0

@Antajbandaj, w "4" i "5" nie grałem, więc na ten moment San Andreas ;)

0

Jeszcze Dembusiowi się odwidzi po raz wtóry i znowu będzie chciał zdobyć LM z klubem swojego życia.

1

Trzy meczówki skurkowaniec obronił...

1

Ale Hubi dostał zagranie. Ważą się losy meczu.

10

6



Góra lodowa postanowiła wybrać się na wycieczkę.

1

@FcPortoFan1999, może teraz też będą szanse.

0

Chyba Hubi już miał swoje szanse. Nie wykorzystał ich...

1

@Hasszz, pytanie też ile czasu była maść stosowana. Antybiotyk potrzebuje czasu by zadziałał. Z medycyną nie mam nic wspólnego jak coś, ale nie ma co się zamartwiać na zapas. Może w szpitalu coś poradzą po wynikach badań.

0

@Aragorn33, ogólnie słabo siedzę w temacie, więc liczyłem, że trafi się tu ktoś, kto właśnie mnie merytorycznie "spacyfikuje" :)

2

@Comentateiro, oczywiście, że jej nie wygrała, ale nie w tym rzecz. Niejednokrotnie nawet naśmiewano się z nich w jaki sposób wojują, i że co by się nie wydarzyło to swoimi dotychczasowymi posunięciami Rosja już przegrała tę wojnę, a teraz nagle kiedy się ogarnęli, to i dziennikarze zmieniają narrację.

0

@WiernyKatalonii, tego się nie da już odzobaczyć i odsłuchać?

0

@Ptasior, oceniając cały sezon 6,5/10.

2

https://x.com/DrakkonRaa/status/1686402224224600064

Ile to razy się już słyszało, że Rosja przegrała tę wojnę bo nie osiągnęła swoich celów. Niestety chyba faktycznie Rosjanie się obudzili, a z tym dziennikarze zmieniający teraz swoją narrację o 180 stopni.

7

@John_Doe, wyobraź sobie sytuację odwrotną kiedy to biali organizują taki "happening". Przecież co by się działo w mediach to...

19



Trafiony pociskiem ziemia-powietrze.

2

@ShawnC, Dembuś tak pracuje w defensywie, że daje Argentynie MŚ ;D
Nie wystarczy tam biegać, trzeba mieć pojęcie o bronieniu, a Ousmane zdecydowanie nie potrafi grać w obronie, a Rafał tak.

0

@stone80, potwierdzam. Napisałem, że z humorem ;)

1

5



I od razu dzionek lepszy.

0

@gumaz, a coś się wydarzyło nowego, niepokojącego?

0

@Emhyr, dokładnie to samo wrzucałem wczoraj wieczorem. Nie będzie miał Magłaja lekko ;)

0

@Bobo25, syrop glukozowo-fruktozowy?

11



Potężna liga saudyjska.

1



Ciekawe na ile możliwy taki scenario.

0



Magłaja nie będzie miał lekko.

6

@Cule1234, regulacje LL dopadają wszystkich...

1

0

Ousmane:

"Z jakiego jedzenia nigdy byś nie zrezygnował?

Z bananów."

Ba dum tss.

1

Ciekawe czy Dembele pojawi się na kolacji z drużyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?