1

Ma coś w sobie nasza Madzia Fręch zdecydowanie.

0

@doc, akurat Jego bym tam puścił. Nie powinno być to jak nie wiadomo jakie wzmocnienie typu Suarez czy Grizu.

2

@Objectivo, a w ogóle, te które sięgają za bicka aż do przedramienia to już jest taki skansen, że szok.

3

1

@malicinho, cały czas piszę o implozji, która właśnie powoduje ów zgniatanie, o którym wspominasz.

0

Lewandowski po blamażu milczał dwa dni. Aż do teraz. "Najlepszy czas w moim życiu" [Sport.pl]

Powiem Wam, że raczej mam wyyebke na clickbajty, ale to akurat trochę mnie ubodło.

1

@wasacz, nasza dziołszka :D

0

@TheNekro94, @Benz nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale chodziło mi bardziej o tę łódź, w której panowało dane ciśnienie potrzebne do funkcjonowania człowieka, a w trakcie jakiegoś defektu tego Titana zdarzyła się ów implozja. To, że żyją sobie tam jakieś stworzonka jeszcze głębiej to wiem.

1

@MesQueUnClub_87, dokładnie. Też jestem zdania, że ludzie non stop potrzebują swego rodzaju przywódcy, za którym podążą w ogień. Niestety na dzień dzisiejszy takim też są media.

1

@AduŚ07, z tego co mi się wydaje to dzieje się wtedy implozja. Ciśnienie panujące na tej głębokości rozrywa wszystko w mgnieniu oka.

1

@MesQueUnClub_87, w Kanadzie również były blokady kont, kiedy ludzie wspierali strajkujących kierowców.

0

@Chucky, racja, przypomina, co nie oznacza, że takim jest.

1

@Kapitan hawk, jehowa, jehowa.

0

@MESSIah16, a to śmieszek.

0

@Rust_Cohle, wczoraj jeszcze się śmiałem, ale dziś jakoś zaczynam podchodzić do tego bardziej z chłodną głową. I? Jest gorzej bo kabaret się skończył, a trzeba wyciągać wnioski. Łatwo powiedzieć nie przejmuj się, ale niekoniecznie tak łatwo to zrobić.

3



Tak dla jasności i zbędnego pierd... pitolenia.

1

@Tomo1989, ah te wakacje i wakacje, tylko wakacje w głowie.

4

Czy po takim meczu jak wczoraj nie warto poruszyć głośniej dyskusji o tym by piłkarze grali w Reprezentacji Polski za darmo? Jeśli brakuje im jaj, zaangażowania i myślą o wakacjach w trakcie meczu z orzełkiem na piersi to pasuje oddzielić tych, którzy chcą oddać serce za tę kadrę i tych którym nie do końca jest to zawsze po drodze.

3



Don Borleone archiwalnie.

10



Dawać go. Będziemy mieć Polskiego Guardiolę.

0

@Pedri16Future, ta Reprezentacja powinna zdecydowanie skręcić, ale w ślepą uliczkę. Serio, mam turbo dużo cierpliwości, ale ileż jeszcze tych rozczarowań.

1

@Emhyr, czyli Harry z Tybetu skazany na dożywocie w Bezpucharowie.

11



Ćwiąki w punkt.

0

Nie wiem jak u Was, ale u mnie powoli nastrój z totalnej beczki zmienia się w dramat.
Wpisali się na ścianę hańby.

8

Męczy nas piłka.

0

@kamiVeB, podobna akcja trochę do tej, którą zrobił Roni na Bernabeu w historycznym meczu.

1

@MesQueUnClub96, jest kapitanem, a schował głowę w piasek. On jako pierwszy powinien stanąć przed kamerą i wziąć odpowiedzialność za drużynę i wynik jak na kapitana przystało.

1

Darek Szpakowski: "Co myśmy zrobili?!"

2

Zielu zbyt krytycznie o sobie. Jego strata również fatalna, ale nie jest winny straty 3 goli i nie może brać na siebie porażki całego zespołu.

6



Trochę odbijając temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?