esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niewyspany Jarek.
1
Nie wierzę. *^&%&^&*^
5
Pierre-Emerick Aubameyang: W Barcelonie spędziłem najlepsze sześć miesięcy w karierze
#factos
Byłeś kotem.
0
Czy KS wyszedł z jakąś kontrofensywą w stronę Stana?
6
FantastIsco.
2
@Lionel_Messi10, w FPL'u jest, że 75% szansa na grę.
0
"Zgodnie z zapowiedziami selekcjoner Luis de la Fuente nie powołał Pedriego, który ma dalej pracować nad powrotem do formy w klubie."
Dzięki Ci Luisie.
1
@JimMorrisonFCB, taktyczny (inny kibic FPL)
0
Boli Was jeszcze wie(L)ka (L)egia czy już przeszedł ból pupska?
3
@koksik2700, też preferowałem żywo-łapki, ale niestety są zdecydowanie mniej skuteczne niż"tradycyjne" metody... :(
1
@RoberDzik, zdrówka dla dziadka!
1
Mundo Deportivo: Barça widzi wybawicieli w Pedrim i Frenkiem de Jongu
Aha... Czyli znowu jak, któryś klocek z tej układanki Danzela wyleci na kilka miesięcy (tffffu!) to będziemy drżeć o wynik w większości meczach i prezentować "futbol" podobny do tego co wczoraj widzieliśmy? Oczywistim jest to, że Franek i Pedri są mega kluczowi, ale zadaniem trenera jest szukać rozwiązać kiedy nie jest dostępna once de gala. Najgorszym w tym wszystkim jest to, że trener nie ma pomysłu/rozwiązania na braki kadrowe, a klasowy szkoleniowiec powinien je mieć.
3
Pomysłowe skarpety.
2
"Xavi ma niewiele czasu, by poprawić grę zespołu i znów zaprezentować futbol, dla którego warto przychodzić na stadion. W innym wypadku straci nie tylko szansę na tytuł, ale także posadę."
Naprawdę redakcja jest tak naiwna, że Xavi straci posadę bez jakiejś katastrofy, która mogłaby się wydarzyć? Śmiem wątpić.
1
@Kunakuna, badum tss.
0
Macki Tonallego chyba sięgnęły północnego Londynu.
0
Romero wyleci z boiska. To więcej niż pewne.
0
Panowie i Panie meczycho w płn. Londynie.
0
Wyszło bokiem Sterlingowi bieganie ala baletnica i machanie łapami.
1
Udogie farciarz. Skrajnie nieodpowiedzialne zagranie.
3
Proszę, nie...
9
Kolejny ze stejtmentem. #KSgate
3
Szykują się dymy, a na wszystko będzie patrzył syn Matiego.
5
O zgrozo.
0
@Emhyr, jeśli musiałbym wybrać to również wybrałbym zwycięstwo z Realem.
1
@AmigoBlancos, zwariowałeś? Przecież może czytać to Jego syn.
1
@JimMorrisonFCB, w trakcie montażu.
1
@ciema, Lewy przed kontuzją też nie wyglądał dobrze. Kilka razy trafił do siatki, ale Jego gra była słaba. Niektórzy wręcz wieszczyli, że Jego któreś przyjęcie piłki skończy się mocnym strzałem na bramkę.
0
Dembele zalicza kapitalny występ przeciwko Montpellier.
0
@Lola120, skoro było miło to czemu więcej się nie spotkacie czy to tylko ironia? ;)