4

@Ojciec5tkidzieci, są kluby, które na prawdę kozacko potrafią przygotować prezentacje zawodników.

0

@DaPidejpi, co to się znowu stało? Wchodzę na twitter i jakoś nie widzę żadnych zmian.

0

@GeneralXavi, tactical.

0

@michal26, a tu cyk i połączone siły Ukrainy (ze sprzętem wcześniej zabranym od NATO) i Rosji atakują Polskę... Tfuuu.

0

@Kubsoleon, ten spot miał mieć może trochę irracjonalny wydźwięk, żeby lepiej wybrzmieć.

0

I cyk i remis...

1

@tbas, obawiam się, że wszystko co jest teraz ogólnodostępne np. chat gpt to tylko maluczka część tego co wciąż ukryte jest za kurtyną.

17



Ciekawy wątek. Oprócz tego również mnóstwo ludzi ze złymi zamiarami przeglądają social media i wyszukują swoje "ofiary"...

1

@MesQueUnClub96, nie posiłek, ale na pewno cebula, rodzynki, brukselka.

0

@Bulbulator, wreszcie ktoś podziela moje zdanie.

1

@RosjaninBut, gówno z TVP da się przebić mówisz?

2

Może kontrowersyjnie, ale uważam, że Joao u nas by w końcu odpalił, ale niestety po pierwsze nas na Niego nie stać, a po drugie nikt nie jest tak naiwny jak my by wzmacniać swojego rywala do tytułu.

0

@Krzysztof1987, sympatyzuję z Legią i w pełni przyznaję Ci rację.

1

@Krzysztof1987, "Zawsze i wszędzie policja wiadomo co robiona będzie" przy wyniku 3:0. Przecież to jest dno, dna. Piertoleni troglodyci.

1

@Krzysztof1987, antonimy tego co napisałem.

0

Matko... Oprócz donośności i głośności dopingu w Polskiej piłce nie ma nic więcej. Jakie to jest słabe i monotonne, zero ikry, jakiejś emocji, wyuczone formułki odśpiewywane bezpłciowo. Teraz tata z synkiem bez koszulek się radują.

- A Ty synek kim chcesz być w przyszłości?
- Kibolem tata, jak Ty!

0

Borka denerwują fragmenty tego spotkania.

0

@Emhyr, ta "setka" z główki zmarnowana to creme de la creme tej kompilacji.

1

@Rust_Cohle, challenge accepted.

0

@Edgemoon, super pomysł. Gratsy. Oby mama miała fajny wypoczynek :)

2

"Barcelona musi wysłać w ciągu najbliższych 24 godzin podpisaną ostateczną dokumentację transferu, a jeśli tego nie zrobi, Athletico zacznie rozważać inne oferty."

Ostatnie nasze poczynania na rynku transferowym określam jako memiczne.

0

@Comentateiro, co jak co, ale Joselu ma zdecydowanie nosa do tap-in'ów, ale do Benzemy nie ma oczywiście podjazdu, a ten wygrywał czasem Białym mecze w pojedynkę aczkolwiek uważam też, że Real kupi jeszcze jakiegoś snajpera z głośniejszym nazwiskiem.

1

@Zoker, przecież już doszedł. Zdobył Pichichi w tym sezonie.

0

@Artysta9, Nie musi awansować dalej w LM, po czym odpaść zaraz w LE bo jest zbyt wąska kadra.

0

@Explode, jeśli chodzi o etap produkcji jaki u nas będzie dokonywany, to będzie już to tylko kontrola jakości, a potem pakowanie i wysyłka do klienta. Tak przynajmniej mówił Damian Olszewski w swoim materiale na YT.

1

"To wszystko sprawiło, że Barcelona postanowiła nie brać udziału w licytacji. Mundo Deportivo tłumaczy, że Güler nie był priorytetem klubu, a graczem postrzeganym jako okazja rynkowa w kontekście przyszłości. Barça nie chciała tracić głowy dla Turka, mając potrzeby na innych pozycjach, a musiała też zdawać sobie sprawę, że na poziomie finansowym Real jest w stanie wyłożyć dużo więcej."

Moim zdaniem dobry ruch ze strony klubu i życzę zarazem Białym transferowego niewypału.

0

@Gaz, Puć, musisz.

0

@DCHX, pogodairadar.pl

1

@michal26, tactical.

0

@Artysta9 i dożywotnią emeryturę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?