esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Śmiechłem :D
3
Starałem się bronić Lewego, ale ta główka przechyliła czarę goryczy. Mam go dość już.
6
Kibice Girony skandujący "ole" w końcówce meczu doskonale podsumowuje to spotkanie.
2
OLaboga... No nie wyczymie...
1
Nerrazzurri show.
1
Murielinho Gaucho. Co za gol.
0
@Szreko, czyli internety kłamio. Danke schon ziomixy
2
Ziomeczki czy Waszym zdaniem jest sens robić siłkę jeśli wieczorem będzie pite kilka lampek wina? Nie chodzi mi o wyświechtane formułki z neta bo je znam, tylko Waszą osobistą opinię/doświadczenia.
3
@tomek8756, muszę wyjść na sekundę. Zaraz wracam.
1
Martinez po raz kolejny wyczuwa strzał po długim słupku jak do rzutu karnego. Brawo.
0
Aston Villa in da mix.
4
Na prawdę? Dlaczego słupek? Dlaczego? KUURRR@@#!! Dlaczego?
1
Spokojnie. Zaraz strzelą.
2
Andrzej Lanisek co odpalił.
3
"Pollowanie" na KS widzę, że strzał w "10". 22k wyświetleń w 5 godzin. Póki co łatanie dziury po "Dziennikarskim Zerze" idzie całkiem nieźle.
1
@shinthps, o widzisz. Nawet nie wiedziałem. Dzięx!
13
Przypominamy o akcji #nakarmpsa, która trwa do 15 grudnia. Każdego dnia możemy nakarmić psiaka dosłownie w kilka sekund jednym kliknięciem :)
https://nakarmpsa.olx.pl/
Edit. Nawet na kilka dni można ustawić jako stronę startową przeglądarki, żeby pamiętać :)
0
@tristan87, jeśli aktualne, to poproszę :)
12
@KrychaFCB, myślę, że niestety za jakiś czas doświadczymy skutków tej idiokracji.
0
@626, ja osobiście nie posiadam, ale znam ludzi, którzy wykorzystują go mega produktywnie.
1
@Kgorecki2500, są stronki gdzie możesz sobie sprawdzić kompatybilność danych podzespołów.
2
@DonMatteo901, wyrzuć się babo sama do kosza.
0
@jacobFCB, ale z Niego biała piz&a.
0
@BulaKG, czy ktoś widział/słyszał, że ktoś użył tego słowa?
1
@ViDuusPL, dziękówka Byczq.
0
Szkoda. Gratki dla Koroniarzy.
2
Ludziska poszukuję mema kiedy ludzie idą głęboko wpatrzeni w smartfony, a obok na ławce siedzą roboty czytające książki.
0
@RosjaninBut, w wielkim skrócie Trump jest zwolennikiem wyjścia z NATO. NATO bez USA nie istnieje.
9
Najbardziej mrożącym krew w żyłach tytułem artykułu w ostatnich czasach jest tutaj "Aktualizacja [..:..]"
1
Tak btw to mimo zmiany w rządzie uważam, że jeśli przypałęta się kolejny kaszel celebryta to znowu nas pozamykają w piz*u. Szymon "Gigachad" Hołownia był za obowiązkowymi szczepieniami tak swoją drogą.