esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antajbandaj, w "4" i "5" nie grałem, więc na ten moment San Andreas ;)
0
Jeszcze Dembusiowi się odwidzi po raz wtóry i znowu będzie chciał zdobyć LM z klubem swojego życia.
1
Trzy meczówki skurkowaniec obronił...
1
Ale Hubi dostał zagranie. Ważą się losy meczu.
10
https://x.com/Enezator/status/1686335282621112320
Takie tam podśmiechujki.
6
Góra lodowa postanowiła wybrać się na wycieczkę.
1
@FcPortoFan1999, może teraz też będą szanse.
0
Chyba Hubi już miał swoje szanse. Nie wykorzystał ich...
1
@Hasszz, pytanie też ile czasu była maść stosowana. Antybiotyk potrzebuje czasu by zadziałał. Z medycyną nie mam nic wspólnego jak coś, ale nie ma co się zamartwiać na zapas. Może w szpitalu coś poradzą po wynikach badań.
0
@Aragorn33, ogólnie słabo siedzę w temacie, więc liczyłem, że trafi się tu ktoś, kto właśnie mnie merytorycznie "spacyfikuje" :)
2
@Comentateiro, oczywiście, że jej nie wygrała, ale nie w tym rzecz. Niejednokrotnie nawet naśmiewano się z nich w jaki sposób wojują, i że co by się nie wydarzyło to swoimi dotychczasowymi posunięciami Rosja już przegrała tę wojnę, a teraz nagle kiedy się ogarnęli, to i dziennikarze zmieniają narrację.
0
@WiernyKatalonii, tego się nie da już odzobaczyć i odsłuchać?
0
@Ptasior, oceniając cały sezon 6,5/10.
2
https://x.com/DrakkonRaa/status/1686402224224600064
Ile to razy się już słyszało, że Rosja przegrała tę wojnę bo nie osiągnęła swoich celów. Niestety chyba faktycznie Rosjanie się obudzili, a z tym dziennikarze zmieniający teraz swoją narrację o 180 stopni.
7
@John_Doe, wyobraź sobie sytuację odwrotną kiedy to biali organizują taki "happening". Przecież co by się działo w mediach to...
19
Trafiony pociskiem ziemia-powietrze.
2
@ShawnC, Dembuś tak pracuje w defensywie, że daje Argentynie MŚ ;D
Nie wystarczy tam biegać, trzeba mieć pojęcie o bronieniu, a Ousmane zdecydowanie nie potrafi grać w obronie, a Rafał tak.
0
@stone80, potwierdzam. Napisałem, że z humorem ;)
1
https://x.com/wrr_wawa/status/1686065546347888642
Z humorem.
5
I od razu dzionek lepszy.
0
@gumaz, a coś się wydarzyło nowego, niepokojącego?
0
@Emhyr, dokładnie to samo wrzucałem wczoraj wieczorem. Nie będzie miał Magłaja lekko ;)
0
@Bobo25, syrop glukozowo-fruktozowy?
11
Potężna liga saudyjska.
1
Ciekawe na ile możliwy taki scenario.
0
Magłaja nie będzie miał lekko.
6
@Cule1234, regulacje LL dopadają wszystkich...
1
https://x.com/Wisdom_HQ/status/1686054552922202112
Przed rozwodem, a po nim.
0
Ousmane:
"Z jakiego jedzenia nigdy byś nie zrezygnował?
Z bananów."
Ba dum tss.
1
Ciekawe czy Dembele pojawi się na kolacji z drużyną.