1

@Adran360, mnie tam bardziej cieszy mniejsza konkurencja dla Kownackiego.

0

@MOLESTA, Vinicjusz po prostu jest irytujący i te odzywki w kierunku sędziów gdzie pluje im na twarz. #Vini < Lamine

0

Ansu Brighton to kiedy Felix "here we go"?

0

Hubert Hurkacz i latający cyrk "17" rakiety tenisowej świata.

0

@Emhyr, z mentalem Hubiego masz rację, ale to nie zmienia faktu, że Marc gra dziś świetny mecz, praktycznie się nie myli.

25



Jeszcze mnie musieli rozbawić przed spaniem :D

1

@Kamilos84, "prawie" wygraj z Nole i Carlitosem po czym odpadnij w pierwszej rundzie US Open. Stare, nie znajo.

10



Wyjdziesz za mnie?

0

@antymadridista100, na zdrowie!

0

Po kim wchodzi Hubert na kort?

0

Z jakiego wzoru liczą te szansę w procentach na przyjście/odejście danego zawodnika?

1

Mamy pierwszy raz VAR na US Open.

Edit: Nie działa :D

1

Może wejście Lamina z butami i futryną do pierwszej drużyny będzie bodźcem dla Rafała, żeby w końcu w swojej grze zaczął pokazywać zdecydowanie więcej niż dzida na Robercika (oczywiście jeśli ów nie rozgrywa w danym momencie).

2

Boli Was wielki Krysztianu Ronaldu?

2

Oficjalnie: Andreas Christensen powołany do reprezentacji Danii na mecze eliminacyjne do EURO 2024 z San Marino i Finlandią. [@dbulandshold]

Jakiś czas później...

Oficjalnie: Andreas Christensen kontuzjowany!

0

Czyli Torresa już nie sprzedajemy?

0

Cancelo na prawą flankę, a kto do środka? Christensen czy Kounde?

4



Niepodrabialny Luisito

0

@FcPortoFan1999, gdzie można obejrzeć mecz Magdy oprócz strims?

1

Boli Was wielka Barcelona?

7

@Comentateiro, chcielibyśmy by takie rzeczy jak "Twój wpis", "napisałem", "mój wpis", nie miało już tutaj więcej miejsca, a najlepiej żebyś miał ban na klawiaturę bo jesteś niepełnosprawny emocjonalnie.

0

@Ls0811, to samo napisałem (a propos bycia jebnię^&*), ale stwierdziłem, że najpierw zapytam kulturalnie.

4

@Comentateiro, dobrze się czujesz czy słońce Ci trochę przygrzało?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@mleczkoo, to że brakuje tu głosu takich ekspertów świadczy o tym, że z Ramblowiczów jeszcze mogą wyjść ludzie. Jeśli zobaczyłbym tutaj jakiś komentarz w satyrycznej formie kiedy być może gościowi wali się życie i przypadkowo bym spotkał takiego gagatka na ulicy to dostałby pizd& na twarz.

7

@Ramaj77, ale nie bierz od razu mojej porady za złoty środek. Przemyśl bardzo dokładnie wszystkie za i przeciw tych pomysłów, które Ci podpowiedziałem. Nie chce mieć na sumieniu Waszego związku... Nie jestem też psychologiem. To są moje przemyślenia tylko tak na gorąco.

11

@Ramaj77, życzę Ci mordeczko by wszystko skończyło się szczęśliwie.

2

@Ramaj77, moim zdaniem dobrym pomysłem z Twojej strony byłoby poudawanie przez jakiś czas, że wszystko jest w porządku i wynajęcie kogoś by ją śledził. Wiem, że to trochę skrajność, ale uważam, że w tym wypadku cel uświęca środki i lepiej w tę stronę niż być oszukiwanym i tracić resztę swojego życia na kobietę, która robi Cię w ch&^$. Mało realnym i optymistycznym zakończeniem jest to, że faktycznie mówi prawdę i to była dla Niej tylko odskocznia i po prostu nie wiadomo skąd coś takiego Jej odwaliło. Kolejną radą jest by powiedzieć Jej, że wszystkiego się dowiedziałeś (skłam) i wiesz co między Nimi było i Ona albo się przyzna albo będzie kłamać w zaparte (jeśli kłamie). Chyba najlepszą opcją jest detektyw i udawanie, że wszystko jest okej, wtedy sam się przekonasz.

0

@Emhyr, mam ziomka, z którym kilkanaście lat temu piliśmy piwko w parku, ale po pewnym czasie zauważyliśmy patrol policji, więc się ulotniliśmy. Kiedy Oni podążyli za nami i złapali kumpla zapytali go czemu ucieka, a On odparł, "że chciał mnie dogonić i zapytać czemu jak uciekam."

1

@Gracek10, usta troszkę jak glonojad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?