esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomasson81, jak to na każdym rynku. Żebyś Ty zarobił to ktoś musi stracić. Wolę nie być po stronie leszcza ;)
2
@DaPidejpi , polecam zainteresować się każdemu w obecnych, ciężkich i niepewnych czasach. Popatrz tylko jak ogromna jest adopcja kryptowalut przez potężne instytucje finansowe. Bardzo blisko patrzeć: mecze piłkarskie, bandy okalające stadiony- projekty krypto, formuła 1 praktycznie każdy wyścig- sponsor giełda crypto, sponsorzy na koszulkach piłkarskich- projekty krypto. Zazdroszczę każdemu kto zaczyna interesować się tym rynkiem teraz, podczas bessy, a nie jak ja na samych szczytach. Dla tych którzy to przegapią, wielkie współczucie. Btw to moje zdanie, a nie porada inwestycyjna ;)
0
Zazdroszczę dziś Juve jak potrafią się przeciwstawić topowej drużynie w Europie. My z Bayernem nie mieliśmy praktycznie nic do powiedzenia...
0
@barcelonaLM, łoo Paanie. Próbowałem wielokrotnie to robić i na różnych przeglądarkach. Cała zawartość on demand śmiga bez problemu, livetv nie. Mają naprawić do do 1h. Zobaczymy.
0
Ludzie pomocy. Mam wykupiony pakiet canal + online i przy KAŻDYM kanale, który wybieram pokazuje mi "sprawdź ofertę". Jeszcze wczoraj wszystko było ok. Jakieś pomysły?
0
@mrboom, ok, dzięki.
0
@mrboom, chodzi mi o zakładkę "LiveTV". Pokazuje się komunikat "nie można znaleźć strony".
0
Czy ktoś ma problem w tym momencie z C+ Online?
0
@DonMatteo901, dodawałem to kilka dni temu dla la polemiki. Faktycznie ta statystyka trochę daje do myślenia.
1
Pablo Torresie o czym Ty prawisz...
0
Żodyn niepoprawny pesymista nie obstawił 2 bramek na Pilźnian u Janiamy, toż to dramat.
0
Obrona Częstochowy w ostatnich minutach z jednym z najgorszych zespołów w historii CL. Brak mi już słów. Moje oczy krwawią na bordowo-granatowo.
0
Ależ Blaugrana z Pilzna dziś gra. Oklaski. Dla nas wstyd i hańba. Czego szukać w tych rozgrywkach dalej?
1
Pablo Torres nabija zdobycze strzeleckie w Lidze Mistrzów. Brawo!
0
Moim zdaniem był spalony, ale nic. Frajerstwo przez duże "F", zdecydowanie. Wstyd na całą Europę znów bo nam ogórki gola wsadzają.
1
Czy ktokolwiek jest zadowolony z tego meczu pomijając wynik?
1
Moi drodzy to jest jakaś tragedia. Kreatywność w defensywie i Jej brak w ofensywie. Trochę się czuję jakbym był w cyrku. Jak myślicie, które miejsce byśmy zajęli w lidze czeskiej?
0
Co gra Atleti to jest jakiś dramat. Quo vadis La Liga?
1
Ciemna noc na Żoliborzu.
2
Co sądzicie?
0
@BulaKG, możesz jaśniej?
37
Po prostu Winicjusz. Ciężko darzyć go sympatią.
1
@Arkon, faworytów jest kilku, ale myślę, że PSG z Leo w składzie uda się to w tym sezonie.
11
Nice man.
7
Rythm is a dancer.
1
0
Ludziska... Jest nadzieja!
0
Ktoś się w ogóle łudził? Dajcie spokój...
0
@Corr, piękna to trylogia. Teraz ogrywam Elex II.
0
@sokot, gdyby babcia miała wąsy. Gra kiepsko, ale dziś Jego asysta daje nam 3pkt.