ma na tyle wielkie cojones, żeby podać się samemu do dymisji, czy bardziej ślepo(?) wierzy w swoje umiejętności trenerskie?

0



Dymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?