2

@Coutinho007, raz kucnął :D

4

Przecież Bernardo specjalnie zostawia nogę żeby trafić w obrońcę. Dla mnie żaden karny. U nas nawet ne byłoby to sprawdzane.

0

@takisobiektos, "drużynom" :)

5

@Emhyr, marzyłbym sobie by wykluła się z Niego druga wersja Goretzki.

2

@FC1899Barca, tzw. nowy krok taneczny.

1

@mateusz1989VeB, kozak! Śmieszne też zarazem to było jak przez chwilę Rafał miał swoją głowę w spodenkach Gaviego :D

0

@barcelonaLM, dla nas i owszem ten mecz będzie jednym z trudniejszych lecz obawiam się, że dla GOAT'a nie.

0

@arasz1819, no bo jednak już tak bywało, że zachwycaliśmy się nad FDJ po jednym meczu, więc również proponuję zachować spokój aczkolwiek ja subiektywnie uważam, że to właśnie jest ten moment gdzie Frankie odpali na DM'ie i taki Rodri będzie mógł mu buty glancować.

0

Już miałem pisać, że mecz idealny, a tu Morales 100% nie trafił, więc mecz prawie idealny. Oby utrzymać taką trajektorię bo na prawdę fajnie się dziś to oglądało, szczególnie dominację nad mocnym zespołem.

1

Już tak bez żartu to Frankie robi robotę. Gra wertykalna, krycie przestrzeni, dynamika. Z całym szacunkiem do Sergio, chyba nadchodzi moment na zmianę warty.

0

@Damian11, no i niech tylko forma dopisuje i będzie gites.

1

De Jong top 3 zawodników na świecie w tym momencie.

0

Dla takich momentów właśnie warto przełknąć czasem gorycz. Serducho się cieszy.

0

@Pedri16Future, wolałbym żeby zamiast tych trików zagrywał prostopadłych podań.

0

Ale skład. Oby forsowanie Kounde nie przyniosło konsekwencji... Alonso na ŚO? Szok. Cieszy trójka w środku. Frankie musisz.

1

@AmigoBlancos, strzeli dwie bramki.

2

@SmoothCriminal, trafiłeś w punkt. Zobacz jak gracze Realu są totalnie wyluzowani i ile uśmiechu uświadczysz na ich twarzach. U nas tego teraz mega brakuje.

0

@Joe_Pesci, doskonale musiał sobie zdawać sprawę jak ogromna presja czeka go w klubie. Jako zawodnik, w szatni Barcelony zapewne doświadczył kilku kryzysów i powinien wiedzieć jak się z nich wychodzi.

0

@Joe_Pesci, ale czy drużyna nie potrzebuje innych słów? Jak piłkarze mają iść w ogień za kimś kto powoli zaczyna się poddawać? Ryba psuje się od głowy...

1

@Cotutajsiedzieje, ten "mental" ostatnimi czasy to już tylko totalna beczka i nic więcej.

0

Czy uważacie, że ostatnimi wypowiedziami Xavi powoli rzuca już ręcznik?

5

@Toretto, przy Enrique ball Debmouz i Rafał by chodzili jak przecinaki.

1

Ależ moich trzech Totków dziś napunktowało w FPL. Eh...

15

Co ten Tutenstein wyrabia...

0

Chyba boli nas wielki Real Madryt... Zobaczymy jak my będziemy sobie radzić z ogórkami na wyjazdach, czy będziemy mieć taką pewność siebie i kontrolę nad meczem.

0

@Encore, zamieniłem HaalanDZIKa na Kane, i Son na kapitanie, więc wybór jest prosty ;)

1

@P33ck, z klasykiem bym się tylko zamienił na małosolnego.

0

Byłem tu przed gorącymi.

0

@barteq, kolego źle mnie zrozumiałeś. Lewy ostatnio gra słabo i to nie podlega jakiejkolwiek dyskusji, ale długimi fragmentami w meczu po prostu nie dostaje podań choćby takich na ścianę, a pokazuje się do gry prawie non stop. Racją jest też to co napisałeś, że miał trudności z opanowaniem piłki. Trochę to mi przypomina casus Memphisa, który też przychodził na pełnej k, kibice piali z zachwytu, a potem spory zjazd. Mam nadzieję, że u Roberta to chwilowe.

0

@AduŚ07, myślę że tak. Jest to mega śliski temat bo Laporta jako poważny biznesmen już powinien szukać jakiegoś rozwiązania w razie "w" lecz z drugiej strony gadanie z kimś za plecami Xaviego byłoby nie w porządku w stosunku do Mistera...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?