esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360, mnie tam bardziej cieszy mniejsza konkurencja dla Kownackiego.
0
@MOLESTA, Vinicjusz po prostu jest irytujący i te odzywki w kierunku sędziów gdzie pluje im na twarz. #Vini < Lamine
0
Ansu Brighton to kiedy Felix "here we go"?
0
Hubert Hurkacz i latający cyrk "17" rakiety tenisowej świata.
0
@Emhyr, z mentalem Hubiego masz rację, ale to nie zmienia faktu, że Marc gra dziś świetny mecz, praktycznie się nie myli.
25
Jeszcze mnie musieli rozbawić przed spaniem :D
1
@Kamilos84, "prawie" wygraj z Nole i Carlitosem po czym odpadnij w pierwszej rundzie US Open. Stare, nie znajo.
10
Wyjdziesz za mnie?
0
@antymadridista100, na zdrowie!
0
Po kim wchodzi Hubert na kort?
0
Z jakiego wzoru liczą te szansę w procentach na przyjście/odejście danego zawodnika?
1
Mamy pierwszy raz VAR na US Open.
Edit: Nie działa :D
1
Może wejście Lamina z butami i futryną do pierwszej drużyny będzie bodźcem dla Rafała, żeby w końcu w swojej grze zaczął pokazywać zdecydowanie więcej niż dzida na Robercika (oczywiście jeśli ów nie rozgrywa w danym momencie).
2
Boli Was wielki Krysztianu Ronaldu?
2
Oficjalnie: Andreas Christensen powołany do reprezentacji Danii na mecze eliminacyjne do EURO 2024 z San Marino i Finlandią. [@dbulandshold]
Jakiś czas później...
Oficjalnie: Andreas Christensen kontuzjowany!
0
Czyli Torresa już nie sprzedajemy?
0
Cancelo na prawą flankę, a kto do środka? Christensen czy Kounde?
4
Niepodrabialny Luisito
0
@FcPortoFan1999, gdzie można obejrzeć mecz Magdy oprócz strims?
1
Boli Was wielka Barcelona?
7
@Comentateiro, chcielibyśmy by takie rzeczy jak "Twój wpis", "napisałem", "mój wpis", nie miało już tutaj więcej miejsca, a najlepiej żebyś miał ban na klawiaturę bo jesteś niepełnosprawny emocjonalnie.
0
@Ls0811, to samo napisałem (a propos bycia jebnię^&*), ale stwierdziłem, że najpierw zapytam kulturalnie.
4
@Comentateiro, dobrze się czujesz czy słońce Ci trochę przygrzało?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@mleczkoo, to że brakuje tu głosu takich ekspertów świadczy o tym, że z Ramblowiczów jeszcze mogą wyjść ludzie. Jeśli zobaczyłbym tutaj jakiś komentarz w satyrycznej formie kiedy być może gościowi wali się życie i przypadkowo bym spotkał takiego gagatka na ulicy to dostałby pizd& na twarz.
7
@Ramaj77, ale nie bierz od razu mojej porady za złoty środek. Przemyśl bardzo dokładnie wszystkie za i przeciw tych pomysłów, które Ci podpowiedziałem. Nie chce mieć na sumieniu Waszego związku... Nie jestem też psychologiem. To są moje przemyślenia tylko tak na gorąco.
11
@Ramaj77, życzę Ci mordeczko by wszystko skończyło się szczęśliwie.
2
@Ramaj77, moim zdaniem dobrym pomysłem z Twojej strony byłoby poudawanie przez jakiś czas, że wszystko jest w porządku i wynajęcie kogoś by ją śledził. Wiem, że to trochę skrajność, ale uważam, że w tym wypadku cel uświęca środki i lepiej w tę stronę niż być oszukiwanym i tracić resztę swojego życia na kobietę, która robi Cię w ch&^$. Mało realnym i optymistycznym zakończeniem jest to, że faktycznie mówi prawdę i to była dla Niej tylko odskocznia i po prostu nie wiadomo skąd coś takiego Jej odwaliło. Kolejną radą jest by powiedzieć Jej, że wszystkiego się dowiedziałeś (skłam) i wiesz co między Nimi było i Ona albo się przyzna albo będzie kłamać w zaparte (jeśli kłamie). Chyba najlepszą opcją jest detektyw i udawanie, że wszystko jest okej, wtedy sam się przekonasz.
0
@Emhyr, mam ziomka, z którym kilkanaście lat temu piliśmy piwko w parku, ale po pewnym czasie zauważyliśmy patrol policji, więc się ulotniliśmy. Kiedy Oni podążyli za nami i złapali kumpla zapytali go czemu ucieka, a On odparł, "że chciał mnie dogonić i zapytać czemu jak uciekam."
1
@Gracek10, usta troszkę jak glonojad.