0

Myślałem, że Aitana jest główną faworytką.

0

Ale Rolfo weszła z klasą. Sztos.

1

@Lionel_Messi10, stężenie goatowości zdecydowanie powyżej normy.

0

@Qba2312, iksde.

0

@Popitek12, nadal go nie ma.

1

@PatrychoO, pewnie jeszcze angielski kuleje ;D

0

Jest i GOAT tenisowy.

2

@Roobo, raczej celnie o swojej grze w ostatnim czasie.

0

@Colon, w sumie lepiej niż aktywiszcze.

0

Partnerki Bernardo, Alvareza i Rodriego całkiem, całkiem.

0

Hazard chyba kuleje. Kontuzja?

0

@gumaz,



ten w czerwonym.

0

Za ile będzie Janoszek, gwiazda Bollywood?

0

@gumaz, nie mam pojęcia.

0

Jeden ziomek łyżwę nike sobie wygolił na głowie :D

1



Prawo jest prawo.

12



Wiadomix.

8

Te wypowiedzi o Laminie, że będzie lepszy niż Messi i ma lepszą lewą nogę od Leo to chyba trochę za daleko idące :D

0

@Katalończyk 99, odinstaluj apke, wpisz w google ten problem.

0

@Katalończyk 99, restart PC? VPN?

0

@tomek8756, Maja.

1

Barcelona to klub z największym xG w TOP 5 lig europejskich - 22.5

Ale jeśli chodzi o narzekanie kibiców to też chyba jesteśmy w TOP 5 w xN.

0

0

Czy Anita Mazur ma najlepsze nogi w Polsce?

4

@Lola120, ja też mam zapro, ale idę do znajomych później, po meczu :)

0

18:21 Javi Miguel: To nie koniec. Kontuzjowani są właśnie leczeni w Ciutat Esportiva. Wszystkie opcje są otwarte...

Ja pitole. Profesor Wilczur chyba działa.

2

Czy nie uważacie, że dla Oriola może być to trochę za wysoki kaliber jutro? Co powiecie na pomysł doble pivote z Gavim i Gundo? No chyba, że Frankie wróci, no to rozwiązanie wszystkich problemów.

1

@Kengo, wiem, ale nie powiem.

1

@marcin62, że tym co lecą na tym pasku reklamowym nie wstyd czegoś takiego promować. Kasa rządzi światem, a o podstawowych wartościach z czasem nikt już nie będzie pamiętał...

0

@Zoker, miałem to samo jakiś tydzień temu na Brave, ale następnego dnia załączyłem i do dziś działa bez reklam bez problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?