esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma coś w sobie nasza Madzia Fręch zdecydowanie.
0
@doc, akurat Jego bym tam puścił. Nie powinno być to jak nie wiadomo jakie wzmocnienie typu Suarez czy Grizu.
2
@Objectivo, a w ogóle, te które sięgają za bicka aż do przedramienia to już jest taki skansen, że szok.
3
https://x.com/Fun_Viral_Vids/status/1671943841572683782
Kamerzysta swój chłop.
1
@malicinho, cały czas piszę o implozji, która właśnie powoduje ów zgniatanie, o którym wspominasz.
0
Lewandowski po blamażu milczał dwa dni. Aż do teraz. "Najlepszy czas w moim życiu" [Sport.pl]
Powiem Wam, że raczej mam wyyebke na clickbajty, ale to akurat trochę mnie ubodło.
1
@wasacz, nasza dziołszka :D
0
@TheNekro94, @Benz nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale chodziło mi bardziej o tę łódź, w której panowało dane ciśnienie potrzebne do funkcjonowania człowieka, a w trakcie jakiegoś defektu tego Titana zdarzyła się ów implozja. To, że żyją sobie tam jakieś stworzonka jeszcze głębiej to wiem.
1
@MesQueUnClub_87, dokładnie. Też jestem zdania, że ludzie non stop potrzebują swego rodzaju przywódcy, za którym podążą w ogień. Niestety na dzień dzisiejszy takim też są media.
1
@AduŚ07, z tego co mi się wydaje to dzieje się wtedy implozja. Ciśnienie panujące na tej głębokości rozrywa wszystko w mgnieniu oka.
1
@MesQueUnClub_87, w Kanadzie również były blokady kont, kiedy ludzie wspierali strajkujących kierowców.
0
@Chucky, racja, przypomina, co nie oznacza, że takim jest.
1
@Kapitan hawk, jehowa, jehowa.
0
@MESSIah16, a to śmieszek.
0
@Rust_Cohle, wczoraj jeszcze się śmiałem, ale dziś jakoś zaczynam podchodzić do tego bardziej z chłodną głową. I? Jest gorzej bo kabaret się skończył, a trzeba wyciągać wnioski. Łatwo powiedzieć nie przejmuj się, ale niekoniecznie tak łatwo to zrobić.
3
Tak dla jasności i zbędnego pierd... pitolenia.
1
@Tomo1989, ah te wakacje i wakacje, tylko wakacje w głowie.
4
Czy po takim meczu jak wczoraj nie warto poruszyć głośniej dyskusji o tym by piłkarze grali w Reprezentacji Polski za darmo? Jeśli brakuje im jaj, zaangażowania i myślą o wakacjach w trakcie meczu z orzełkiem na piersi to pasuje oddzielić tych, którzy chcą oddać serce za tę kadrę i tych którym nie do końca jest to zawsze po drodze.
3
Don Borleone archiwalnie.
10
Dawać go. Będziemy mieć Polskiego Guardiolę.
0
@Pedri16Future, ta Reprezentacja powinna zdecydowanie skręcić, ale w ślepą uliczkę. Serio, mam turbo dużo cierpliwości, ale ileż jeszcze tych rozczarowań.
1
@Emhyr, czyli Harry z Tybetu skazany na dożywocie w Bezpucharowie.
11
Ćwiąki w punkt.
0
Nie wiem jak u Was, ale u mnie powoli nastrój z totalnej beczki zmienia się w dramat.
Wpisali się na ścianę hańby.
8
Męczy nas piłka.
0
@kamiVeB, podobna akcja trochę do tej, którą zrobił Roni na Bernabeu w historycznym meczu.
1
@MesQueUnClub96, jest kapitanem, a schował głowę w piasek. On jako pierwszy powinien stanąć przed kamerą i wziąć odpowiedzialność za drużynę i wynik jak na kapitana przystało.
1
Darek Szpakowski: "Co myśmy zrobili?!"
2
Zielu zbyt krytycznie o sobie. Jego strata również fatalna, ale nie jest winny straty 3 goli i nie może brać na siebie porażki całego zespołu.
6
Trochę odbijając temat.