10



Śmiechłem :D

3

Starałem się bronić Lewego, ale ta główka przechyliła czarę goryczy. Mam go dość już.

6

Kibice Girony skandujący "ole" w końcówce meczu doskonale podsumowuje to spotkanie.

2

OLaboga... No nie wyczymie...

1

Nerrazzurri show.

1

Murielinho Gaucho. Co za gol.

0

@Szreko, czyli internety kłamio. Danke schon ziomixy

2

Ziomeczki czy Waszym zdaniem jest sens robić siłkę jeśli wieczorem będzie pite kilka lampek wina? Nie chodzi mi o wyświechtane formułki z neta bo je znam, tylko Waszą osobistą opinię/doświadczenia.

3

@tomek8756, muszę wyjść na sekundę. Zaraz wracam.

1

Martinez po raz kolejny wyczuwa strzał po długim słupku jak do rzutu karnego. Brawo.

0

Aston Villa in da mix.

4

Na prawdę? Dlaczego słupek? Dlaczego? KUURRR@@#!! Dlaczego?

1

Spokojnie. Zaraz strzelą.

2

Andrzej Lanisek co odpalił.

3

"Pollowanie" na KS widzę, że strzał w "10". 22k wyświetleń w 5 godzin. Póki co łatanie dziury po "Dziennikarskim Zerze" idzie całkiem nieźle.

1

@shinthps, o widzisz. Nawet nie wiedziałem. Dzięx!

13

Przypominamy o akcji #nakarmpsa, która trwa do 15 grudnia. Każdego dnia możemy nakarmić psiaka dosłownie w kilka sekund jednym kliknięciem :)

https://nakarmpsa.olx.pl/

Edit. Nawet na kilka dni można ustawić jako stronę startową przeglądarki, żeby pamiętać :)

0

@tristan87, jeśli aktualne, to poproszę :)

12

@KrychaFCB, myślę, że niestety za jakiś czas doświadczymy skutków tej idiokracji.

0

@626, ja osobiście nie posiadam, ale znam ludzi, którzy wykorzystują go mega produktywnie.

1

@Kgorecki2500, są stronki gdzie możesz sobie sprawdzić kompatybilność danych podzespołów.

2

@DonMatteo901, wyrzuć się babo sama do kosza.

0

@jacobFCB, ale z Niego biała piz&a.

0

@BulaKG, czy ktoś widział/słyszał, że ktoś użył tego słowa?

1

@ViDuusPL, dziękówka Byczq.

0

Szkoda. Gratki dla Koroniarzy.

2

Ludziska poszukuję mema kiedy ludzie idą głęboko wpatrzeni w smartfony, a obok na ławce siedzą roboty czytające książki.

0

@RosjaninBut, w wielkim skrócie Trump jest zwolennikiem wyjścia z NATO. NATO bez USA nie istnieje.

9

Najbardziej mrożącym krew w żyłach tytułem artykułu w ostatnich czasach jest tutaj "Aktualizacja [..:..]"

1

Tak btw to mimo zmiany w rządzie uważam, że jeśli przypałęta się kolejny kaszel celebryta to znowu nas pozamykają w piz*u. Szymon "Gigachad" Hołownia był za obowiązkowymi szczepieniami tak swoją drogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?