esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za wejście smoka!
0
Z tyloma kontuzjami tak kluczowych zawodników obawiam się, że w meczu z Realem będzie turbo trudno.
1
Prawda jest taka, że mieliśmy kilka świetnych okazji. Znów kuleje skuteczność.
5
@ShawnC, chyba oglądamy inny mecz.
2
5s do końca doliczonego czasu gry, a ten kończy. Mieliśmy piłkę praktycznie na wysokości pola karnego rywala.
0
Czasem naprawdę głupio łapiemy te kartki. Była asekuracja...
0
Bardzo Real przekręcili panowie z chorągiewkami, obiektywnie?
0
Akanji Ty fifloku jeden...
0
Chyba trza sprzedać Haalanda i kupić Mo Salaha w FPL'u.
0
@TheNekro94, i przy tym możliwe są ofiary wśród przypadkowych ludzi.
0
@_barti, nie krytykuję Jego słów, wyrażam swoją opinię.
0
@Hosh. najgorszym jest to co dla Ciebie jest najgorsze.
4
Laporta: Mam złe wieści dla socjologicznego madridismo, ponieważ powtórzymy najlepszą Barcelonę w historii
Jestem człowiekiem wielkiej wiary, ale ciężko mi sobie wyobrazić w najbliższej przyszłości drużynę, która będzie grała tak jak Barca Pepa.
0
@zodiak_10,
0
Kto z nas tutaj brał udział w eksperymentalnym programie o niezbadanych skutkach ubocznych Pfizera?
1
@MesQueUnClub96, tactical.
0
Czy nowy rząd rozliczy stary rząd za łamanie konstytucji między innymi czy skończy się jak zawsze tylko na gadaniu?
2
@Rastafarnianin, no i jeszcze rajd przez pół boiska przy golu Leo z Realem.
1
@JohnA, dzięki. Nie śledziłem po prostu i wywnioskowałem po tym jak go znosili na noszach. To zazwyczaj zwiastuje poważną kontuzję.
0
Czy ktoś ma informacje ile Portu będzie pauzował po faulu tego bandyty?
1
@norbi77, nie wiem co napisać... Trzymaj się!
0
@Benz, tutaj na Bambli wielu wykształconych, na poziomie, świadomych, a łykają wszystko co mówio w telewizorku ;)
0
@MarioVeB!, zdarza się czasem z Nimi stracić. Tylko u nas jest wielki lament o to pewnie.
0
@DLFCB, raczej "Francuzi" podbili InPost.
6
Harry, Harry. Harry Kane.
0
@draxidox, Grosik na trenera. Widać, że już lekcje u Sławka przy literatce były.
2
@FcPortoFan1999, i niemoralne.
1
Bardzo bym chciał by nasi w końcu zaczęli strzelać z dystansu. Fermin po raz kolejny pokazał, że ma świetnie ułożoną stopę.
1
@Matan_Zajcev, w long term niestety nasza waluta i tak traci cały czas i do euro i do dolara ;/
1
@Emhyr, a moim zdaniem to co dzieje się ostatnio z naszą kadrą i wszystkie problemy wokół powoduje, że cieszymy się choć z małego promyczka nadziei, a w tym danym momencie meczu to był zwiastun rychłej kolejnej bramki dla nas i przybliżenia się do awansu bezpośredniego na turniej w Niemczech. Zgadzam się w pełni z @Kinginiesta.